Едимнаморе• вчера в 08:28
Світло..
Вчора не було цілий день, а освітлення еа вулиці увімкнули...
Це адекватно?
Едимнаморе
• вчера в 08:31
Ответ дляАноним_1858
Світло на вулиці для адекватних
В неділю ввечері навіть машини не їздили, це не на дорозі по центру міста..
Приватний сектор
Мамаша в бигудях• вчера в 08:32
Ответ дляЕдимнаморе
Приватний сектор
І що нам від цієї інформації
ХвостПистолетом• вчера в 08:33
Ответ дляЕдимнаморе
Приватний сектор
У нас вчера свет был 2 часа за сутки. А у другой группы два раза по 7...
Тоже сегодня ехала на работу и охеревала от работающего освещения...
ХвостПистолетом• вчера в 08:34
У меня такое ощущение, что происходящим пздц с каждым днем все глубже и глубже
Едимнаморе
• вчера в 08:39
Ответ дляХвостПистолетом
Це жах
Едимнаморе
• вчера в 08:39
Ответ дляХвостПистолетом
Так
Едимнаморе
• вчера в 08:40
Ответ дляХомо_сапиенс
Ремонтують мережі, перевіряють.
Через що такий кіпіш?
Що перевіряють горіло цілий вечір, вночі не знаю..
Едимнаморе
• вчера в 08:41
Ответ дляКузякин
Разные линии. Не нервничайте
До чого тут лінії, ціле місто було темне, ГАВ..
А світло на вулиці не ГАВ
Мэри Попкинс• вчера в 08:41
Ответ дляЕдимнаморе
В темноте ходить по гололеду так себе тоже удовольствие.
Сижу_и_плачу• вчера в 08:45
Ответ дляХомо_сапиенс
Ремонтують мережі, перевіряють.
Через що такий кіпіш?
Через те що, світла нема третю добу, сьогодні вночі -20, все на електриці.
Анонім Секретар• вчера в 08:59
Ответ дляЦветов Мне срочно
В нас пишуть так в ФБ
На жаль не видключает их, а мы украинцы от такой жизни потужной вымрем как мамонты.
Цветов Мне срочно• вчера в 09:01
Ответ дляАнонім Секретар
Не вимремо
ЯкаКраля• вчера в 09:02
Ответ дляХвостПистолетом
Это не ощущение, это реальность, просто люди до последнего ее не принимают и надеятся.
Едимнаморе
• вчера в 09:07
Ответ дляМэри Попкинс
Та ніхто не ходить в неділю ввечері, а як немає то ходять з фонариками
из желе я• вчера в 09:10
Цікаво а хто знущається?
До русні хтось ходив на мітинги, що там вони кажуть? Обстріли припинять чи ні?
ГороховаЯ• вчера в 09:10
У нас взагалі пообіцяли не вимикати, бо вимкнулм отопітєльний сезон, і що? Напруга з 11 ранку і майже до 12 ночі була 170-180, у нас її навіть огранічітєль не пропускав, які нафіг обігрівачі(
ГороховаЯ• вчера в 09:12
Ответ дляиз желе я
Цікаво а хто знущається?
Ну да, коли в Молдові світло потухло, то Одеса зоч те світло побачила, як Молдову увімкнули, то Одесу вимкнули. Загадочно однако.
Цветов Мне срочно• вчера в 09:12
Ответ дляБлондинка в Законе
Ленка, ты?
Ну ви можете, вимирати якщо більше робити нічого
Обнимашкина• вчера в 09:15
Нормально. Что бы вас же не задавить. Вы с вылупленными глазами дорогу переходите и даже ухом не повернете в сторону движущегося авто и это днем. Вечером вообще все печально. Так что это не просто норм, а очень даже супер!
Точу ляси• вчера в 09:24
Ответ дляЕдимнаморе
Приватний сектор
Людям ноги ламати?
из желе я• вчера в 09:30
Ответ дляГороховаЯ
Буває
Ганцю в кєдах• вчера в 10:56
Ответ дляЖивчик-счастливчик
це щоб на вас маніяк не вискочив з темного провулку
Це щоб йому видніше було, на кого вискакувать?