Почемучечка• 26 декабря 2023
Пришвидшене серцебиття, 24 тижні
Дівчата, така питання, може в когось було щось схоже. З самого початку вагітності в мене було пришвидшене серцебиття, я його прям коли вставала з ліжка або ходила то відчувала, при цьому не знаю правда який взагалі був пульс і тиск. Але робила кардіограму та УЗД серця, все чисто і нормально, сказали просто на фоні вагітності так і що гемоглобін понижений. Потім на пару місяців це все заспокоїлось, вже не відчувала це серцебиття і забула за це взагалі. Ось пару днів як відчуваю знову, особливо коли лежала якийсь час і встаю ( стараюсь не різко) і відчуваю що серце прям наче починає випригувати, думаю ну може пару хвилин і заспокоється, але ні, може і хвилин 20-30 такий стан бути. Знову ж такий пульс і тиск не знаю. Завтра візьму танометр у батьків заміряю тиск при цьому. Ще важливо, що тижні 3 тому перехворіла короною але у легкій формі, можливо на фоні цього? Бо читала що у людей які хворіли потім були такі наслідки.
Цікавить просто це важливо і треба знову до лікаря звертатись чи що робити. Я вже сьогодні не хочу своєму писати, завтра вже як заміряю тиск то напишу і поясню аби вона сказала що робити. Більше доречі нічого не відчуваю, ну тобто лише це швидке серцебиття, інших симптомів наче немає.
Почемучечка
• 26 декабря 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
у меня такое было. был низкий гемоглобин.
В мене він теж низький, 100 зараз, може і ще впав. Я пила раніше залізо а зараз щось зробила паузу, вже пару тижнів не пʼю, теж подумала може з цим повʼязано, завтра почну пити знову, побачу чи щось зміниться
Аноним_1858• 26 декабря 2023
Ответ дляПочемучечка
Кров на ферритин перевірте і хай гінеколог призначає
Вбигудях• 26 декабря 2023
Я саме сьогодні була в терапевта з цього питання) гінеколог направив, бо щоразу пульс високий в кабінеті. Вела щоденник тиску і пульсу вдома, показала лікарю - вдома все ок.
Терапевт сказала, що підвищений пульс у вагітних пов´язаний, як правило, з показниками кардіограми і зі щитовидкою. Кардіограму перевірили, все ок. ТТГ теж нормальний. Але лікар каже, що якби були скарги (а в мене їх нема), то слід було б додатково обстежуватися в ендокринолога. Може, і Вам треба в ендокринолога проконсультуватися?
Почемучечка
• 26 декабря 2023
Ответ дляАноним_1858
Та вона мені призначила спочатку один препарат, він мені не підійшов, а потім другий. Але я помітила коли пʼю це залізо почуваю себе не дуже, а коли не пʼю то все ок наче. Тому по ідеї я маю зараз пити інший препарат який призначив гінеколог але я сама собі його відмінила 🙈 ну просто вирішила пару тижнів зробити перерву, завтра повернусь до цього діла
Почемучечка
• 26 декабря 2023
Ответ дляВбигудях
Можливо. До вагітності з ттг все було ок, як раз наступний прийом у лікаря маємо знову перевіряти ттг. Але до прийму ще 3 тижні. Зараз спробую як раз попити залізо, якщо нічого не зміниться то як раз на прийомі перевіримо ттг і поговорю з лікарем