Вельшановна• 25 декабря 2023

все життя попадаються люди не мої, а токсичні, і я постійно самотня

мужчины, подруги токси, тренера токсы, результат - що я все життя одна постійно, на роботі теж токси. Скажіть , це судьба така, що не можу подруг найти, чоловіка для стосунків. Чому так? не можу найти в памяті ні одну людину добру, ніхто не тягнеться зі мною дружити, я тягнуся , коли рани заживають и йду далі, але токси всеодно
автор Вельшановна • 25 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
И?Это токсы или нарцисы?
а хто?

Мост_Устал• 25 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
як ви уявляєте , наприкладі, що не ціную себе як людину, друга, жінку, це як наприкладі??
Я за вас не знаю.

Але з життєвого досвіду знаю що люди які цінують себе, просто не обирають собі в коло оточення «токсичних» людей. Вони можуть їм траплятися, але продовження спілкування далі не відбувається, не кажучи вже про якісь відносини
Мост_Устал• 25 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
И?Это токсы или нарцисы?
Необязательно совсем
автор Вельшановна • 25 декабря 2023
Ответ дляМост_Устал
Я за вас не знаю.

я хотіла добрих як я, але такі як я ніде не находяться :(((
Мост_Устал• 25 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Все пропало ))

А скільки вам років зараз, якщо питання коректне?
Анонім Секретар• 25 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
а хто?
Совет можно?Избегайте слов,значения которых не знаете.
автор Вельшановна • 25 декабря 2023
Ответ дляМост_Устал
Необязательно совсем
нажертеся за мій рахунок , випити, нехіло так, і нічого не подарувала мені подруга з дитинства ще. а вона ходила до іншої подруги і питала в мене що їй дарить
автор Вельшановна • 25 декабря 2023
Ответ дляМост_Устал
Все пропало ))

Анонім Секретар• 25 декабря 2023
Ответ дляМост_Устал
Необязательно совсем
Это стёб...Вот тулят люди то словечки новые не по теме,то понятия,о которых не знают,то зависть,о которой речь не идет...Вот что в башке у таких?

Мост_Устал• 25 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
А що, до святкування дня народження - вона була ідеальною подругою і тільки на святкуванні показала себе?

Які можуть бути причини чому вона нічого вам не подарувала? Як ви ваажаєте
Мост_Устал• 25 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Бывает , да)))

Но для меня больше показательно даже не название каких-то понятий, а сам факт того что человек говорит: все херовые, а я святая. Не отдавая отчета в том что он сам создает такие ситуации и делает выборы приводящие к негативным последствиям для себя.
Мост_Устал• 25 декабря 2023
А в целом вы конечно негативистка

Вам выше писали что ваше окружение - это ваше зеркало. Но вы скорее всего это не поймете и пройдете мимо , так ничего в себе и не изменив
автор Вельшановна • 25 декабря 2023
Ответ дляМост_Устал

я не знаю які причини, чому не подарувала мені . Вона мене в 15 років познайомила з дівчиною і вона оказалась шл*** ю , виходить що я опозорилася перед всим містом, перестала я спілкуватися з той шл. Але та подруга не хотіла зі мною виходити на вулицю, скривала це, але я розуміла. ми сусідки були в одному підʼїзді жили. що мені робити? як ноги ці виправити?? В мене 7 років є ше одна знайома, так вона в мене вдома була багато разів, але чомусь мене до себе не запрошує- це теж дзвінок що треба з нею допобачення??
Мост_Устал• 25 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Складно якісь поради вам давати. Ви всі історії дуже емоційно подаєте. Щоб щось вирішувати - емоції треба залишати і думати головою, аналізувати, мислити…

Вам би могла домогти «третя людина» , нейтральна , яка не має до вас нічого, по типу психолога . Але я чомусь думаю що це не ваш варіант
автор Вельшановна • 25 декабря 2023
Ответ дляМост_Устал
А в целом вы конечно негативистка

я хотіла подруг, щоб ми були як сестри, ходили на шашлики з сімьями, але я за бортом чогось, в неї був хлопець, то вона іншу подругу брала гуляти втрьох, а мене не брала.
Мост_Устал• 25 декабря 2023
Ви в якомусь замкнутому негативному колі. Може, дівчата тут дадуть вам гарні поради, як з того кола вам вийти
автор Вельшановна • 25 декабря 2023
Ответ дляМост_Устал
ніхто не пише і не дає порад:((
автор Вельшановна • 25 декабря 2023
Ответ дляМост_Устал
дайте ви пораду краще
Мост_Устал• 25 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
ніхто не пише і не дає порад:((
Почекайте . Вечір тільки починається.. ще напишуть вам .

Головне - дайте тим порадам шанс бути почутими. А не відкидайте їх

автор Вельшановна • 25 декабря 2023
Ответ дляМост_Устал

я ж не проти. я нічого не відкидаю, емоцій немає, я просто описую ситуацію щоб було дуже ясно
автор Вельшановна • 25 декабря 2023
Ответ дляМост_Устал
А в целом вы конечно негативистка

нова знайома , 7 років знаємо, вона була в мене вдома багато разів, але до себе не запросила ні разу.теж не треба общаться з нею? бо типу не подруга
НашлаПерепискуМужа• 25 декабря 2023
автор.займитесь собой.. наполните свою жизнь гармонией…и. будет вам счастье.. у моего папы —«усі погані».. его бесит когда я смеюсь) « ти дивись, вона літає в облаках».. бывают у него моменты гармонии, но чаще слышу только критику, ор,упреки, обсуждения… а реальность одна ведь. важно восприятие мира, тогда и окружение будет соответсвующим . к светлым людям тянутся, свет всегда привлекает
ПесиКот• 25 декабря 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Наше окружение, как зеркало. И люди в нашей жизни не случайны.
Конечно, и то, что нас убивают узкие тоже зеркало, потому как сами виноваты)))
автор Вельшановна • 25 декабря 2023
Ответ дляПесиКот
мабуть у всіх свій секрет повинен бути що робити з токсами і чого вони так себе ведуть
ПесиКот• 25 декабря 2023
Ответ дляМост_Устал
Вопрос не в других людях.

Вопрос в том: какая часть в вас (что именно в вас) выбирает или притягивает именно таких людей? Какая это часть хочет страдать таким образом? Откуда это пошло . Возможно, что-то из детства и то как вы воспитывались ..

А вообще , вы печально тему описали..
а какая часть привлекла к нам орков, а какая часть привлекла педофила или насильника к жертве? Узколобым всегда кажется. что жертва насилия сама виновата
Мост_Устал• 25 декабря 2023
Ответ дляПесиКот
А по сути вопроса автора у вас есть что сказать?
Предлагаю вам сосредоточится больше на этом
ПесиКот• 25 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Автор, Вы просто мягкая и не виноваты в том, что попадаются наглые, таких большинство сейчас. Не принимайте их отношение на свой счет, хороших людей не так много и они на дороге не валяются)
автор Вельшановна • 25 декабря 2023
Ответ дляПесиКот
я тоже заметила что большинство, обидно что хороших, мягких, мужчины не любят, хотят тоже использовать в постеле, замужем не была и 35 лет. тупо нет негде моих людей, не находяться:((
Мост_Устал• 25 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Ви ж напевно розумієте що люди всі в принципі різні. Я наприклад також не запрошую своїх подруг додому, зустрічаємось на нейтральній території.

А окрім дому - ви на чомусь з тією подругою сходитесь? Щось же вас обʼєднує? Якщо так - то і тримайтесь за це. І цінуйте те що є. У всьому бачити негатив - прямий шлях до ізоляції. Що у вас в принципі і відбувається
Я супер-пупер• 25 декабря 2023
Ответ дляПесиКот
Что вы несете?🤦‍♀
Вы два предложения не в состоянии осмыслить?