Бубль Гум)• 24 декабря 2023

Дівчата, хто святкує Різдво сьогодні?

Ми в Німеччині всією сім´єю. Ніби треба було святкувати, алея ,якщо чесно, зовсім не хочу.
Ялинка стоїть, рибу спекли. Хотіли з дітьми піти в католицьку церкву, подивитися службу, бо минулого року дуже сподобалося, але сьогодні не пішли, я зовсім не в ресурсі. Нема геть настрою. Чекаю, мама має приїхати в гості 31, то вже будемо святкувати 7.Мама моя не хоче також святкувати сьогодні.
Результат:
вже голосів: 223
119 (53.36%) Святкуємо сьогодні
86 (38.57%) Святкуємо 7
18 (8.07%) Святкуємо 2 рази
автор Бубль Гум) • 24 декабря 2023
Ответ длядолой_лама
Бо це як раз не по новому, а по старому. 7 січня всього років 70 відмічали, при советах
Можливо, просто церковний і світський календарі тоді співпадали, а зараз ні( не всі церковні)
Ермолайчик• 24 декабря 2023
Ответ для90x60x90
Не святкую зовсім. 10 человек погибло в Херсоне из за обстрела вчера
Так, це велике горе. Але «святкувати» - це не завжди танці і дискотека. Сходити на службу Божу, приготувати кутю, узвар.. (по можливості звичайно), тихенько повечеряти з найріднішими. В моїй сім’ї так.
Вельшановна• 24 декабря 2023
Ответ дляБубль Гум)
Мені також хотілося б, щоб увесь світ святкував Різдво в один день.
Але не всі церкви попереходили на новий календар
Мы не перешли на новый календарь, а вернулись к истокам. Заметьте, Старый новый год теперь совпал с Новым годом! так и должно быть))
Катастрофа• 24 декабря 2023
Діти зранку отримають подарунки ось і все святкування.
Я ніколи не святкували - ні 25го, ні 7го. Але мама 💯 щось наготує на 6 і прийде от нас🙈
автор Бубль Гум) • 24 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
100 відсотків
Люблю порядок• 24 декабря 2023
Ответ дляБубль Гум)
Ну,якщо вас тригерить, можете не голосувати і просто не заходити в тему. І все
Боже, при чем триггеры к Рождеству?
90x60x90• 24 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Дети второй год в Европе убегали от обстрелов, муж придёт поужинаем.
Чумачечая Весна• 24 декабря 2023
Ответ дляБубль Гум)
Так от рождественских троллей не спрячешься - половина тем сегодня с этим дебильным вопросом.
Пез Году Неделя• 24 декабря 2023
Ответ дляБубль Гум)
Я не відслідковувала, просто цікаво знати, чи багато українців будуть святкувати по- новому?
Ми святкуємо, Київ
Кидстаффовка• 24 декабря 2023
Ответ дляСоседушка
Вообще не праздную. Первый раз так
Я тоже наверное не буду, первый раз
МЧСница• 24 декабря 2023
В этом году не празднуем, нет праздничного настроения 😔
Хочу на Балі• 24 декабря 2023
Понажираются и пузом кверху возле телевизора 99% из всех нынче и не нынче празднующих. А тем, а воплей, а ругани
ЖаннаНеАгузарова• 24 декабря 2023
Вы всей семьёй в безопасности, чего нет настроения?
Бутербродница• 24 декабря 2023
Ответ дляБубль Гум)
Так пользуйтесь поиском, уже тупо флуд эти темы
Бутербродница• 24 декабря 2023
Ответ дляБубль Гум)
Это флуд называется, если вы не в курсе
автор Бубль Гум) • 24 декабря 2023
Дивіться,я правильно розумію, а то вже заплуталася, що до совєтів Різдво святкували 25, бо і церква і світ жили і мирські жили за Юліанським календарем, потім, совєти перейшли на новий Григоріанський, як і весь світ, а церква залишилися на Юліанському, тому в в мирі було 7 січня, в той час, як в церковному календарі 25 грудня( розбіжність в календарях)
Невісточка ж• 24 декабря 2023
Ответ дляБубль Гум)
Багато. Я із Рівненщини, у нас в місті по людях бачу масово святкують Миколая 6 і Різдво 25. Бачу по кількості авто на дорогах і покупках, раніше таке було перед 19 та 7. Навіть дитини запитувала коли всім однокласникам Миколай приніс подарунки то сказала що всі отримали 6. Мама працює в садочку то теж сказала майже всі крім трьох діток отримали 6
Цветов Мне срочно• 24 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Старый новый год 14 го. Куда он совпал?
Манкоголік• 24 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Конечно сегодня и завтра! Именно 24-25 праздновали Рождество наши предки. До того, как эсэсэр сто лет назад насильно изменила даты церковных праздников
Моей бабушке за 90. Черкасская область. И она, и ее бабушка праздновала Рождество 7 января.
Возможно, это на западе Украины праздновали 25, так как большинство из них католики?
Ганцю в кєдах• 24 декабря 2023
7 празднуем 🎉 и навязывания неприемлемы. С глубоким уважением кто праздновал раньше 25, и смешно с тех, кто мечется как потеряшки по жизни
Anna_632• 24 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Ну у кожного своє розуміння ’святкування’ Різдва. Моя родина традиційно проводить цей вечір інакше
автор Бубль Гум) • 24 декабря 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Є деякі проблеми
автор Бубль Гум) • 24 декабря 2023
Ответ дляБутербродница
В смислі, що мені пошук скаже, скільки в цьому році буде людей святкувати Різдво 25?
автор Бубль Гум) • 24 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ви не з Вараша часом? Моє рідне місто
Панна Кота• 24 декабря 2023
Ответ дляСоседушка
Вообще не праздную. Первый раз так
И я. Так надоели своим мозгоклюйством и навязыванием, что решила вообще не отмечать. Новый год и все.
Невісточка ж• 24 декабря 2023
Ответ дляБубль Гум)
Ви не з Вараша часом? Моє рідне місто
Ні але ми сусіди
Встидаюся запитать• 24 декабря 2023
Ответ дляБубль Гум)
Чому?
Потому, что нет ощущения праздника.
Кіна не буде• 24 декабря 2023
Как же вас там жалкооооо.... Не могут определиться, жрать им сегодня или нет.
ЛюбимаЯНЬ• 24 декабря 2023
как жаль, весь окоп плачет
Вилами по воде• 24 декабря 2023
Ми католики, все життя 24-25.