БолеИменее• 26 декабря 2023
Військові такі ж гулящі?
Як і моряки та далекобійники?
І тільки не потрібно тут -"всі люди різні і тому подібне."
Є все ж якась тенденція пов´язана мабуть із тим,що це професії ,які на відстані
Сижуревувшоке• 26 декабря 2023
Я думаю це пов´язано зі стресом, війною...коли знаходишся під загрозою смерті , дуже гостро відчуваються усі інстинкти- дуже хочеться відчути себе живим...
Бараболька• 26 декабря 2023
Я прям бачу, як наші військові на 0 гуляють. Поїли, відпочили, думають - а чи не погуляти нам?
Гладиолус• 26 декабря 2023
О, работаю в военкомате, все гуляют, да и я тоже)) деньги, взятки, власть своеобразная , герои)))
БолеИменее
• 26 декабря 2023
Ответ дляD_A_V
нет, не только- еще стресс больше чем у моряков и дальнобойщиков - знают, что могут погибнуть
Моряки теж під загрозою та і далекобійники меншою звісно ,але все одно
Бабулька• 26 декабря 2023
Я давно перетиналася по роботі з колишніми.То хлопці крепкі і були любителі сильно крепко пообідати при тому щодня.
БолеИменее
• 26 декабря 2023
Ответ дляБараболька
А коли віджати в тильні місця?)
Шпондєр• 26 декабря 2023
Ответ дляГладиолус
Людка , ты?
Хочу наколоти губи• 26 декабря 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Особливо, коли тебе постійно обстрілюють, в цей момент дуже хочеться сексу, так? Почитайте про піраміду Маслоу на досузі
Меряю от 0• 26 декабря 2023
У меня нервы не в порядке, я жалуюсь на тему за дискредитацию наших военных.
Іллюха Перчик• 26 декабря 2023
Потрібно вибирати собі розумних і освідчених а також гарно вихованих кавалерів з нормальної родини.Тоді,можливо вам повезе.
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ дляМеряю от 0
А в чому тут дискредитація саме як воїнів?
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Я не самий кращий порадник в оцих амурних справах. Але то від людини залежить. Якщо воно бл...дун, то пофігу на професію