Брюнетка в Мармеладе• 27 декабря 2023
Де ви знаходите собі подруг ?
З приходом війни , всі розʼїхались хто куди , за цей час люди показали себе взагалі з вншої сторни . Там де в нас була дружба її вже більше не існує . Просто обірвані діалоги і там вже немає про що спілкуватись ) від якоїсь частини я і рада , бо що не робиться , то на краще . А з одного боку зовсім нікого немає . В 28 років вже так друзів не заведеш , як це було в 16 )
Вельшановна• 28 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Но дружба обычно начинается с общения.
да, начинается.. Но, иногда только им и заканчивается...
Оябунчик• 28 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
На работе то не дружба.. то общение с коллегами и часто только работой и ограничивается. Увы
не всегда. Обе моих кумы с работы, причем с разной. Не работаем уже вместе больше 20 лет, но до сих пор дружим.
когдадеЦкие• 28 декабря 2023
Ответ дляВам телефонограмма
В мене лише по Києву є локації, куди я періодично ходжу або планую:
Найчастіше в останній клуб ходжу.
Ще я усілякі клуби Мафії, Монополії, Кешфлоу - там вже не тільки жіночі, а змішані групи. Це треба гуглити за назвою гри, бо я їх переросла, вже не ходжу. Але їх реально багато і вони цікаві і корисні.
Найчастіше в останній клуб ходжу.
Дуже Вам дякую
Вельшановна• 29 декабря 2023
Ответ дляОябунчик
Вам очень повезло! Именно потому что давно это случилось.. на сегодня это уже ОГРОМНАЯ редкость.. увы.
пьЯНА• 29 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
А Вы из какого города?