Володарка мрій• 24 декабря 2023
Pokupka.eu хто користується? Які терміни доставки?
Доброго дня. Хто що може сказати про цей сервіс доставки? ЮЕ не пропонуйте, користуюсь вже, але терміни доставки не влаштовують.
Мой_ужин• 24 декабря 2023
О, мені завжди було цікаво, чи є в Європі щось типу Глово, або власної доставки з Сільпо
Володарка мрій
• 24 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Я є в чаті байєрів то дівчата вже користуються, пишуть 10 днів
навіть при теперішній ситуації?
Просто звязда• 24 декабря 2023
швидко всю Европу доставляють, буває навіть і за тиждень приходить.