Оно само купилось• 25 декабря 2023

Хліб у мультиварці, поділіться досвідом

Який хліб виходить у мультиварці?
Користуюсь нею не довго, пекла пиріг, так не сподобався, довго і за смаком мені краще у духовці. А яким хліб буде? Чоловік хоче, щоб я спробувала у мультиварці спекти, а я дивлюся відео, що то теж довго і перевертати потрібно, на вигляд не дуже. Я вже не один рік печу хліб у духовці, то смачно і з рум´яною кірочкою. Печу цільнозерновий на заквасці.
Поділіться, будь ласка, досвідом, яким виходить у вас хліб у мультиварці.
БеллаДонна• 25 декабря 2023
Я пекла звичайний білий, виходив добрий. Якщо додавати інгрідієнти різні, можна робити сирний, цибулевий, з кропом, шинкою і тд

автор Оно само купилось • 25 декабря 2023
Ответ дляБеллаДонна
Який він на вигляд, є хрустка скоринка? Він рум´яний? Ви перевертали чи пекли з однієї сторони?
БеллаДонна• 25 декабря 2023
Ответ дляОно само купилось
Соррі, не вірно прочитала. Думала, мова про хлібопіч. В мультиварці перевертати. Такий собі буцик вийде. Суб´єктивно: мультя не для випічки.
МастерЮля• 25 декабря 2023
Я з дріжджовим тістом не дружу
В духовці у мене не виходив ніколи

В мультиварці пробувала по рецепту з книги, яка йшла в комплекті. Класний хліб вийшов. Дитина просила потім ще спекти
Ответ дляМастерЮля
Я з дріжджовим тістом не дружу
В духовці у мене не виходив ніколи

Він і зовні класний був, рум´яний, зі скоринкою?
Мрію про космос• 25 декабря 2023
Ответ дляМастерЮля
Я з дріжджовим тістом не дружу
В духовці у мене не виходив ніколи

Так може справа в духовці?
МастерЮля• 25 декабря 2023
Ответ дляОно само купилось
Рум´яний, пухкий.
Але скоринки як на покупному не було. Була як на бісквіті при випічці
МастерЮля• 25 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Так може справа в духовці?
Ні, в мені.
У мене супер виходять торти любі, бісквіти, печиво, кекси. Лише з дріжджовим тістом біла - дерево деревом виходить.
В любій духовці. Я не в одній пробувала
Indirra• 25 декабря 2023
Хліб в мультиварці інакший, ніж в духовці
Бо в мультиварці під кришкою (він же ж печеться під кришкою) дуже вологе середовище - там немає вентиляції, як в духовці
Хліб виходить високий, пухкий, але скоринка інакша, ніж в духовці і м’якуш також, він більш вологий, скажімо. Але не гливкий
Я б Вам радила один раз все-таки спробувати
Ви його не викинете точно, але будете знати яка випічка в мультиварці
Не звичайний хліб, але і не жахіття
Я колись пекла часто, але потім все-таки повернулась до духовки
Спробуйте! Один раз - не страшно

автор Оно само купилось • 26 декабря 2023
Ответ дляIndirra
Не звичайний хліб, але і не жахіття
Спробуйте! Один раз - не страшно
Дякую. Ви мене підбадьорили все-таки спробувати. Дійсно, тоді точно буду знати подобається такий хліб мені чи ні.
ГендиреХтор• 03 января 2024
Дрожжевой пеку в мультиварке, переворачиваю. Отличный хлеб с корочкой
ГендиреХтор• 03 января 2024
По тому же рецепту пеку и в духовке. Отличие только в форме хлеба