Laluna1993• 28 декабря 2023

Сериал "Во все тяжкие".

Советуют его мне.
Стоит ли смотреть?
Анжелика93@• 28 декабря 2023
Пробувала два рази дивитись, перший дотянула до третьої серії
Другий, подивились весь сезон
Але так і не зайшов

nutty• 28 декабря 2023
Это тот давний или новое что-то?
Анжелика93@• 28 декабря 2023
Подивіться краще Бумажний дом
Николай-b526• 28 декабря 2023
все его советуют, там что показывают как его советовать???, я минут 20 заставлял себя пялится в экран..большей рени в жизни не видывал!)))
bespe4na_mavpa• 28 декабря 2023
Ого, один из моих любимых, не думала даже что кому-то может не зайти
Mrs.J• 28 декабря 2023
Звісно!!! Це не просто аби який серіальчик) в своєму жанрі це один з топів
автор Laluna1993 • 28 декабря 2023
Ответ дляJulysy
А че за жанр?
автор Laluna1993 • 28 декабря 2023
Ответ дляАнжелика93@
Подивіться краще Бумажний дом
Видела.
Понравился.
Леска• 28 декабря 2023
Хня якась

Natalia505• 28 декабря 2023
Від початку і до кінця з чоловіком подивились, цікавий.
Леска• 28 декабря 2023
Це ж той де варили наркоту у фургончику?
iirbis• 28 декабря 2023
Подивилася хвилин 20. Не зайшло.
Success2013• 28 декабря 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Я тоже только несколько серий осилила.Партнёр скинул креос,я спросила ’это что за чувак?’,он ’Ты не смотрела ’Во все тяжкие?’.В общем,как-то мне было скучновато,хотя я по детективам и психологическим триллерам.
Mrs.J• 28 декабря 2023
Ответ дляLaluna1993
А че за жанр?
Драма+кримінал+трилер
А ще подивіться серіал «змій»
Kate33• 28 декабря 2023
Це шедевр! Ми вдома постійно робимо на нього відсилання 😅 (діти шарять англійську)
ginora• 28 декабря 2023
Так
Варто подивитись.
І оцінити героя на початку, і в кінці.
Ariervil• 28 декабря 2023
Ответ дляnutty
Это тот давний или новое что-то?
Давний.
Ariervil• 28 декабря 2023
Автор, что вам нравится, какие из сериалов? Сложно советовать не зная предпочтений.
pola2000• 28 декабря 2023
В цьому серіалі прекрасно все: продуманий сценарій, злагоджена робота режисерів, акторів та операторів. Кожна сцена має сенс, гра акторів чудова. Поступово розкриваються всі риси і почуття героїв, немає однозначно позитивних чи негативних ролей. Багато уваги приділено персонажам другого плану. мені здається, що в цьому серіалі є весь спектр людських почуттів. Оператору серіалу треба дати Оскара, його робота вражаюча.

mamaМия• 28 декабря 2023
Ответ дляpola2000
Мене найбільше вразило, коли у головного героя вже була купа грошей, але він їх толком не міг витратити, бо податкова одразу просила пояснення звідки бабло ))
JulliK_• 29 декабря 2023
Да, но последний сезон я не осилила уже, у мужа спрашивала концовку