Рекламама• 22 ноября в 21:59
Можливо я тривожна чи дурна мама
Сину майже 1.7років. Кожного дня знаходжу в його поведінці ( на мій погляд) червоні прапорці. Останнім часом якщо щось уважно дивиться або щось не по його або не виходить так як він хоче - б´є себе руками по голові;1 раз або 2 рази в день може закривати вуха. Все тяне до носа або ніс до чогось - нюхає; дивиться вверх, коли бачить світло від плафонів і взагалі, де сонячні зайчики від світла; в ігри, коли іграє ( йому через пару секунд все набридає) тягне іграшки до моєї руки, щоб я іграла. Це дійсно червоні прапорці? Я мама вперше і просто придираюсь як дурна до дитини
Метелики на душі• 22 ноября в 22:01
Я прочитала 17 років.
І поки дочитала до кінця прям дуже цікава картина була)
ИграйМойГормон• 22 ноября в 22:04
Радуется когда вас видит, в ответ улыбается? указательный жест ест?показывает ли пальцем на интересное? на имя реагирует? слова говорит какие-то?
Рекламама
• 22 ноября в 22:04
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Що з мовою і розумінням?
Все розуміє, вказівний жест є, але не говорить
Корсет_на_шурупах• 22 ноября в 22:05
Зверніться до спеціалістів - невролога, психіатра. І навіть якщо вони нічого не скажуть, вже починайте корегувати стан дитини.
Я помічала прапорці з 1 р 5 міс, лікарі відмахувалися. Але в 4 офіційно поставили діагноз ’аутизм’. Якби почала з тих 1 р.5 міс. сина реабілітацією, стан би був набагато кращий
Да_Я_ТакаЯ_• 22 ноября в 22:05
По поводу того, что бьёт по голове себя и закрывает уши, это настораживает действительно.
Рекламама
• 22 ноября в 22:05
Ответ дляИграйМойГормон
Все, що ви написали, слава Богу є, але крім мама, ам і гав-гав нічого не говорить
ИграйМойГормон• 22 ноября в 22:06
Ответ дляКорсет_на_шурупах
а какие были признаки в полтора года?
Корсет_на_шурупах• 22 ноября в 22:07
Ответ дляИграйМойГормон
а какие были признаки в полтора года?
Не розмовляв. Перестав реагувати на ім´я, на мене. Став відсторонений ніби. Грався не так,як інші діти. Не цікаво було в пісочниці
Відкушу все що стирчить• 22 ноября в 22:08
Ответ дляРекламама
Взагалі не говорить?
ИграйМойГормон• 22 ноября в 22:10
Ответ дляРекламама
ну это уже хорошо, если переживаете за речь, можете показать ребёнка логопеду Удары по голове и закрытие ушей, может быть просто реакцией на то что не нравится
Рекламама
• 22 ноября в 22:12
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Взагалі не говорить?
Говорить тільки мама, ам і гав-гав
ИграйМойГормон• 22 ноября в 22:12
Ответ дляКорсет_на_шурупах
это в полтора года проявилось? раньше ничего не замечали? Что стало триггером не знаете?
Простите, что так много вопросов, работаю с такими детьми, чисто профессиональный интерес
Корсет_на_шурупах• 22 ноября в 22:14
Ответ дляИграйМойГормон
Тригером була вакцинація.
До неї були склади, гуління дитяче, по-своєму розмовляв і співав. В після вакцинації забрала швидка. Замовк взагалі на 2 роки
Якщо ви професіонал у своїй справі (логопед чи реабілітація), таких історій, думаю, чули від батьків чимало
ТаПрямТам• 22 ноября в 22:16
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Тригером була вакцинація.
У моєї так само, але в 4 міс
Танго утрьох• 22 ноября в 22:34
дитина як дитина, лікуйте свою тривожність. Я повторювала собі ’мій страх не має впливати на дитину’. в 1.8 як полилося - одразу не просто реченнями, і довгими віршиками, про тишу забули:)