Кудряшка Сью• 25 декабря 2023

рекомендую фильм мятежная луна. я как открыла рот вначале так и не закрыла.

завоеватели очень похожи на рабсиян и слоган фильма - война приходит во все миры
а вы что рекомендуете
Результат:
вже голосів: 38
23 (60.53%) спасибо нет
15 (39.47%) посмотрю
автор Кудряшка Сью • 25 декабря 2023
Ответ дляАнонім Перший
Поклікала вчора. Років з 15 тому певно дивилась би, зараз чи то старію, чи то що, але нудне і ні про що. Набір штампів і пафосу
когда я кликаю мне тоже все нуднім кажется )))

Видящие_помогите• 25 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
посмотрите не пожалеете
Как и Солтберн?
Анонім Перший• 25 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Першу третину мужньо витримала, потім вже просто дивилась, чи варто продовжувати той невимовний пафос
автор Кудряшка Сью • 25 декабря 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Как и Солтберн?
совсем разніе фильмі...
а что с солтберн? не понравился ? а по моему очень по шекспировски
автор Кудряшка Сью • 25 декабря 2023
Ответ дляАнонім Перший
назовите один фильм не пафос в 2023 плиз
Видящие_помогите• 25 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
совсем разніе фильмі...
Еще не досмотрела
Вроде и ничего, но есть нюансы
Анонім Перший• 25 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Я не слідкую за новинками, поняття не маю, що вийшло в 2023. Цілком можливо, що епічні новинки уже всі не для мене, бо й старі вже не сприймаються так, як колись. Але цей просто тотальне зібрання штампів. Супер-пупер мерісьюшна солдатка як і вся її команда. На сцені осідлання того звіроптаха я просто здалася. Обрані обраними, але то вже занадто для мене.

автор Кудряшка Сью • 25 декабря 2023
Ответ дляАнонім Перший
джизус ви дуже серьезно к розважальному кіно відноситесь
звіроптах був няшечкою наезздник секси що ще треба під бокальчик пива?
автор Кудряшка Сью • 25 декабря 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Еще не досмотрела
Вроде и ничего, но есть нюансы
ну местами мерзкий но єто нарочито
Анонім Перший• 25 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ні, це не про серйозне ставлення, це просто про відчуття. Частіше за все хотілось закотити очі - ну що, знову неперможний чувак, який чутливо дивиться в очі бідній тваринці, я тебе не скривдю, а потім скаче з розбігу на спину в крутих горах? Чесно, на цій сцені у мене виникла думка, от якби не втрапив, який би пляцочок вийшов))) Та ні, насолоджуйтесь, кіно має розважати, з цим я згідна на 100% Вас розважає, ви поділились. Мене - ні, я також поділилась.
Светка-пипетка• 25 декабря 2023
Даже по трейлеру понятно, что ерунда - смесь звездных войн, фашистов и всяких марвелов