ЗабежАЛОЧКА• 27 декабря 2023
Кукла мотанка
Получила в подарок куклу мотанку, даже не знаю как отреагировать, как-то не стлакивалась в реальной жизни с такими подарками. Кто разбирается в теме, подскажите какой мотив такого подарка и что с ней делать? А то я ступоре.
Та прям багіня• 27 декабря 2023
Та просто сприймайте це як декор,не більше. Сумніваюся,що хтось з поганих намірів подарував Вам її)
В мене якось мама для себе декілька пошила,чисто тому що їй сподобались ляльки,а не для чогось іншого) стоять вдома як прикраса)
Не їм після шостої• 27 декабря 2023
Елемент народу. Частина українських традицій, історії. Колись дитяча іграшка, зараз декор
АнтиТанкист• 27 декабря 2023
Кукла мотанка - це оберіг, принаймні раніше вважалося що це оберіг, зараз це скоріше декор. Нічого страшного і цьому немає, я теж декільком близьким людям дарувала мотанки)
Царевна в уггах• 27 декабря 2023
В мене є колекція ляльок мотанок, майже з кожного міста України, зараз я в їнщій країні, то зі мною тільки одна(((
Гарантую неперелевки• 27 декабря 2023
Це традиція, суть, історія, самобутність нас як українського народу, сприймаю позитивно і Вам рекомендую, нічого поганого в ній апріорі закладено бути не може. Щоб вона працювала, добавте свій елемент, бусинку, заколку, бантик, тощо
Моя улюблена страшко• 27 декабря 2023
Ой, сестра подарувала якось мені. Жіночка біля метро продавала. Ця лялька була з маленькою дитинкою. Після подарунку я завагітніла. Через 3 роки, при переїзді її знайшла в ящику, невдовзі знову завагітніла. Знаю де лежить,але в руки не візьму її більше)
РокерША• 27 декабря 2023
Сжечь.такое или сама женщина делает,или старшая женщина семьи(мать,бабушка)