25 декабря 2023

Это парень или девушка?

показать весь текст
Результат:
вже голосів: 591
503 (85.11%) Парень
88 (14.89%) Девушка
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляФантазерша
А плечи широкие? Вот есть даже совсем маленькие мальчики, но у них уже фигура по мужскому типу, то есть шея крепкая, плечи широкие, бедра узкие. Он спортом каким-нибудь занимается?
Для підлітка плечі нормальні, як на мене
17 2
КинДза 25 декабря 2023
Там есть детское фото - девочка с бантиками ))
В гости звали? 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Ні, губи не крашені, в нього свої яскраві від народження
эта тема для хвастовства ?
4 1 4
В гости звали? 25 декабря 2023
Ответ дляХерсон це Україна
А девчачья прическа с резиночкой тоже с рождения?
ясный пень, мама бусинку растила, видите как гордится, аж тему создала, видимо вечер прошел не без алкоголя
Банан-барабан 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Тут вже видно, що хлопець
Блин, офигенный он у вас
7 4
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
ясный пень, мама бусинку растила, видите как гордится, аж тему создала, видимо вечер прошел не без алкоголя
Удалено администрацией...
В гости звали? 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Удалено администрацией...
я не кидаюсь.
это вы предлагаете
5 5
Упругая попка 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Але відповіли ви на пост, де я писала, що людина на фото, що виставила інша дівчина, схожа на трансвестита. Може ви і мали на увазі інше фото, але процитували не то
Так я не поняла, фото в старпосте не вашего сына?
...аяприкольная 25 декабря 2023
Ответ дляХерсон це Україна
А я что - мужик с девчачей резиночкой на длинных волосах, которого все по жизни путают с девочкой?
Чого дівчачою? Проста чорна резинка, тисячі чоловіків мають довге волосся, так само як і тисячі жінок мають короткі стрижки. Асоціювати довжину волосся зі статтю це прям щось дуже печерне.
1 10
Банан-барабан 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Удалено администрацией...
Не зважайте. У вас дуже гарний і стильний син, йому не треба нічого змінювати. Зараз в ньому є індивідуальність, яка йому личить. Змінить зачіску - буде ’як всі’. А взагалі я завжди мріяла щоб в мене був хлопець з довгим волоссям))) не збулося, але до сих пір подобаються ’волосатики’
3 7
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляУпругая попка
Так я не поняла, фото в старпосте не вашего сына?
Мого. Але ж подивіться, що ви процитували. Там я відповідала дівчині, що виставила фото якоїсь людини, схожої на трансгендера. То я й відповіла вам, що то не моє фото.
Мяо мой мяо 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Не буду довго томити. Це хлопець, мій син. Але бачу, що багато хто вирішив, що то дівчина. Ось і в реальності дехто плутає, коли не видно кадик, а він у нього немалий. Мені він хлопець хлопцем. То так думають через волосся?
Я вообще ни секунду не сомневалась при выборе ответа, не знаю, где там девушку увидели. Просто парень с хвостиком
Шмоточницаца 25 декабря 2023
Пункти, за якими схож на дівчину:
- Темні вії, наче нафарбовані
- Брова, як зараз дівчата люблять робити
- довге волосся+ зачіска неохайна, як у дівчини, яка не дуже слідкує за собою. Наче треба ж дівчині мати хоч якесь волосся, але бажання доглядати за ним - немає
- плечі зовсім не широкі+ судячи з засмаги, носить футболки оверсайз. І видно тільки витончені лікті. Тут без варіантів як то кажуть
- майже немає темного волосся на тілі
1 2
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ для...аяприкольная
Чого дівчачою? Проста чорна резинка, тисячі чоловіків мають довге волосся, так само як і тисячі жінок мають короткі стрижки. Асоціювати довжину волосся зі статтю це прям щось дуже печерне.
Згодна. В знайомої син боягуз, завжди втікає, коли змагання, втрачає свідомість від страху, але вона каже,що в неї хлопець, а в мене не поіми що Хоча мій не тікає зі змагань Але ж волосся довге має, то на її думку все, це ознака жінки
3 6
Укр_жіночка 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Удалено администрацией...
Класний у вас син. Мій з короткою зачіскою але якщо в шапці чи капюшоні, то плутають з дівчинкою, тому що симпатичний. Йому 12 і так було з дитинства. Так що зачіска тут ні до чого. Не кожному піде відпустити волосся. Хай носить,якщо подобається. У вашого гарні риси обличчя та фігура.
4 7
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляШмоточницаца
Пункти, за якими схож на дівчину:
- Темні вії, наче нафарбовані
- Брова, як зараз дівчата люблять робити
- довге волосся+ зачіска неохайна, як у дівчини, яка не дуже слідкує за собою. Наче треба ж дівчині мати хоч якесь волосся, але бажання доглядати за ним - немає
- плечі зовсім не широкі+ судячи з засмаги, носить футболки оверсайз. І видно тільки витончені лікті. Тут без варіантів як то кажуть
- майже немає темного волосся на тілі
А звідки ж темне волосся у блондина візьметься? Хоча ноги досить волохаті.
Шмоточницаца 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
А звідки ж темне волосся у блондина візьметься? Хоча ноги досить волохаті.
відверто кажучи, я і світлого не побачила на руках
...аяприкольная 25 декабря 2023
Ответ дляБанан-барабан
Не зважайте. У вас дуже гарний і стильний син, йому не треба нічого змінювати. Зараз в ньому є індивідуальність, яка йому личить. Змінить зачіску - буде ’як всі’. А взагалі я завжди мріяла щоб в мене був хлопець з довгим волоссям))) не збулося, але до сих пір подобаються ’волосатики’
В мене в юності був хлопець з довгим волоссям, йому дуже йшло, друзі йому дали клікуху Маклауд) це початок 2000-х був, і маленьке місто, довге волосся у хлопця було як якийсь нонсенс. А потім він підтригся і перетворився на додіка якогось , весь шарм зник.
1 1 8
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляШмоточницаца
відверто кажучи, я і світлого не побачила на руках
На руках не дуже і є, нижче колін багато
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ для...аяприкольная
В мене в юності був хлопець з довгим волоссям, йому дуже йшло, друзі йому дали клікуху Маклауд) це початок 2000-х був, і маленьке місто, довге волосся у хлопця було як якийсь нонсенс. А потім він підтригся і перетворився на додіка якогось , весь шарм зник.
Мені теж він з довгим більше подобається, я вже звикла. Доречі, двоє друзів глузували з нього, а тепер в них волоси ще довші, ніж у мого
2 7
#Пойду_кгадалке 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
І він не хоче, і мені подобається. Проблем нема, але інколи дехто плутає. З віком все менше, бо починають рости вуса і бакенбарди
😂я по бакенбардам и поняла что парень , Мне кажется это круто длинные волосы у парня, мой носил 2 года но ухаживал неохотно , уговорила отстричь , все таки длинные волосы это ответственность , ))
1 4
Шмоточницаца 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
На руках не дуже і є, нижче колін багато
Не думаю, що часто це можуть бачити інші) особливо, якщо це не пляж і літо
1 1
#Пойду_кгадалке 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Для підлітка плечі нормальні, як на мене
Автор скільки сину? Він доволі доросло виглядає ну на дівчину зовсім не схожий )) ви тут хвалитеся просто? Глузуєте знас?
ПланМаршалла 25 декабря 2023
Ответ дляКинДза
А мне вот это чудо инста подбрасывает. Тоже не могла понять он/она. Как пишут, андрогинная внешность.
Ну видно ж, що хлопець
Банан-барабан 25 декабря 2023
Ответ для...аяприкольная
В мене в юності був хлопець з довгим волоссям, йому дуже йшло, друзі йому дали клікуху Маклауд) це початок 2000-х був, і маленьке місто, довге волосся у хлопця було як якийсь нонсенс. А потім він підтригся і перетворився на додіка якогось , весь шарм зник.
Так, теж з таким стикалася. Та блін, навіть просто уявіть того ж Курта Кобейна або Скрябіна зі стрижкою під четвірочку)))) і ось приклади говорять самі за себе
котопёс 25 декабря 2023
Та видно що хлопець. Просто ззаду може так здається. І хвіст так дівчата не носять
КинДза 25 декабря 2023
Ответ дляПланМаршалла
Ну видно ж, що хлопець
От як раз ні, то дівчина з´ясувалося.
ПультОт_БМВ 25 декабря 2023
Ответ дляБанан-барабан
Так, теж з таким стикалася. Та блін, навіть просто уявіть того ж Курта Кобейна або Скрябіна зі стрижкою під четвірочку)))) і ось приклади говорять самі за себе
ахрененные с короткими стрижками !
4 3 2
Леди Репях 25 декабря 2023
Ответ дляПринцепесочка
Якби не було поставлене запитання, сказала би що дівчина, але зрозуміла через запитання, що хлопець. Чоловік сказав, що хлопець. Можливо, фото не дуже інформативне. Якщо є з цим проблеми, порадьте може дійсно суто чоловічу коротку зачіску.
Зачем? Длинные волосы у мужчины - это очень красиво. И пофиг кто что думает. Всем бабам не понравишься)
Мудробаба 25 декабря 2023
Нет ответа незнаю.