Лепетун• 25 декабря 2023

як ви зняли морок, повернули енергію, після нарциса

після знайомої нарциски? як ви вивели злість з себе і повернули енергію? коли людина постійно вас принижувала косвенно під милою либою на морді своїй
автор Лепетун • 25 декабря 2023
я жалію, що я їй таки і не сказала - закрий свое їба-ло , не сказала і не можу повернути свою єнергію, вернути радість

Стигла полуниця• 25 декабря 2023
Свекруха?
Стигла полуниця• 25 декабря 2023
Згодна, треба було сказати....
ПочтальЁнша• 25 декабря 2023
Перестала об этом думать. Занялась своей жизнью.
66сезон666серия• 25 декабря 2023
У вас так гарно поетично тема починалась, а потім скотились в матюки... Ех
Анютины ласки• 25 декабря 2023
Я вижила після свекрусі і її синочка тобто свого чоловіка з яким прожила 15 років.Був скритий нарцис,який ігнорив,не розмовляв місяцями,який у всьому правий,а я в усьому винна...
На ютюб ’нарциси і фенікси’мене поставили в русло,бо я ж себе відчувала нікчемою,яка все придумала,накрутила.
Кастрюлька• 25 декабря 2023
Працювала з психотерапевтом певний час.

Допомогло це + допоміг час.

Я зробила висновки. Основний для мене був у тому що і моя доля відповідальності у тому всьому була. Тобто і я була сліпа і глуха. Трохи попустило. А з часом зовсім легше стало

автор Лепетун • 25 декабря 2023
Ответ дляПочтальЁнша
блина, повертаються самі по собі ці думки, як вона мене принижувала і хамила
автор Лепетун • 25 декабря 2023
Ответ дляАнютины ласки
я була сильна, а стала слабкою і хворіти почала:((
Трохи злякана• 25 декабря 2023
Вы себя не защитили, предали, получается. Сейчас это вас мучит.
Читайте больше про нарциссов, узнаете, что там практически невозможно сопротивляться, если ты специально не обучен, если не натренирован видеть их фокусы и вскрывать их при всех.
И простите себя, у вас не было шансов, если раньше с ними не сталкивались.
Знание - сила, вот как раз этот случай.
автор Лепетун • 25 декабря 2023
Ответ дляТрохи злякана
Знание - сила, вот как раз этот случай.
я вже почитала що таке нарциси. Вона мене чогось жаліла, але я не розумію чому, я тоді пахала, все робила, а вона подавляла мою волю, я їй кащала грубо и прямо що в порадах не нуждаюся , що я сама знаю як мені жити і що робити, і що взагалі в моєму житті все добре и проблем немає! А вона каже :»Да?» Але проходить неділя і вона знову чіплялась і принижувала мене. Вона хвора?? Вийшло так, зо навіть соучайно по морді получила від мене, але і це не спасло.