Мастер Класс• 24 декабря 2023
Что с курсом? Хотела купить доллар, цена в обменниках 39,5
Упадет цена или только повысится?
Млинець Мій• 24 декабря 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
А евро?
500 краще не купуйте ну 200 не всюди в Європі люблять, 50-100-ки найкраще ходять
Гомосноб• 24 декабря 2023
Він почав рости 20 грудня, я купила онлайн в приваті по 37,74. Зараз курс такий самий, був 38,2, а потім знизився.
Тишком_нишком• 24 декабря 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Кожен рік одне й те саме. Всі зливають валюту на стіл та подарунки. Після свят повернеться на норм рівень.
Странная логика. Когда сливают то наоборот курс падает
Млинець Мій• 24 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
Абсолютно завжди на свята є +
Абсолютно завжди рівно навпаки
Муркамурковна• 24 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
Абсолютно завжди рівно навпаки
То б то на свята курс завжди менший?
english book• 24 декабря 2023
Курс росте тому, що США не визначились з підтримкою України до Нового року. От і все.
Млинець Мій• 24 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
То б то на свята курс завжди менший?
Так, на свята завжди менший
дамаАмстердама• 24 декабря 2023
Ответ дляenglish book
Незалежність як вона є
Муркамурковна• 24 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
Так, на свята завжди менший
Та ви шо?))) це 2020 рік.. Новий рік) перед святами))
ГЛЮкоза• 24 декабря 2023
Ответ дляМастер Класс
Как вариант
Просто 12 декабря был 38,2
Позавчера в обменнике был 38,2 Одесса
english book• 24 декабря 2023
Ответ длядамаАмстердама
Незалежність як вона є
Незалежність нам гарантували в обмін на відмову від ядерної зброї.Хто гарантував,той і відповідає за свої обіцянки.
Муркамурковна• 24 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
Так, на свята завжди менший
21 рік.. Не... Ну може в якісь паралельній реальності... В Україні по дням можна відслідкувати
Муркамурковна• 24 декабря 2023
Ответ дляТишком_нишком
Сліваніє є різне, а ще перед 1 вересня завжди + і влітку перед початком відпусток + йде
Бо сліваніє перед святами це не сліваніє, а чистий прибуток курсу на лохах, якими вважають всіх, хто рік копить для того, шо б перед НГ поміняти на подарунки
english book• 24 декабря 2023
Я можу порадити тільки одне. Кому треба валюта, не чекайте, а купуйте зараз, коли курс в банках 37.7.Ви зафіксуєте курс для себе на цьому рівні.
Америка сперечається, але врешті думаю допомога надійде. Японія надала майже 1млрд,борги перенесли на G7, НБУ теж вживає різні заходи щоб його стримати. Один з методів-створити дефіцит гривні, щоб не було на що купувати валюту.Багато чого робиться щоб втримати. Але ніхто не знає як воно буде. Тому кому потрібно-купуйте онлайн за поточним курсом.
Млинець Мій• 24 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
В паралельній реальності це ви, така тенденція абсолютно завжди, на всі свята курс занижують, беріть вибірку від листопада хочаб
І да, порівнювати 2022 рік дуже логічно
коли всі в паніці бігали по банках бо зі всіх утюгів кричали про «тривожний чемоданчик» і війну
І да, порівнювати 2022 рік дуже логічно
Муркамурковна• 24 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
І да, порівнювати 2022 рік дуже логічно
То б то ви не бачите на своїх же графіках підвищення перед святами?) )))?? То б то у ваших графіках нема підняття курсу перед 2020, 2021 і 22 роком? Ви серйозно?) середина грудня курс пониження, а перед святами, які починаються з 20 курс пре у верх?)
Попельшка• 24 декабря 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Банки наверное думают людям сдающим валюту, накинуть деньжат чтоб подарки получше купили, а потом курс опустят, чтоб подешевле откупились. Ага.
Млинець Мій• 24 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ще раз кажу, дивіться який він був до грудня
Повернення до +- стандартних цифр це не ріст
Зоряний Шлях• 24 декабря 2023
Ответ дляenglish book
Дякую Вам за поради!
Муркамурковна• 24 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ми говоримо про ситуацію на зараз
Після дна ++++++ завжди перед святами після дна йде ++++ тому відповідь людині, автору ЯКА???? Понизиться???? Чи повиситься????? Сьогодні 24 .... З 24 курс буде повишатись чи понижатись???? Нах людині листопад 2023??? Якщо її цікавить грудень і січень
Млинець Мій• 24 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ми говоримо про ситуацію на зараз
ну то і не пишіть дурниць шо абсолютно завжди на свята він +, це рівно завжди навпаки
Муркамурковна• 24 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
Це капец))) реально)) ви не бачите, стрілку вверх перед новим роком із нижньої позначки середини грудня кожного року???
То б то, людина, яка купила за ціну дна ( середина грудня) зараз дивлячись на курс баче пониження??? Чи підвищення курсу і різницю з тим, що купувала тиждень назад?
Ми говоримо про світові тенденції чи відповідь на конкретне питання по ситуації на 3 тижні??? Не буде знижуватись курс перед новим роком, він завжди росте від точки дна, завжди, що б не сталось, ніколи курс не буде падати перед новим роком і 2 тижні після, ніколи, і якшо автор думає купити сьогодні за 2 гривні то через 3 дні він буде 4 гривні а не 0 гривень
Я в шоці...
Млинець Мій• 25 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
Я в шоці...
Боже мій, я й без будь-яких графіків кожен рік бачу цю тенденцію, абсолютно кожен рік на всі свята ( новий рік, 8 березня, Пасха і т.д) курс занижений
Муркамурковна• 25 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ми з вами говоримо про абсолютно різне
Дайте конкретну відповідь, якщо курс тиждень назад був 2, сьогодні він 3 , 28 він буде який?
Млинець Мій• 25 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ми з вами говоримо про абсолютно різне
В вас щось з пам’яттю? Подивіться свій перший комент в цій темі, я на нього і відповіла
Мені взагалі не цікаво що ви вважаєте, я курс відслідковую постійно вже багато років, звичайно під час війни і коли курс «на ручному керуванні» важко шукати якісь закономірності і прогнозування бо буде так як захоче НБУ
Муркамурковна• 25 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ви не відповіли мені на питання, стрілочка в гору перед НГ це + чи -
Не рахуючи листопад чи вересень??? Людина купить завтра за - чи за + включаючи графіки років перед НГ??
Середне по хаті нас не цікавить, цікавить конкретна відповідь на питання? Перед НГ стрілка йде в + чи в -?
Млинець Мій• 25 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
Відповіла ще в самому початку, першою відповіддю на ваш перший комент, можете повернутись і почитати якщо вже забули
Муркамурковна• 25 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
То б то автор купить свої долари на наступному тижні дешевше ніж вони були на цьому?))) ну ок)))