ДолькиКабана• 26 декабря 2023
Фейспалм
Як мене дратує цей емоджі фейспалму 🤦♀️в реакціях.
Замість того щоб відповісти на коментар, якісь геніесси просто ліплять цей емоджі. У вас взагалі відсутній гумор/аргументи?
Попа как у Кардашьян• 26 декабря 2023
Фейспалм заміняє дуже довгий набір слів і майже за всі ці слова тут банять. Так що норм, хай буде.
Звезда в шоке• 26 декабря 2023
А я вот не пойму, то ли наши бабы подурнели, то ли кацапок здесь сборище.
Лепят дизы, рукалицо особенно где темыпро ВСУ.
Что с вами? Агов?!
Однозначная• 26 декабря 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Або набір матюків
ДолькиКабана
• 26 декабря 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Аргументи завжди є і можна перефразувати. Якщо людина не вміє розмовляти, то вона тільки як мавпа буде ставити реакції. Тоді ці реакції разом з передбачуваними коментарями на початку тут тільки підтверджують які ці кадри обмежені.
Тро Нью-Йорку• 26 декабря 2023
Ответ дляДолькиКабана
с такими нервами вам противопоказано сидеть на советчице
Natalia505• 26 декабря 2023
Ответ дляДолькиКабана
Навіть не уявляю, в якому треба перебувати стані, щоб дратувала те миле створіння рукаобличчя.
Natalia505• 26 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Мабуть ще досвіду нема.))
ДолькиКабана
• 26 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
А, тобто цей форум передбачає комунікацію за допомогою реакцій без діалогу і аргументації?
ДолькиКабана
• 26 декабря 2023
Ответ дляОпля Картопля
Автор, спеціально для вас, замість тисячі слів.
Так ви цим не дивуєте і не дратуєте, ви ж зі мною ні про що не дискутували, тільки видали тупий ’жарт’.
Навіть клоуна на вас шкода.
Задираю носа• 26 декабря 2023
Краще прибрали б ці реакції взагалі, лишили ,як колись , сердечко та й все. А то через ці реакції ,особливо через рука лице, тільки купа флуду в темах від нервових дамочок
Ответ дляПопа как у Кардашьян
якщо хтось пише щось типу - як м´ясоїди їдять ті трупи, то погоджуюсь, він доречний. Але коли тема про роботу і яка зп, і я пишу от ми шукаємо такого-то спеціаліста і зп така-то (50+ тис, не три копійки), то нахера тут ті фейспалми? таке враження, що порадниці себе уявили суддями і все, що не по їхньому - то давай фейсалмити. мене те теж бісить неймовірно!
Коли я пишу щось контроверсійне, типу про чайлфрі абощо - тут я розумію, що фейспалм може бути доречний і не ображаюся))). Але на факти реальні навіщо їх тицяти?
От типу як зараз - нахера тут фейспалм, можна пояснити? я реально не розумію логіку
Тро Нью-Йорку• 26 декабря 2023
Ответ дляДолькиКабана
а толку от простыни, если и более коротко можно обозначить свое отношение? да и не всегда оно того стоит, если человек пишет откровенный бред и не поймет иную точку зрения
Идууу--уууу блин• 26 декабря 2023
Тут сброд всех неадекватных 😄 потому что можно оставаться «под маской» анонима. Хотя есть и вполне хорошие люди, которые давали дельные советы.
ПС. Предпочту тоже остаться под маской 😉
Кучерявочка• 26 декабря 2023
Ответ дляДолькиКабана
цей форум передбачає все ! ви новенька ?
ДолькиКабана
• 26 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Поки що вербальна комунікація за допомогою слів найточніше передає те, що людина хоче сказати. Емоджі і реакції занадто багатозначні. І їх ліплять в адекватні теми і коментарі. Вже б краще йшли за гроші клікати різні посилання або робити розсилки, якщо не можуть думку виразити або аргументувати.
Тро Нью-Йорку• 26 декабря 2023
Ответ дляДолькиКабана
все люди разные
Лукава_Кiшка• 26 декабря 2023
Часто бачу, коли хтось пише свої душевні переживання, питає поради, пише про втрату близької людини, і теж ліплять фейспалм, або це 😂 Спеціально заходять зловтішатися, чи що. Напевно недалекі люди…
Natalia505• 26 декабря 2023
Ответ дляДолькиКабана
Це ви надаєте реакціям, на форумі, забагато значення. я на них не звертаю уваги. Кожен дрочить, так як хоче. Якого ви вирішили, що всі мають вам аргументи викладати?))
ДолькиКабана
• 26 декабря 2023
Ответ дляMarmu
Бо все говорить про те, що ці люди не можуть логічно мислити.
Опля Картопля• 26 декабря 2023
Ответ дляДолькиКабана
Навіть клоуна на вас шкода.
Ваша тема не є цікавим обʼєктом для дискусії, тільки для тупих жартів.
ДолькиКабана
• 26 декабря 2023
Ответ дляОпля Картопля
Ну ви ж зайшли.