Борець за гаманець• 28 декабря 2023

Як вивчити англійську дітям щоб вільно почувати себе в Америці?

Київ
Порадьте щось
Аноним_1858• 28 декабря 2023
Бритиш Кансл
ДолькиКабана• 28 декабря 2023
Раджу спочатку заняття із репетитором,щоб вивчити граматичні конструкції,сформувати словниковий запас. А потім- спік- клаби і будь які ’болталки’ з носіями та учнями
Жинси на дитину• 28 декабря 2023
Ответ дляАноним_1858
Бритиш Кансл
Хіба це для дітей? Я з ними зараз вчуся в Англії на В1, дітям воно не підходить.
Жинси на дитину• 28 декабря 2023
Автор,діти на місці вивчать дуже швидко. І не з граматики треба починати (як любоять вчити в Україні), а із слухання і говоріння, потім вже читання і граматика, так вчать в Англії.
Дама с собачкой• 28 декабря 2023
У дочки с первого класса в школе была толковая учитель, с которой они каждую неделю писали диктанты с новыми словами, читали книги по своему уровню, учили грамматику. В итоге оказавшись в Америке в 8 классе, она трудностей с языком не испытывала. Понятно, что было какое то время адаптации. Очень многие говорят с акцентом, но в общем и в целом без проблем.
Она отлично пишет и говорит.
Чудес не бывает. Чтобы знать язык надо учить, учить и учить. Если ты, конечно, не вундеркинд, который один раз услышав, запомнит навсегда.
СкокоМнеДадите• 28 декабря 2023
Вам швидко чи ні? Якщо не горить,то просто років з 9 перекладу тв у вас не повинно бути, лише субтитри. Вивчать, і якраз американську англійську, бо 90% будуть дивитися все одно їх виробництва
Вумна вутка• 28 декабря 2023
Не треба вчити, приїдете туди, підете до школи, за 2-3 місяці заговорять вже. Мої діти півтора роки в Англії, вже говорять та вчаться на рівні британських дітей. Їм 6 та 10 років, до переїзду не говорили взагалі. Я теж переживала, хотіла наймати репетиторів, але добре що не зробила цього, бо в школі навчили саме як треба, з потрібним акцентом та промовою, ніякий репетитор би так не навчив.