Давно без алко• 26 декабря 2023

Чи водили ви своїх дітей колись або чи водили б в майбутньому

на індивідуальні корекційно-розвиткові заняття? На скільки це зараз актуально?
Хочу піти зі школи і займатися приватно, але потрібно знайти приміщення і його облаштувати. На скільки зараз такі заняття популярні?
Salsa-24da• 26 декабря 2023
Ничего не поняла?
Вы услугу такую хотите оказывать?
Salsa-24da• 26 декабря 2023
Кроме посещения еще и лицензия нужна.

А вообще с учетом онлайнов думаю, что очень популярна эта тема.
Божа кульбабка• 26 декабря 2023
Ні і не планую
Файна дівка• 26 декабря 2023
Я дефектолог, коррекционный педагог. Востребованность большая, но и удержаться в нашей профессии не так легко.
А вот недавно• 26 декабря 2023
логопед
дефектолог

психолог
корекційний педагог
до всіх водила дитину
Снегурочко• 26 декабря 2023
Так, звичайно актуально
Особливл, великі міста - Київ, наприклад
Сердючка• 26 декабря 2023
К логопеду водила в поликлинику бесплатно Р поставить. Фсе. Давно уже, правда .
Остальное, СБогу не нужно было..
Но, думаю, может быть востребовано.
Главное хорошо рекламу поставить
автор Давно без алко • 26 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ничего не поняла?
Вы услугу такую хотите оказывать?
Так, приватно
Пригаю-цибаю• 26 декабря 2023
Ответ дляСердючка
Остальное, СБогу не нужно было..
Но, думаю, может быть востребовано.
Главное хорошо рекламу поставить
Найкраща реклама то відгуки .
Пригаю-цибаю• 26 декабря 2023
Яка конкретно область?
- логопедія
- психологія
- нейропсихологія
- дефектологія + логопедія?
Сердючка• 26 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Найкраща реклама то відгуки .
Да, но не только.
Глупо так думать
автор Давно без алко • 26 декабря 2023
Психологія
Пригаю-цибаю• 26 декабря 2023
Ответ дляСердючка
Да, но не только.
Глупо так думать
:)
Ні, бо потрібно бути повним дебілом, щоб вестись рекламу.
Я в пошуках логопеда орієнтувалась тільки на його роботу і результати, а не на рекламу.
Пригаю-цибаю• 26 декабря 2023
Ответ дляДавно без алко
Психологія
Тут як пощастить, бо психологів наприклад в Києві, дуже багато. А якщо копнути ще глибше, то на психологів йдуть вчитися ті, хто не вступив нікуди більше. Тому поки знайдеш дійсно спеціаліста, то витратиш купу часу.
Клин_Кляйн• 26 декабря 2023
Якби була така потреба, водила б. Але до хорошого спеціаліста. Це не манікюрні курси закінчити. Ви повинні добре розумітися у цій справі і любити її, постійно розвиватися і вчитися.