Рекламама• 22 ноября 2025
Можливо я тривожна чи дурна мама
Сину майже 1.7років. Кожного дня знаходжу в його поведінці ( на мій погляд) червоні прапорці. Останнім часом якщо щось уважно дивиться або щось не по його або не виходить так як він хоче - б´є себе руками по голові;1 раз або 2 рази в день може закривати вуха. Все тяне до носа або ніс до чогось - нюхає; дивиться вверх, коли бачить світло від плафонів і взагалі, де сонячні зайчики від світла; в ігри, коли іграє ( йому через пару секунд все набридає) тягне іграшки до моєї руки, щоб я іграла. Це дійсно червоні прапорці? Я мама вперше і просто придираюсь як дурна до дитини
Метелики на душі• 22 ноября 2025
Я прочитала 17 років.
І поки дочитала до кінця прям дуже цікава картина була)
ИграйМойГормон• 22 ноября 2025
Радуется когда вас видит, в ответ улыбается? указательный жест ест?показывает ли пальцем на интересное? на имя реагирует? слова говорит какие-то?
Рекламама
• 22 ноября 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Що з мовою і розумінням?
Все розуміє, вказівний жест є, але не говорить
Корсет_на_шурупах• 22 ноября 2025
Зверніться до спеціалістів - невролога, психіатра. І навіть якщо вони нічого не скажуть, вже починайте корегувати стан дитини.
Я помічала прапорці з 1 р 5 міс, лікарі відмахувалися. Але в 4 офіційно поставили діагноз ’аутизм’. Якби почала з тих 1 р.5 міс. сина реабілітацією, стан би був набагато кращий
Да_Я_ТакаЯ_• 22 ноября 2025
По поводу того, что бьёт по голове себя и закрывает уши, это настораживает действительно.
Рекламама
• 22 ноября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Все, що ви написали, слава Богу є, але крім мама, ам і гав-гав нічого не говорить
ИграйМойГормон• 22 ноября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
а какие были признаки в полтора года?
Корсет_на_шурупах• 22 ноября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
а какие были признаки в полтора года?
Не розмовляв. Перестав реагувати на ім´я, на мене. Став відсторонений ніби. Грався не так,як інші діти. Не цікаво було в пісочниці
Відкушу все що стирчить• 22 ноября 2025
Ответ дляРекламама
Взагалі не говорить?
ИграйМойГормон• 22 ноября 2025
Ответ дляРекламама
ну это уже хорошо, если переживаете за речь, можете показать ребёнка логопеду Удары по голове и закрытие ушей, может быть просто реакцией на то что не нравится
Рекламама
• 22 ноября 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Взагалі не говорить?
Говорить тільки мама, ам і гав-гав
ИграйМойГормон• 22 ноября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
это в полтора года проявилось? раньше ничего не замечали? Что стало триггером не знаете?
Простите, что так много вопросов, работаю с такими детьми, чисто профессиональный интерес
Корсет_на_шурупах• 22 ноября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Тригером була вакцинація.
До неї були склади, гуління дитяче, по-своєму розмовляв і співав. В після вакцинації забрала швидка. Замовк взагалі на 2 роки
Якщо ви професіонал у своїй справі (логопед чи реабілітація), таких історій, думаю, чули від батьків чимало
ТаПрямТам• 22 ноября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Тригером була вакцинація.
У моєї так само, але в 4 міс
Танго утрьох• 22 ноября 2025
дитина як дитина, лікуйте свою тривожність. Я повторювала собі ’мій страх не має впливати на дитину’. в 1.8 як полилося - одразу не просто реченнями, і довгими віршиками, про тишу забули:)