ЯниЯ• 25 декабря 2023
Розподіл витрат при спільному проживанні?
Мені 27, йому 34. Живемо спільно в його квартирі в Києві, він оплачує комунальні, продукти харчування, розваги, але одяг та свої потреби на мені, хоч в нього зарплата в два рази більше моєї.
Качка в тапцях• 25 декабря 2023
Ви одружені?
Не знаю, у моїй родині, де я народилася, завжди гроші бітька та мами були спільними, ніхто не ділив це твоє чи моє. Поклали в шкатулку після отримання получки і беруть на все необхідно.
Зараз, звісно, з банківськими картками ситуація інша. Але клянчити у чоловіка на усе поьрібне теж дивно.
Ви не в змозі купити собі одяг сама?
Всміхайлик• 25 декабря 2023
А ви як хочете?
Якщо вас не влаштовує, то ви з ним і обговоріть ці питання
кураГАЛЯ• 25 декабря 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Ви одружені?
Ви не в змозі купити собі одяг сама?
І у нас так, все в спільну кубишку, а кому скільки потрібно бере. Були періоди чоловік не працював, були, що я не працювала. Але ж ми сім´я.
Лялька в колисці• 25 декабря 2023
А ви хочете, щоб він вас повністю утримував, а ви нічого не витрачали? Нащо ви йому така?
Воленс-неволенс• 25 декабря 2023
Хмм..мог бы и аренду квартиры посчитать.
Оба молодые, при зрп, расходы пополам должны быть.
Или вам не терпится перейти в содержанки? Сомнительное состояние для 27 летней женщины.
Слава Українi• 25 декабря 2023
Нічого не зрозуміло ви не платите ні за житло, ні за продукты , ні за комунальні, ні за розваги і ви не в змозі помалу купити
я б іще зрозуміла претензії коли дохід раз в 10 більше, і чоловік на мерсі, а ви на матізі, цирк, із деякими людьми, бажання когось подоїди не має меж.
Слава Українi• 25 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Зачем вообще вы с ним живете? Он муж вам?
Я би на місці мужика також подумала навіщо йому автор ))
Міняйловна• 25 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Для интима, зачем же еще, что непонятного
Может, еще автор еду готовит, убирает
Міняйловна• 25 декабря 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Для половой связи
Рожайтретьего• 25 декабря 2023
Дело, конечно, личное и каждый выбирает, что ему подходит. Есть женщины, которым нравится - я все сама. Есть женщины, которым нравится, что б мужчина давал заботу, защиту, опеку.
Не слушайте, автор, никого и решите как нравится вам.
Лично я, если без мужчины, то справляюсь со всем сама. Но если я с мужчиной пара, то он берет на себя обеспечение необходимым плюс балует. Как в поговорке ‘кто одевает, тот и раздевает’.
Нафаня Маня• 25 декабря 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Для кохання
Перекус беру завжди• 25 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
А если муж, так сразу смысл совместной жизни появится?)
Нафаня Маня• 25 декабря 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Вам нравятся пополамщики?
Стигла полуниця• 25 декабря 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Да. Я не живу с чужими людьми и секс не повод обстирывать и готовить какому-то пополамщику. Все деньги мои - мои, а деньги мужа - общие
Перекус беру завжди• 25 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Жить вместе не = обстирывать и готовить, а в вашем случае, муж просто платит вам за ведение быта)
Диви яка я пава!• 25 декабря 2023
А як би ви хотіли щоб було? Ви ж вже на усьому готовому живете.
Стигла полуниця• 25 декабря 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Он мне не платит, а просто отдает все деньги, а я уже дальше трачу как нужно семье. Торкнуло вас прямо
Перекус беру завжди• 25 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Ну как не платит, если все оплачивает?
Не торкнуло, просто так смешно когда женщина сама себя загоняет, но при этом упорно пытается казаться независимой🤷
Залізна пані• 25 декабря 2023
Ответ дляЛялька в колисці
А что , нужна только чтоб часть расходов покрывать?
Лялька в колисці• 25 декабря 2023
Ответ дляЗалізна пані
Нужна, щоб піклувалася і про чоловіка також, а не тільки на шию сіла і командувала. Судячи з того, що автор написала, її цікавлять лише гроші, не людина
Воленс-неволенс• 25 декабря 2023
Ответ дляНафаня Маня
Вам нравятся пополамщики?
Мне нравится независимость. Я в состоянии свои хотелки сама себе обеспечить. Попрошайки выглядят унизительно.
Упругая попка• 25 декабря 2023
Автор, а куди йдуть ваші грош? Ви на повному утриманні, крім одягу та дрібниць для себе? За що ви платите, що ви купуєте в спільне житло? А то у вас стільки претензій. Так він заробляє в два рази більше вас, але й трати на вас двох. Йому теж потрібно гроші на одяг та відкласти, чи має все на вас до копійки покрити і просити у вас ?
Слава Українi• 25 декабря 2023
Ответ дляМіняйловна
Может, еще автор еду готовит, убирает
для интима не обязательно проживають на одной территории , скорее наоборт, романтик и разбежались для интима предпочтительнее.
Міняйловна• 25 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Вы много женщин видели, готовых предоставлять секс без совместного проживания?