Чумацький Шлях• 27 декабря 2023
Скатертини іспанський гобелен
Всім привіт! Хто користується скатертинами з іспанського гобелену, як вони в експлуатації і догляді?
Плями виводяться добре? Прання - прасування, без проблем?
Чумацький Шлях
• 27 декабря 2023
Ответ дляМафиозная
Как открытки в детстве))), а цена какая?
+-2000 грн.
Мафиозная• 27 декабря 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
+-2000 грн.
Дороговато, но если можете позволить берите пусть глаз радует
Lenusikkuz• 27 декабря 2023
В мене така скатертина, чудова в експлуатації. Але в мене червона більше, білу не ризикнула брати. Перу при температурі 40•, не прасую бо вона не мнеться. Користуюсь три роки.
Чумацький Шлях
• 27 декабря 2023
Ответ дляМафиозная
Так я і не дуже можу але дуже хочу. Якщо довговічна і в догляді нормальна, то взяла б.
Lenusikkuz• 27 декабря 2023
Ответ дляМафиозная
Подружці зараз купувала на подарунок. 1000 грн заплатила за круглу діаметром 140. Ціни різні в залежності від розміру.
Чумацький Шлях
• 27 декабря 2023
Ответ дляLenusikkuz
Там люрексова нитка в складі, думаю чи не минеться сильно.
Мафиозная• 27 декабря 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Хочется надо брать,
Lenusikkuz• 27 декабря 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Почекайте трохи і після свят ціна впаде ще. Я вже купувала зі знижкою. Ну і дивіться на промі, чи олх, там дешевше
Мафиозная• 27 декабря 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
+-2000 грн.
Первая красивая, теперь и я хочу, ))))
Lenusikkuz• 27 декабря 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Ні, не мнеться.
Чумацький Шлях
• 27 декабря 2023
Ответ дляМафиозная
Первая красивая, теперь и я хочу, ))))
Там ще подушки такі ж є
Чумацький Шлях
• 27 декабря 2023
Ответ дляLenusikkuz
Мабуть почекаю вже після свят
Чумацький Шлях
• 27 декабря 2023
Ответ дляLenusikkuz
Ось така в мене, дуже практична!
Шикарна! Піду вибирати собі.
halla-d95e• 27 декабря 2023
Мені також дуже подобаються. Але дорогувато для мене. Облизуюся. То думаю може комусь замовити подарунок. Є такі моменти, коли не можуть придумати що подарувати.
Твоя космішна• 27 декабря 2023
У мене така 90 на 100, кладу ї ромбом на червону однотонну скатертину. Вже прала, правда, вручну. Не мнеться. Є ще велика в акварельні квіти, ту не прала, але на ній теж не буде видно забруднень. Головне, не беріть білу
Чумацький Шлях
• 27 декабря 2023
Ответ дляТвоя космішна
Гарно.