Мюллерная• 28 декабря 2023
Сериал "Медленные лошади", рекомендую
Кто ещё не смотрел сериал, рекомендую все три сезона. Отличный актерский состав, саундтрек написан и исполнен Миком Джаггером
Твоя подружайка• 29 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Неважлива інформація, яку ніхто не питав)))
Я тільки зараз зрозуміла, коли на постер дивилася, що там Гаррі Олдман грає. При тому що Сіріуса з ГП я ніжно люблю, а Траса 60 -- один з улюблених фільмів дитинства)))
О, не одна я).Трасса 60 и мой любимый фильм
А Вы можете посоветовать, интересные сериалы из фантастики, мистики?
Куколка-мяуколка• 29 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом
Начала смотреть
Не моё
Я рази три починала, думала що за xern@, а одного разу трошки довше додивилася і зараз мій улюблений))
Ответ дляТвоя подружайка
О, нас стає більше)))
Із останнього
Severance -- 1 сезон, буде продовження. Світ де існує корпорація, яка роздвоює пам´ять людини. На роботі вони не пам´ятають хто вони у звичайному житті і навпаки.
Servant -- Дім, незвичайна няня. Далі писати не має сенсу, бо буде спойлер)
Із останнього
Твоя подружайка• 30 декабря 2023
Ответ дляTammy21
О, нас стає більше)))
Із останнього
Спасибо огромное!)