Сунуся в чужі справи• 28 декабря 2023

Погана невістка? Того й таке ставлення?

Було дуже різних дурних та скоріше смішних ситуацій зі свекрухою, але я вирішила не звертати на це увагу і продовжити спілкування далі. Звичайно, моє ставлення після деяких ситуацій до неї змінилося не в кращу сторону. Але я продовжила спілкування. Я завжди їй писала, звонила. Запитувала як вона, як її справи, як самопочуття і тд. Вітала завжди зі всіма святами і тд. І мені здавалося, що відносини у нас стали кращими, нормальними. Але, виявилось, що ні. Живимо ми на відстані один від одного. І якось заїхали в гості. Свекруха робила все для того, шоб показати, що я пусте місце. Показати свою зневагу до мене. Мені стало дуже образливо. За що так до мене? Я нікому нічого поганого не зробила. Після зустрічі вирішила, що ні я, ні мій маленький син туди більше не поїдемо і до мене їздити не потрібно. Син підросте, захоче бачити бабусі, будь ласка. А зараз йому 6 місяців, не думаю, що зараз йому дуже важливо бачити бабусі. Йому зараз головне-це їжа і щоб була мама поряд.🙂 Та й свекруха не дуже жадала завжди зустрічі з онуком. За 6 місяців побачила другий раз.
Кумася• 28 декабря 2023
Не спілкуюся зі свекрами майже п´ятнадцять років і щаслива. Це було абсолютно правильне рішення.

Безсовісна кума• 28 декабря 2023
Забейте. Занимайтесь семьёй и ребёнком.
Доставучая• 28 декабря 2023
у чому саме проявляється зневага?
Молчавочка• 28 декабря 2023
Я теж обірвала все зі своїми свекрами, шкода, що 20 років терпіла їх нападки
Завжди все було не так, не так сіла, не так встала, не там стала, не так подивилася…
Кинг-Конгша• 28 декабря 2023
Їхали проїздом-заїхали,ну,нічого страшного.Живете своїм життям і добре
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Нашо ви то мусолите? Яка вам різниця що про вас думає чужа людина? Яка вам різниця погана чи не погана?
Вам стало некомфортно відразу для чого це дивне спілкування, дзвінки, щоби що?
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Ответ дляДоставучая
у чому саме проявляється зневага?
Нашо то розбирати? Проявляється і проявляється 🤷‍♀️
Печальки.нет• 28 декабря 2023
Сама придумала, сама обідилась...це про вас, автор.
Краденые абрикосы• 28 декабря 2023
Если она не звонила и не приходила,зачем ее тревожить надо было,на что теперь обижаться?

Обстановщица• 28 декабря 2023
Невістка чужа кістка.
Забейте, не звоните и не ездите к ним.
Пусть сын и общается. Тоже вечно была не такая ...
Доставучая• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
тому що неприязнь неприязні різниця. хтось звертає увагу-що не так глянула зверхньо або переробила за невісткою щось, нахамила, обізвала. є межі,-це все різне. а є які собі щось придумують і роблять з мухи слонів
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Ответ дляДоставучая
Немає різниці, себе потрібно поважати і не спілкуватись з тим з ким не комфортно
автор Сунуся в чужі справи • 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Хотілось нормального спілкування. Вірила напевно у хороші відносини між свекрухою та невісткою.
Дама с заначкой• 28 декабря 2023
Перше, це ревнощі в неї до Вас .
Син кохає іншу жінку, і мати не може прийняти це.

Я до своєї теж підлаштовувалася, доки одна розумна жінка не порекомендувала мені зупинитися. В Вас є свої батьки? Своя сім´я? Навіщо Вам чужа жінка? Що Вам до неї?
Залиште її в спокої
Ответ дляКраденые абрикосы
Вона писала та звонила. Але не приїздила. Але запросила нас в гості.
Дама с заначкой• 28 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Хотілось, але не вийшло...

Скільки років Ви заміжня?
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Від людини яка вас ображала?
Вибпчте у вас комплекси?
Не витрачайте час на тих хто не прагне витрачати його з вами
Обстановщица• 28 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Теж так вважала))) там було і ревнощі, і критики забагато. Поки не поставили межі, і від нас відстали. Я і не доказувала херова для них, ну і фіг з вами , то вже їх проблеми.
А до цього постійне вказування що мені робити. А потім як робити в своєму житлі, це вже було занадто і забагато. Краще як можна менше бачитись...і всім буде краще.
Доставучая• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
так вочевидь це свекрусі неприємно спілкуватись ось вона і дистанціюється від автора. не потрібно нав*язуватись

Мольфарочка• 28 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
А що коекрето вона робила, чим вас образила? Можливо це ваші домисли
Пластилин_Колец• 28 декабря 2023
Правильно решили. Как аукнется, так и откликнеться.
Ответ дляДама с заначкой
Хотілось, але не вийшло...

Скільки років Ви заміжня?
4 роки.
Кондуктор троллейбуса• 28 декабря 2023
я стикнулась з тим, що багато невісток чомусь сприймають свекрух через якусь нав´язану ідею, що вона від самого початку має до них погане ставлення.
Насправді в більшості випадків нічого такого і близько немає, просто від людини очікують негатив і бачать його там де його немає, просто вже налаштували себе так, щось вигадали, самі в це повірили, накрутили себе і так далі.

--- я 10 років вибудовувала стосутки зі свекрухою, бо вона була до мене холодною, просто дипломатичні відносини. І тільки коли я вже другою дитиною була вагітна перший раз щиро обняла. Ось його сестра намагалась бути різною, при чоловіку (її брат) хоч до рани прикладуй, коли я без нього напади в мою сторону. Було образливо, але пережила і забула.
Але я постійно спостерігаю як навколо мене всі жаліються на свекрух, коли починають свої претензії озвучувати - реально із пальця висасані, ось наслухаються всіких ’аля психологів’ з їх псевдоправдами і потім вигрібають, бо вже в ту хрень повірили і на себе приміряли.
Зараз для мене поняття сім´я та родина мають ВЕЛИКЕ значення, треба вміти налагоджувати стосунки, вони самі не з´являються - їх треба будувати. І якщо люди адекватні, то все має вийти :)
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Ответ дляМольфарочка
Я думаю що щоб автор не написала ви домислите що це домисли 😅
Мольфарочка• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
я питання задала автору, не вам
Бабуся Бетман• 28 декабря 2023
Що вона робила, як вас принижувала коли поїхали?
Області пітьми• 28 декабря 2023
Ви також будете свекрухою...
Ответ дляМольфарочка
Для початку робила вигляд, що мене немає тут. Навіть не привіталась зі мною. Розмовляла весь день тільки до сина. На мою розмову/звертання до неї ноль уваги. Коли я сиділа біля своєї дитини, вона прийшла і сказала мені «Мамочка тікай звідси.» Бо вона хотіла там сидіти. Ну якесь не дуже гарне звертання до людини, як на мене. І ще дуже багато нюансів.
Ответ дляОбласті пітьми
Ви також будете свекрухою...
Буду. Але в мене є приклад, якою свекрухою не потрібно бути.
Області пітьми• 28 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Гормони такі гормони...
Погано коли у дітей народжуються діти...