Області пітьми• 26 декабря 2023

А ваші тренери вже вам повідомили новину?((

Дитячих тренерів позбавлять відстрочки від мобілізації. Лишать лише для вчителів.
Ось посилання на петицію, думаю, тут теж є зацікавлені батьки:

https://petition.president.gov.ua/petition/208656?...

Мені здається, розвиток дітей - це завжди важливо, особливо на периферії. Для моєї дитини більш пріоритетно ніж деякі предмети в школі. Є діти, які показують результати на світовому рівні, було вкладено стільки часу, зусиль, коштів. В разі чого, виїжджати за кордон, шукати тренера там? Міняти спортивну федерацію точно не буде, але це таки демотивує(
Потребую апгрейду• 26 декабря 2023
Наш тренер уже рік на війні

автор Області пітьми • 26 декабря 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Наш тренер уже рік на війні
Добровільно воює? Ви змінили тренера, які у вас результати?
Джавеліна• 26 декабря 2023
# неначасі зараз ваші тренування, державі вони не потрібні
Святатабожа• 26 декабря 2023
бальні танці?
Потребую апгрейду• 26 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Призвали його. Син 7 років займався, тепер не хоче.
Пффф 100%• 26 декабря 2023
А вони якісь особливі? Краще комбайнера?
автор Області пітьми • 26 декабря 2023
Ответ дляСвятатабожа
бальні танці?
ні, інший вид спорту, але, думаю, ситуація у всіх +/- однакова
Гага Газу• 26 декабря 2023
Автор ви як живете не в Україні. В селах вже чоловіків немає . На шахтах вже жінки працюють. А ви про тренера...
сказочное_Бали• 26 декабря 2023
Петиция? Серьезно?
Есть хоть по одной результат?

автор Області пітьми • 26 декабря 2023
Ответ дляПффф 100%
для мене вони як вчителі, мова йде про професійних тренерів, при спортивній школі. Вони тренують, вчать наших дітей, ростять спортсменів, які нас представляють на міжнародному рівні
Мамаша в бигудях• 26 декабря 2023
Автор, дуже вам співчуваю, але петиції в нашій країні не діють, а бійців не вистачає, тому….😢
Коржик• 26 декабря 2023
Правильно, чего здоровые физически мужики в залах ерундой маяться будут
Ленне-Рейма• 26 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
у меня папа пернулся к тренерской работе, ему 64.(
некому. плавание
Баба_Воля• 26 декабря 2023
на фронт сыновьев Данилова, Стефанчука, Верещучки, Умерова, если у последнего не доросли- ничего, на фронте снаряды подносить будут. Безуглую и всю шайку зеленую - на медомостр с подальшим принудительным лечением за пределами Украины.
Коржик• 26 декабря 2023
У нас люди вообще войны не видят? Военные не бесконечные, они хотят отдых, поспать в кроватях, детей своих обнять.
Я понимаю своя рубашка ближе к телу, но и воевать не должны одни и те же
Коржик• 26 декабря 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
некому. плавание
Молодец ваш папа
ПоЗиТиВнАя• 26 декабря 2023
Автор, вы не понимаете, что на кону выживаемость страны в целом или вам тоже все равно, какой флаг за пределами вашей секции будет стоять?
Пекельнi Борошна• 26 декабря 2023
Да, уж. Мужики в бой, бабы копать окопы и рожать детей))
Гага Газу• 26 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Ще забули 95 квартал, я піду з ними в одну бригаду

Баба_Воля• 26 декабря 2023
Ответ дляКоржик
воевать нет смысла. Воевать чтобы воевать?! Потери знаете какие?
західний_діалект• 26 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Війна. Діти не всі мають можливості букв навчитися, а ви про якісь дурниці.
Доведеться відкласти цю забаву в довгу шухляду. Се ля ві🤷🏼‍♀️
Пекельнi Борошна• 26 декабря 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А для кого будет эта страна если часть убьют а часть покалечат?
Fashion_besties• 26 декабря 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вы уже отправили на фронт отца, брата, мужа, сына?
Баба_Воля• 26 декабря 2023
Ответ дляГага Газу
не, не забыла, те перым боингом отсюда здрыснут
Коржик• 26 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Выхода другого пока нет. Или мы их запускаем в страну и они уничтожают нашу нацию или боремся
ПоЗиТиВнАя• 26 декабря 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Пока большие города живут, как жили.
А трудяги из сел и посёлков отдуваются за всех.
Птица Говоруша• 26 декабря 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Пока большие города живут, как жили.
Не пишите чушь
Страхованная• 26 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
для мене перемога важливіша ніж медальки. не розумію,чому спортсмен має бути більш особливим, ніж, математик, наприклад.
в цілому нездоровий закон. прити людей. з сумкими перспективами.
ПоЗиТиВнАя• 26 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Так озвучьте, если знаете.
Инфотуфелька• 26 декабря 2023
Ви б за життя дітей переживали а не розвиток