Белочкой зови• вчера в 01:08
Хто живе за кордоном, чого вам найбільше хочеться з українських продуктів?
я вже, майже, рік хочу коньячку такого нашого, Коблево або Шабо)))
А ще наливочок.
Рогнеда Карповна• вчера в 17:02
Ответ дляКофр для ноги
Тут - это где?
Как вы находите украинцев, которые живут в своем доме с огородом, да и ещё и тех,кто на продажу выращивает?
Таких багато насправді. На рахунок продажі - не знаю, я не бачу в цьому вигоди, а в цілому так, багато мають. Як не своє, то орендують городи.
Продавчиня кіз• вчера в 17:07
Ответ дляНе боюся осуду
А таки так .
Тікати від рос ракет і спонсорувати їхні магазини . Це норм ?
Теж ненавиджу, коли на слов´янські магазини кажуть ’рускіє’, але так люди звикли, нажаль((
Не знаю, як в інших країнах, але в США такі магазини ’тримає’ в основному польська або вірменська громади (вірмени на Західному узбережжі, особливо в Каліфорнії), або українці, русні меншість.
Русня намагалась дальнобой собі загребти, але не вдалося.
Пэрисхилтонша• вчера в 17:08
Мені не вистачає Спортлайфу)) клубів такого рівня просто немає. Коли були у Лондоні то був схожий, але 200 фунтів у місяць і це не преміум. А так,зазвичай якісь маленькі,то години фітнесу дивні,то брудні,то тренера погані. Дуже сумую за своїм клубом,ходила туди 8 років 5 разів на тиждень.
Продавчиня кіз• вчера в 17:26
Ответ дляКофр для ноги
Это где такие есть, чтоб ещё и своя кулинария была? В Германии?
В США майже в кожному слов´янському магазині є велика кулінарія. І там і різні салати, і декілька видів перших страв, і котлети по київськи, і голубці, і сирники, і що хочеш є. І випічка наша всяка є.
Семенівни сусідка• вчера в 17:56
Ответ дляПродавчиня кіз
Дивно.
Я неодноразово була в США, і в мене донька і сестра з родиною живуть в США, регулярно купують нормальний кисломолочний сир в Хол фудс, є навіть декілька видів - виробництва амішей і власного бренду Хол фудс - 365 називається.
Випічка в супермаркетах так, солодка, зазвичай бісквіт з вершками. Але є відділи з своєю випічкою в тому ж Хол фудс, в Пабліксі, є сотні різних невеличких пекарень з прекрасною випічкою. Українці вже пекарень навідкривали, там все смачне. В слов´янських магазинах є наша випічка, як українська.
штати величезні, у нас нема українських пекарень поряд, найближчі в Нью Йорку та в Ді Сі, а в Вірджинії, сир у Хол Фудс пробувала, не воно, тому роблю сама з молока. Смачні десерти є у корейських кафе, дійсно смачно.
Марафетчица• вчера в 18:12
Ответ дляЛасую колобками
Люблю зефир жако/рошен его тут нет
Творог зерниствй - терпеть не могу, но другого нет
Пирожные картошка от БЕК
И я зефира жако хочу. Ещё раков и тюльки. Горчицу торчин острую заказываю с Украины .Творог тут есть разный( Германия)
Марафетчица• вчера в 18:13
Ответ дляБорисфенка
Огірки - це взагалі печаль, всі трава травою, помідори ще черрі можна їсти якось.
Мы дачу тут купили,свои огурцы и помидоры выращиваем)
БлинчикБезСметанки• вчера в 18:11
Ответ длязабиякина
Масло пахучее во всех магазинах есть.
В каких - всех?
Борисфенка• вчера в 18:11
Ответ дляМарафетчица
І як на смак?
Грибной_Дождик• вчера в 19:06
Ответ дляМастер Пис
Смотрите не обосритесь после русских магазинов
Уявіть ще ні разу не обісралась. Я б пішла із задоволенням в український магазин, але його нема. Усі українці начальниками роблять. А руські торгують в магазинах. Слава богу у нас усі вчені родились, а у них ніяк не доучаться.
Шмоточницаца• вчера в 19:28
скучаю просто за звичним місцем, за знайомими кафешками, де знайомі баристи знають, що я замовляю. За різноманітністю місць, куди можна поїхати і з гарним видом посидіти. І за рідною мовою, яку розумієш без напрягів
Простецкая• вчера в 19:58
Это шутка)? Это же крашенный разбавленный спирт не лучшего качества, к тому же. С ароматизаторами. Он только на выпечку и годится.
забиякина• вчера в 20:23
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В каких - всех?
Лидл, Реве, Маркауф, Нетто, Алди.
ВсеПроВсехЗнаю• вчера в 21:11
Креветки и мидии на стаканы☺️
Жила на юге, поэтому это как семечки продавалось
Больше ничего , потому что всё в магазинах есть
БлинчикБезСметанки• вчера в 21:14
Ответ длязабиякина
Лидл, Реве, Маркауф, Нетто, Алди.
Нет таких, кроме лиддла. Но он во всех странах отличается. Оно называется - пахучее?
Кнопкотиць• вчера в 21:33
Ответ дляБелочкой зови
У вас тоді проблеми з роботою мозку якщо не виникають бажання, вам до психіатра і невропатолога потрібно
Нет у меня проблем и никогда не было, не надейтесь.
Мясо, рыба, овощи, фрукты крупы, шоколад - базовое питание,доступ к нему есть всегда. Желание чего то настолько хотеть, чтобы об этом создать тему больше говорит о наличии проблем вовсе не у меня.И вы явно не та, которая может давать рекомендации и направления к профильным врачам.
Сначала со своими проблемами разберитесь.
мистерЛяпсус• вчера в 21:32
Ответ дляЛасунка
Все у них там есть, но трутся на Советчице. И там чужие и здесь уже не свои. Вот где беда...
Это такие как вы везде чужие. А мы везде свои. Нам и за границей неплохо живётся и связи со своими в Украине не теряем.
мистерЛяпсус• вчера в 21:36
Ответ дляВесотехник
Ой, кожна з таких як ви мріє про таку біду
тільки написати не може відкрито
Такие открыто пишут о своих мечтах и надеждах . Чтобы беженцам везде было плохо и чтобы везде они были чужими. )
Фенте Фря• вчера в 22:06
Ответ дляБорисфенка
Домашнього сиру, кров´янки, бісквітних тортів, бульйону з домашньої курки, справжніх помідорів і полуниці з грядки.
купите молока и сделайте себе домашний творог. бисквиты готовые тоже продаются либо легко в духовке дома пекутся - мажьте любым кремом и ешьте на здоровье. помидоры - можно из семян на подоконнике рассаду вырастить и летом на балконе вырасти свои ’домашние’ помидоры. так и клубнику, весной в вазонах прям цветущая продается.
домашних кур фермеры на любой ярмарке продают - бери не хочу.
П.С. я сегодня из готовых коржей для медовика тортик сделала: взбила 5 стаканчиков сливок (1 л) со сгущенкой и лимоном, украсила голубикой и тертым грецким орехом, по бокам посыпала миндальными хлопьями.
Отака сьогодні була моя жіноча примха
Фенте Фря• вчера в 22:08
Ответ дляБез образів
Удалено администрацией...
хорошо хоть не за боярышником пришла сюда скучать
Фенте Фря• вчера в 22:18
Ответ дляБочка порохУ
Кто вам виноват ?
как кто? рашисты и их бункерная моль, которую никак не прихлопнут
Борисфенка• вчера в 22:21
Ответ дляФенте Фря
Отака сьогодні була моя жіноча примха
Не кисне німецьке молоко, пару тижнів стоїть солодке і в один день стає гірка, точно в термін придатності.
Домашнього молока нема в принципі, воно заборонено до продажу без пастеризації
Фенте Фря• вчера в 22:23
Ответ дляБорисфенка
у нас фермерское продают, коровье и козье, на фришмарктах.
и творог тоже, и ряженку, и йогурт.
обычное натуральное молоко. может и пастеризованное, не знаю.
я пила, мне нравится
и творог тоже, и ряженку, и йогурт.
я пила, мне нравится
Борисфенка• вчера в 22:26
Ответ дляФенте Фря
и творог тоже, и ряженку, и йогурт.
я пила, мне нравится
и творог тоже, и ряженку, и йогурт.
я пила, мне нравится
Пити можна, сир зробити неможливо.
Бісквіти те саме - пхають туди якісь приправи чи ароматизатори, бісить. Сама спекти не можу - дві духовки, обидві якісь печальні, знизу не пропікається.
Фенте Фря• вчера в 22:33
Ответ дляБорисфенка
Пити можна, сир зробити неможливо.
берите наши коржи, украинские.
там точно нет никаких трав ))) я выше фото выложила медовых.
накрайняк можно и с крекерами сладкими, и с савоярди (лёфель-бисквит) придумать что-то лёгкое и вкусное.