Локшина на вухах• 24 декабря 2023
Світкові страви що будете сьогодні готувати?
Поділіться ідеями що сьогодні будете готувати, дякую наперед
Я такая - жду трамвая• 24 декабря 2023
Ответ дляКукусики
Ну если мы не соблюдали пост ,то постные и не готовим. Это будет лицемерие.
По-перше, один день посту краще, аніж нуль днів посту. Це якщо про піст.
Але пісна вечеря в свят-вечір може бути і просто підтримкою давньої української традиції, з культурних мотивів так сказати.
Лицемірство - це вважати, що ти витримав піст, коли постив один день. А якщо людина так себе не позиціонує, ніякого лицемірства нема.
Не обижаюсь• 24 декабря 2023
Ответ дляГаля-краля
10000050000 мільйонів попередніх тем не вштирило?
Задовбали.
Людям крайне важно впилить населению в мозг что сегодня праздник. Сегодня!!!.
Ну и создать мнение что все радостно празднуют
Идеальная оптимистка• 24 декабря 2023
Ну мы не сегодня будем. У мужа вроде получится на старое Рождество приехать, поэтому потом.
А так у нас по классике, что точно каждый год готовлю - курица с начинкой, шуба, салат с печенкой, грибы мариную, пирожки духовые, бутерброды шпротные двух видов, а дальше уже добиваю блюда по желанию.
Мы пост не держим, поэтому блюда не постные. А, ну и кутя, узвар обязательно
Кукусики• 24 декабря 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Это ваше мнение
У меня другое
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 декабря 2023
Ответ дляhrystia
Сьогодні пісні страви на Святвечір: кутя, узвар, скумбрія з овочами, картопля з грибною підливою, салат з квасолі, салат з буряка, вареники з капустою та картоплею, борщ з вушками.
Що за вушка?
Не обижаюсь• 24 декабря 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
один день посту краще, аніж нуль
Я такая - жду трамвая• 24 декабря 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Різдво - це християнське свято. І хто ходить в українську церкву, у того дійсно сьогодні свят-вечір, а завтра святкування Різдва.
Не обижаюсь• 24 декабря 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Здесь пост держат один день.
И всех , у кого иное мнение, матом кроют.
Но праздник. И именно сегодня
Я такая - жду трамвая• 24 декабря 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Здесь пост держат один день.
Но праздник. И именно сегодня
Тут є різні люди, як і в житті.
Оно само купилось• 24 декабря 2023
Картошка,рыба,салат овощной.Обычный ужин у нас.И Фереро на десерт.
Цвіпканя• 24 декабря 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Праздник завтра для тех у кого в их церкви рождественская служба завтра.
А сегодня подготовка и святвечер.
Кукусики• 24 декабря 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Здесь пост держат один день.
Но праздник. И именно сегодня
Не нужно писать про всех
Все индивидуально
Мы вообще не держим пост ,но это не мешаем нам праздновать Рождество
Все индивидуально
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 декабря 2023
Ответ дляhrystia
Малесенькі пельмені з грибами.
Ого, клас, не чула про такі )
Не обижаюсь• 24 декабря 2023
Ответ дляЦвіпканя
А сегодня подготовка и святвечер.
Мне больше любопытно какие законы под шумок подпишут.
Не просто ж так решили праздник качнуть и столько тем запилить
ЖаннаНеАгузарова• 24 декабря 2023
Зрази з капустою, оселедець вчора замаринувала, мідії теж замаринувала, салат з пекінки і тунцем, бутерброди зі шпротами, це я несу. У батьків кутя, вареники, пампушки, узвар і щось ще.
бифидобактерияЖоржик• 24 декабря 2023
’СвІткові страви ’ - це щось нове. Таких страв не існує.
Атмін ГанТон• 24 декабря 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Так і є . В Україні і весь цивілізований світ святкує сьогодні
КараПузовна• 24 декабря 2023
Ответ дляЦвіпканя
Кутя
Утка с яблоками и апельсинами
Шуба
Салат с ананасами шампиньонами и курицей
Запечённые овощи
Утка с яблоками и апельсинами
Шуба
Запечённые овощи
У меня тоже самое , только всесто шубы оливье.
Цвіпканя• 24 декабря 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Для меня есть такие и их полно.
Оливье - у меня новогоднее блюдо.
Шуба - тоже только и исключительно праздничное - готовлю два раза в год на рождество и НГ.
Утка или гусь печёные - тоже исключительно праздничное блюдо .
Торт - только на праздники.
Оливье - у меня новогоднее блюдо.
Торт - только на праздники.
МастерЮля• 24 декабря 2023
У мене буде запечений гусак з яблуками. Кутя, узвар, звичайно ж. Ще медовик з покупних коржиків, та думаю зробити салат с копченим філе та ананасами. Ще багато канапешек - з ікрою, рибою, хамоном, ковбасою та сиром.
Спершу були більш масштабні плани, але гусак з його підготовкою забрав увесь час та сили, а це ж я його навіть ще не запікала)
Почемучечка• 24 декабря 2023
Готую святкові страви на завтра, сьогодні звичайна вечеря, 12 пісних не готую, бо ми не постуємо.
Малая Налегке• 24 декабря 2023
Ответ дляЦвіпканя
Для меня есть такие и их полно.
Оливье - у меня новогоднее блюдо.
Торт - только на праздники.
Оливье - у меня новогоднее блюдо.
Торт - только на праздники.
Там мова про те,що неправильно слово написано
свЯткові,а не свІткові
бифидобактерияЖоржик• 24 декабря 2023
Ответ дляЦвіпканя
Для меня есть такие и их полно.
Оливье - у меня новогоднее блюдо.
Торт - только на праздники.
Оливье - у меня новогоднее блюдо.
Торт - только на праздники.
Вы не видите ошибку в заглавии темы?
Поясняю- страви свЯткові.
СвІткових , як у автора , взагалі не існує.
Поясняю- страви свЯткові.
Щира українка• 24 декабря 2023
Запечене м´ясо рулетом, пюре, оселедець під шубою, засолена риба, цезарь. На десерт спеку італійське печиво.