Пусин Кукин• 26 декабря 2023
А мужчин которые работают на фурах НП, АТБ, Сильпо и тд.? Тоже будут паковать?
А кто будет выполнять их работу? Женщин посадят на их место или как? Я слышала, что на таких предприятиях на работников будут делать бронь. 🤔
Ответ дляMarie-Antoinette2
Працювать будуть хто повернеться з фронту на ротацію, пенсіонери, інваліди, жінки
Чи ви думаєте незаменімих нема?)
Irisha0604• 26 декабря 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Як?
У нас в області новий воєнком. Так от він сказав чітко, що знать не знає про ніякі броні. Всіх по новому по повістках сюди!
Anna_kohana• 26 декабря 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
На підприємствах є бронь, вона надається на пів року, потім, при потребі, можна продовжити.
Все вірно.
Мій чоловік в законному порядку отримав бронювання вже другий раз (не водій).
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну детей же смогли выносить, родить, до скольких то лет на себе таскать... И фуру осилите. В Германии полно женщин на фурах.
Ну да, смогла, лёжа пол беременности, принимая постоянно лекарства от сильных болей и гормоны от воспаления суставов. И да, я не живу как большинство и соответственно на себе не таскала, а на руки брала только сидя. Вы не понимаете о чем говорите вообще. У меня может заклинить спину или ногу так прострелить , что я не смогу управлять автомобилем и создам аварийную ситуацию, не дай бог убью людей. Поэтому я не вожу, хотя и права и машина есть.
Ответ дляБася Фельдман
Ну а как они б этого не допустили?
Вот КАК?
Недопустить войны в период 19-22 можно было бы только путем компромиссов или уступок Раше, пойди Зеленский на это так его бы буквально с гимном бы сжэрли активисти та прочие упоротые.
Вот КАК?
он просто разминировал Чонгар и т д..это не компромисс?
Irisha0604• 26 декабря 2023
Ответ дляSanta_n
Ви знаєте особисто тих хто заброньований пішов служити добровільно?
Мова не про добровольців. Та, є такі, що пішли і мають бронь. Але вони пішли з перших днів, на хвилі патріотизму. Зараз жаліють уже, дивлячись , що там відбувається. Я про тих, що бронь куплена, інвалідність придумана. Минулий воєнком за взятку я вилетів, наробив цих броней. А цей вже, перевіряти має, дійсна бронь чи так
Ответ дляDumky
В Україні десь біля 10 млн чоловік, які можуть мобілізуватися Всіх мають відправити на війну?
Всі їздять на фурах нової пошти?
Війна не в кількості людей, а в якості і кількості зброї. Ми і тримаємося зараз бо озброєння у нас краще.
Всі їздять на фурах нової пошти?
Але цього озброєння, завтра може не стати. Вже нам не хочуть допомагати і поставляти те озброєння і тд.І що потім? Наші будуть з палками бігати. І так уже давно зрозуміло, що ми в цій війні програємо. Тому потрібно було сідати за стіл та домовлятися. Віддати Донецьк, Луганськ, Крим. Чи віддати їм половину країни? Що краще? Те що розповідають по телебаченню, що Донецьк та Крим нас чекає. Це така маячня. Ті що хотіли жити в Україні вже й так живуть, 10 років. В них вже нове життя. Ті що залишилися там, вони не хочуть назад в Україну. То навіщо зараз ложити стільки невинних людей? Заради тих, хто і чути не хоче за Україну?А знову відновити, ті міста після 10-ти років «руського міра», знаєте стільки потрібно коштів? Щоб заново переробити все на свій лад. Чи в України немає інших міст, які потрібно відновлювати?
Ответ дляCarin
Так охранницы уже девушки с начала войны.
Вот и всем остальным будут заниматься.
Не разу не бачила. Але сидіти і робити вигляд, це одне. Туди можна і жінок. А посадіть жінку без досвіду на фуру? Тим паче, ви не знаєте про що говорите. В супермаркетах там такі заїзди під рампи, що інколи чоловіки не видержують та кидають роботу. А тут посадіть жінок, без досвіду, за фуру. Я коли бачу, як жінки їздять по місту. То мені стає страшно. А якщо такі за фури сядуть😂
Ответ дляRina-e702
путлеру не потрібен Донецьк і Луганськ, я думаю, що він навіть на Херсоні з Запоріжжям не зупиниться. Його мета загнати нас всіх в СРСР. А розумію, що цю війну нам не виграти, але виходу з усього цього я не бачу
Ответ дляRina-e702
Я´ не знаю! я вполне могу представить
И можно подумать, мне это нравится...
Ответ дляIrisha0604
Що за маячня? Раніше бронь давало Мінекономіки на підприємства, на самому підприємстві вирішували кому та бронь потрібна і затверджувалися списки. Щось змінилося? РВК ніколи в житті бронь не давав. Максимум що міг зробити рвк - своєю комісією визнати людину непридатною і списати, але це ж не бронь. Або відстрочку дати.
Krasotka-d9fd• 26 декабря 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Уже да . До этого законопроекта я хоть как то там про « перемогу « думала в Крыму летом отдыхала …а сейчас поняла что это предконец
Агония
Ответ дляDumky
Всі їздять на фурах нової пошти?
а Вы сегодня в ударе, я смотрю
Ответ дляЛюблю Украину
офіційно звільнили - чоловіків до 60
на їх місце - намагаються пенсінерів, там це то можливо, але згоджуються одиниці , десь хіба на дверях сидіти, простим водієм - то ще так,
а на фізичну роботу - хіба баб котрі по 100+ кг брати - інших варіантів нема
по селах, фермах - там взагалі Ж*ПА повна, працюють поки птахоферми, і де корови, там де землю обробляти - просто відрікаються
фермеров не трогают, особенно крупных, там весь персонал кто официально утсроен с броней
Ответ дляПацан к успеху шел
Да ладно. Работа политиков как раз и заключается в том, чтобы филигранно лавировать в дипломатическом поле, поддерживать дружеские отношения со странами-соседями и вести такую политику, которая прежде всего соответствует принципам безопасности граждан и страны в целом. А не вот это вот все.
У нас вышло по-другому. Начиная с президента-бджоляра в 2005м от нас пошла крайне недружественная риторика в сторону россии. ’Голодомор’, ’геноцид’, ’миздобули’ ’внато’ и т.п. В ответку рашка подняла цены на газ в 5 раз. Реакция бджоляра и его премьера тети Джулии - распродажа ракет, самолетов, снарядов, контракт на газ еще дороже, и еще большая критика российской власти. И это к соседнему государству. Да, рашка - это народец еще тот, твари еще те, но может именно по этой причине не стоило с ними ссориться? Сейчас разгребаем.
Ответ дляAlena.i
На сайті ТСН бачила горду статтю, де розповідалося як жінки працюють на шахтах замість чоловіків, так що будемо фури водити і коробки грузити або пора цих козлів з ВР на фронт гнати в перші ряди
А як ви можете їх ( верховну Раду ) на фронт погнати? Які важелі впливу у вас на це є? Або вам аби що говорити в пустоту ?
Ответ дляRina-e702
У вас совковий менталітет з 90-х , від чоловіка видно , на жигулях, жінку за кермом вже частіше зустрінеш ніж чоловіка , і ніякої різниці нема, навіть краще їздять , обережніше . Живу в Англії 10 років, тут жінки на фурах, камазах, тракторах їздять, автобусах, асвальтоукладчиках - і нічого, буденна справа, з усім справляються, і жінки тут жіночні і сексі, ніхто не включає « багіню»