Я_не_аноним_100%• 28 декабря 2023

Отец без манер

Я вышла замуж два года назад, ещё не работала, и за счёт мужа когда ехала к родителям покупала всякие тортики, конфетки, печеньки, маленькие подарки. Тащила электричкой туда эти пакеты. Родители мои работают, с ними живет мой взрослый брат, и недавно я приехала к ним с одной женской сумочкой. Отец начал ходить и говорить : «А где пакеты? Где пакеты с гостинцами? Как это ты на привезла?». А когда привозила, так он я ещё не разделась, а он уже проверял те сумки. Сейчас я трачу деньги на лечение, нету у меня денег покупать им гостинцы, и я не обязана, будет на меня отец смотреть с круглыми глазами.
П.с. В Детстве не баловали , все было скромно и отец тот ещё жлоб.
Дама_из_рекламы• 28 декабря 2023
Сочувствую, приглашайте маму к себе лучще. И больше вдвоем побудете, и без негатива. А с братом как у вас отношения, думаю так себе?

Працівниця року• 28 декабря 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
За радянських часів таких жінок багато було, особливо по селах та маленьких містечках. Такі були традиції з покоління до покоління, коріння ще з тих часів, коли жінки не працювали і повністю залежали від чоловіків
В радянські часи не було непрацюючих жінок. За че була стаття-туніядство.
А терпіли, тому що багато чоловіків не повернулось з війни а в селі без чоловіка прожити неможливо було. Так же як і зараз.
автор Я_не_аноним_100% • 28 декабря 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
С братом отличные)
Працівниця року• 28 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая_
Удобно ей, но не дочери.
Дочери не удобно, можно и не ехать. И вообще если она замужем, почему одна ездит?
Ду да ду да ду• 28 декабря 2023
Ответ дляПрацівниця року
Еще и на электричке. С мужем на машине надо приезжать
Дама_из_рекламы• 28 декабря 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
С братом отличные)
Приглашайте с братом, если есть возможность. Жить с таким мужем выбор мамы, а вы можете дозировать общение
Дама_из_рекламы• 28 декабря 2023
И да, тащить сумки тяжелые с подарками на электричке оно вам надо. Лучше больше 3 кг не поднимать, берегите себя и любите!
Рожки-да-ножки• 28 декабря 2023
Ответ дляПрацівниця року
🤦‍♀️ Ви уважно прочитали? Коріння з тих часів, коли жінки не працювали
П. С. В радянські часи були непрацюючі жінки. Формально вони були оформлені прибиральницями на підприємствах чи санітарками в лікарнях, за них працювали інші і відповідно за них же отримували зарплатню
Працівниця року• 28 декабря 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Це коли? До революціії?

Тішуся неперетішуся• 28 декабря 2023
Ответ дляУраганнаЯ
шо вам сказати, мій батько помер в мої 17 років, повернула би будь-якого...
Вы просто не понимаете, что такой отец- урод.
Тішуся неперетішуся• 28 декабря 2023
Ответ дляУраганнаЯ
це ви зараз так кажете... а все ж є і в нього гарні сторони, просто не цінуєш поки маєш...
Да успокойтесь. Есть отцы, которые бьют детей, издеваются, насилуют и многое другое. Вы бы такое тоже хотели вернуть???
Рожки-да-ножки• 28 декабря 2023
Ответ дляПрацівниця року
Це коли? До революціії?
Так, років 100-120 тому. Наприклад моя прабабуся не працювала, вона виховувала 3 дітей. Це початок минулого століття
УраганнаЯ• 28 декабря 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
автор, не писала такого про свого батька, до чого це
Тішуся неперетішуся• 28 декабря 2023
Ответ дляУраганнаЯ
К тому, что есть разные ситуации. И то, что вы простили бы, не простил бы другой человек. И хватит эту чушь писать, лишь бы какой, потом пожалеете.... хватит из себя строить мудрых и умных, имейте уважение к другим людям и не навязывайте свои бредни.
Рожки-да-ножки• 28 декабря 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Згодна. Є навіть такі, що й не били, що без фізичного насилля, але психологічно настільки принижували чи навіть ігнорували, що нормальні люди за таким скучити не можуть і казати «аби був живий» не будуть. То вже стокгольмський синдром бажання бути поруч з такими батьками
Marmu• 28 декабря 2023
Ответ дляУраганнаЯ
бляха, ну може він у вас був чудовий! я би свого не повертала. що за манера навішукати свої прекції. у когось батько Чикатило був, вони теж за ним мають страждати?
Marmu• 28 декабря 2023
Автор, є люди без манер, але добрі по натурі. А ваш і без манер, і просто мудак.
Магиня• 28 декабря 2023
Ответ дляУраганнаЯ
То ще дивлячись який.
Я про свого не знаю, чи живий.
Мені 44, я його за свідоме життя бачила 4 рази, востаннє у 1996 році.
Чужа людина.
Чумачечая_• 28 декабря 2023
Ответ дляПрацівниця року
Отличная у вас логика - если замужем автоматически прекращать общение с родней.
Пока

Працівниця року• 28 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая_
Пока
Ездить с мужем не равно прекратить общение.
Магиня• 28 декабря 2023
Ответ дляПрацівниця року
Стаття була, обійти було легко.
Мій ’тато’ не працював, у своєї матері на шиї сидів після того, як з моєю мамою розлучився.
Щоб аліменти не платити.
Він влаштовувся на роботу, працював пару тижнів, звільнявся, 3-4 місяці не працював, знову на пару тижнів йшов.
Таких не садили.
Магиня• 28 декабря 2023
Ответ дляПрацівниця року
Це коли? До революціії?
У 80-тих так точно було.
Працівниця року• 28 декабря 2023
Ответ дляМагиня
У 80-тих так точно було.
Не выдумывайте. Не было такого.
Магиня• 28 декабря 2023
Ответ дляПрацівниця року
Не выдумывайте. Не было такого.
Маму спитайте чи бабусю.
А ще про дружин військових спитайте, які б і хотіли працювати, але було ніде у гарнізоні, якщо не вчитель і не лікар.
У мами на роботу прийшла жінка у 45 років без стажу, коли її військовий чоловік вийшов на пенсію і приїхав у місто. То для пенсії мусила працювати прибиральницею і у 70 років.
Працівниця року• 28 декабря 2023
Ответ дляМагиня
Маму спитайте чи бабусю.
Я жила у 80. Навіщо мені в когось питати. Жодної непрацюючиї жінки не бачила.
Магиня• 28 декабря 2023
Ответ дляПрацівниця року
Я теж тоді жила і бачила їх чимало.