Все знаю від і до• 26 декабря 2023

Стихи наизусть. Нужно отснять видео и отправить училке. Как схитрить чтоб не учи

Что ваши дети придумали?
Как нефиг делать• 26 декабря 2023
Над телефоном стих был. Прям над камерой
Роза в вазі• 26 декабря 2023
Текст за камерой, как у ведущих новостей
З горіха зерня• 26 декабря 2023
в чем проблема стих выучить? пусть тренирует память, это полезно
Чебураха з перцем• 26 декабря 2023
У нас учитель просил рассказывать с закрытыми глазами, и не просто закрыть их, а закрыть руками и голову держать прямо.
Вельми шановна• 26 декабря 2023
У сына одноклассница записала, как она читает стих на диктофон и когда надо было рассказывать просто включила запись и открывала рот.
Язвочка• 26 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Считаю, что правильно)
Домашня Зюзя• 26 декабря 2023
Читаю ответы и поражаюсь…
Неужели так сложно выучить стих?
Гербарія сушу• 26 декабря 2023
С наушником
Чебураха з перцем• 26 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Читаю ответы и поражаюсь…
Неужели так сложно выучить стих?
Моя дочь учит без проблем. А с сыном это часовые танцы с бубнами, я и пою тот стих и разной интонацией рассказываю и это только второй класс, а что будет дальше.... А вот таблицу сложения запоминал на уроке и дома даже не повторяли он ее сразу знал. Сейчас таблицу умножения сам выучил, хотя умножение еще и не учили вовсе.
Там все розмивчато• 26 декабря 2023
А ви для учілки вчитесь?
nezhinka• 26 декабря 2023
В аркуші А4 з віршем крупним шрифтом прорізати дірочку для камери телефона. Тільки бажано, щоб хоч прочитати могла нормально)
Брехушечка• 26 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Вообще уже гонят
Там все розмивчато• 26 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
І в саду були проблеми з віршами?
автор Все знаю від і до • 26 декабря 2023
Ответ дляТам все розмивчато
А ви для учілки вчитесь?
Нет конкчно, считаю выразительно читать достаточно.
Там все розмивчато• 26 декабря 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Ну тоді чому ви так хвилюєтеся, що вважає вчителтка. Головне, що вважаєте ви.
Там все розмивчато• 26 декабря 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Очі по строчкам ходять, це дуже помітно
Чебураха з перцем• 26 декабря 2023
Ответ дляТам все розмивчато
І в саду були проблеми з віршами?
У дитячому садку це не було помітно, бо вчили вірші в основному на свята і репетицій 10, а то і більше було до свята. За 10 днів то точно запамятає. А от якби 1-2 дні на вивчення то проблема.
Ms. Искренность• 26 декабря 2023
Не для того бубочку ростили щоб зубрити якісь там вірші для учілки .
Ку-кусик• 26 декабря 2023
Мій син дуже тяжко вчив вірші, і раптово попали на сенсоричні заняття. Дівчата, після деяких вправ мій син який завжди вчив по 3 години і не міг вивчити, став вчити за 5 хвилин без перебільшення. Робив вправи на право-левополушарні взаємозв´язки, одна рука робить наприклад кулак, друга як собачка. Ще на балансирі робили вправи. Ще прикольный метод бачила, але так як вже нема таких проблем, не пробувала, берете вірш читаєте, потім папірцем А4 закриваєте права по 1слову в усіх рідках, потім 2слова. Дитина легко зможе згадати 1 слово в кінці і так далі.
Там все розмивчато• 26 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Дивно, якщо чесно. І сину вашому співчуваю, в програмі дуже багато аіргів напам´ять і з укр.л. і з зарубіжної.
КАПСЛОЧНИЦА• 26 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Нащо ви його співаєте той вірш? Син має вчити, а не ви.
Айболитная• 26 декабря 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Прочтите выразительно. 4 будет. В чем проблема?
Чебураха з перцем• 26 декабря 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Влітку у школу швидкочитання підемо, бо він ще й читає дуже погано, рівень першого класу(
А що віршів багато, знаю, донька у 6 класі, то бачу скільки вчить.
Интимная• 26 декабря 2023
У меня младший ни в какую ничего не запоминает. 3ий класс
У старшего проблем не было.
Русланка з гілки• 26 декабря 2023
Ответ дляВельми шановна
Так повторял бы по наушнику )
Там все розмивчато• 26 декабря 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Нічого поганого в тому, щоб мама допомогла дитині і навчила його різним технікам запам´ятовування, нема. І навіть більше - якщо у дитина проблеми, то це обов´язок батьків: допомогти ці проблеми подолати.
Шалена красуня• 26 декабря 2023
У нас так тексты на английском надо сдавать постоянно. Учитель требует снимать с расстояния минимум 2 метра, чтоб не читали. Идея с диктофонной записью мне понравилась 😂
Чебураха з перцем• 26 декабря 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Він читає по складах і не розуміє прочитанного. Без мене то взагалі не вивчить.
КАПСЛОЧНИЦА• 26 декабря 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Ну так ладно б дитина співала той вірш, а толку шо мама його співає, це ж ніяк не впливає на запам´ятовування дитиною.
Интимная• 26 декабря 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А дети у вас есть?