Оле Лукойе• 28 декабря 2023

Як реагувати на колишню чоловіка?

Зустрічаюсь з чоловіком, він був в шлюбі 12 років, має двох дітей. Я теж маю дитину від першого шлюбу.
Познайомились ми з ним, коли він вже був в процесі розлучення, на весіллі у нашого спільного знайомого і просто до бавились один до одного в ФБ. Зараз розведений. Спілкуватися почали не відразу, а через 6 місяців після знайомства.
З його дітьми я ще не була знайома, бо вважаю що зарано, разом ми вже майже 6 місяців, до цього просто 3 місяці зустрічалися періодично. Він з моєю дитиною теж офіційно не був не знайомий, але я дитині сказала, що в мене ж чоловік, який мені подобається і якщо я зрозумію, що в нас дійсно все серйозно, то тоді їх познайомлю.
І от чоловік дуже просить мене переїхали жити до нього, разом з дитиною, дитині 12 років. Я вагаюся, бо для мене все якось зарано, хоча у нас все добре, але він хоче жити разом, а не просто зустрічатися щоб побачитися.
Про це він повідомив свою дружину і дітей.
Хоча мабуть повинен був порадитись, щоб спочатку познайомитись з ними, а потім вже казати про те, що з ним будемо ми жити.
Спочатку познайомились з моєю дитиною, хоча він дуже нервував, але все пройшло ок. І запланували знайомство з його дітьми.
І тут почалося.
Його колишня просто почала маніпулювати дітьми, то вона їх пускає на зустріч, то ні. Привезла, сіла за сусіднім столиком, коли я спробувала долити сок дитині, вона підійшла, забрала дитину.
Якась дикість.
Зараз плануємо поїхати відпочити, він хоче взяти старшу дитину з собою, дитина хоче, але мама не відпускає. Причому він будучи в шлюбі дуже багато уваги приділяв дітям і залишився з ними і чудових відносинах. Вона каже, що може їхати, але без мене і моєї дитини, бо вона проти, щоб ми їхали разом.
Я б ще розуміла, якби я була причиною розлучення, але ж я не маю до розлучення жодного відношення.
Чоловік каже, що тоді зовсім не поїдемо нікуди, але ж то маніпуляції і вплинути на це він поки не може, бо домовитись не можливо, вона не чує нічого.
Я не вмішуюсь і намагаюсь не реагувати на все це, але мене ситуація засмучує і я не знаю як я правильно повинна діяти.
Може хтось був в схожій ситуації, що порадите робити?
Медсестричка• 28 декабря 2023
Ответ дляОле Лукойе
Після нового року ми переїдемо, це вже обговорено, там йде ремонт.
Ви поспішаєте.

Тро Нью-Йорку• 28 декабря 2023
Ответ дляРассказница
В сенсі швидко? Майже рік пройшов
12 років, мінімум 2 роки. Він ще бувшу може потрахує по старій памяті
автор Оле Лукойе • 28 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Смішно,знаєте,просто смішно. Вона зраджувала? Ну послухайте,як це виглядає. Чувак 12 років прожив,родив двох дітей,тато хороший. Чогось розлучилися. Через рік він вже готовий жити з свіжою родиною з свіжою жінкою і свіжою дитиною.... В йому відболіло? Ні,звичайно. Він намагається свіжою родиною заткнути свої проблеми.
Питання... Нашо це Вам,Ваші преференції в цих відносинах? Тільки не несіть херню ´він турботливий,мене підтримує´ . Нашо це Вашій дитині? Мутний папка,хворий після розлучення,яким маніпулює жінка(от аби ще версію жінки почути про причини розлучення). Нащо це Вашій дитині,тим більше жити разом,якісь говняні відпустки з новими братиками. В дітей буде стрес від таких щасливих відпусток. Ну мужчина цей не в собі,відчайдушно ліпить нову родину,щоб закрити пустоту. А дитині вашій це нащо?
Це абсолютно не так.
Я не бачу нічого такого в тому, що людина через два роки після розриву стосунків захотіла жити з кимось.
ЕлькиПальки• 28 декабря 2023
Ответ дляОле Лукойе
На початку війни дружина його почала переписуватися зі знайомим чи то з школи, чи то з інституту і я так розумію закохалася.
Він військовий, воює. Вона попросила про розлучення.
Я не копалася в цьому, але зрозуміла, що в них нічого не вийшло, а мій чоловік вже не захотів повертати все назад.
Так чоловік травмований,надламаний.все свіже,болюче і зразу жити разом? Він не готовий,того і відчайдушно преться у нову родину. Постраждає Вага дитина,в першу чергу. Ви доросла жінка-перемелете. А дитина страждатиме.
Докладальниця• 28 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
ну хотя бы потому что у ребенка автора никакого ’папки’ нет, и автора тут понять как раз можно легко.
автор Оле Лукойе • 28 декабря 2023
Ответ дляСердючка
Что то знакомая история. Автор здесь уже писала об этой проблеме, только было на русском языке.
Ні, ніколи про це тут не писала. На російській мові тим паче.
Рассказница• 28 декабря 2023
Ответ дляГарні диньки
Прошло больше года, а жизнь идёт или он должен лет 10 ещё подождать, чтоб устроить свою жизнь?
Я коли читаю оце ’ так швидко знайшов’ через пів року, рік, два мені смішно. Неначе після розлучення має ходити в траурі років 10.
Тим більше зараз. Війна. Завтра може не бути. Більшість людей живуть тут і зараз.
Соня-сонятко• 28 декабря 2023
Ответ дляОле Лукойе
З моменту розлучення пройшло трохи більше року
Зачем Вам это? Слишком мало времени прошло у него после развода. И не надо про то, что последние 97 лет он с женой были чужими людьми(
Будете пластырем, отогреете, обласкаете - и отправится он в прекрасный мир любви и безудержного секаса.
П.с. Без ерничания - слишком мало времени. Если хотя бы года 2 - 2,5
автор Оле Лукойе • 28 декабря 2023
Ответ дляГарні диньки
Пройшло майже 2 роки з моменту, як вони розірвали відносини.

Докладальниця• 28 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Бубочка надорванная))
Чего не прочитаешь на советчице)
автор Оле Лукойе • 28 декабря 2023
Ответ дляДокладальниця
Огоо. Здорово их переколбасило. Ну, наверное, там и раньше не все гладко было. Война усиливает уже текущие проблемы.
Скажите своему мужчине, что следующий год примерно у него будет сложное время. Пусть учится договариваться. И да, отменять запланированный отдых для всех - не выход. Но и позволять бывшей чудить - тоже. Ему нужно дать ей время прийти в себя после знакомства, а потом серьезно с ней поговорить, бо это не дело. Тут ж такое: вы не поедете - она поймет что может манипулировать его новыми отношениями, вы поедете - она заявит ребенку что папа поехал без него и бросил его. Нужно это пресекать сразу, спокойно, но твердо.
Він каже, що спочатку хотів все ж таки поборотися за відносини, але потім зрозумів, що вже спільно жити з нею не зможе, бо знає про іншого.
Тро Нью-Йорку• 28 декабря 2023
Ответ дляОле Лукойе
Я і не входжу, я розумію, що діти мають отримати мінімальні травми з цієї всієї ситуації, але ж мама робить так, що діти будуть заручниками в цій ситуації.
Ви не розумієте, що заручницею будете тільки ви і ваша дитина
Кусачая Я• 28 декабря 2023
Я тоже говорю бывшему, что можешь видеть ребенка, но без своей
Потому что она какое имеет отношение к ребенку? никакого
Докладальниця• 28 декабря 2023
Ответ дляОле Лукойе
Ну все тогда. Пусть теперь бывшая привыкает к новой реальности.
Рассказница• 28 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
А чому не 3? Чи 6? По року трауру за кожні два роки шлюбу
автор Оле Лукойе • 28 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Чому зразу, пройшло вже майже 2 роки як вони не разом і трохи більше року після розлучення.
Докладальниця• 28 декабря 2023
Ответ дляКусачая Я
Вот и пример такой бывшей)
Тро Нью-Йорку• 28 декабря 2023
Ответ дляГарні диньки
Его бывшая его ещё не отпустила видно ей нужно время, но то что она себя ведёт не совсем, как умная женщтна, то это факт. А Вам набраться терпения, а Вашему мужчине мудрости.
Якщо не відпустила, то де гарантія, що не буде там сексу? Нахіба вам таке щастя автор, шукайте іншого
Рассказница• 28 декабря 2023
Ответ дляКусачая Я
А вона хто йому? Дівчина чи дружина?

Докладальниця• 28 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
меня так радуют такие советы))) Только считаю что вместе с советом должны прилагаться контакты ’інших’. Чтобы автор знала куда ей бежать))
Рассказница• 28 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
А нам скажіть де він, ми собі заберемо. Да?
ЕлькиПальки• 28 декабря 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Не совсем понятна его позиция, вы собирались поехать отдохнуть, бж не отпускает ребенка, значит, не поедет никто. То есть из-за бывшей жены автор и ее ребенок должны остаться без отдыха, просто супер. Классная позиция
Да назер такий отпуск тим дітям. Старі діти в шоці,шо ще рік назад жили з татом,а тепер батьки розлучилися і з татом живе нова дитина. Свіжа дитина в шоці,бо в підлітковому віці має відпочивати з новим дядьком,три місяці знає його, і з новенькими ´братиками´. В мама біде бігати,як всрата і зглалжувати-зглалжувати,годити-годити,бо у всіх стрес. Зашибісь отпуск .
Тро Нью-Йорку• 28 декабря 2023
Ответ дляРассказница
Стільки правильно потрібно тримати целібат після розлучення щоб це вважалося не рано?
Не в целібаті діло. Він любить дітей, а не нову бабу - вона просто закриває його потреби сексу та жрачки, а душею він в старій сім´ї
Кусачая Я• 28 декабря 2023
Ответ дляРассказница
А вона хто йому? Дівчина чи дружина?
она мужу? какая разница
я говорю что для ребенка она никто. какое она имеет отношение к детям моим? никакого. так пусть и гуляет. Но у меня его барышня начала из себя строить маму ребенку к тому же
Докладальниця• 28 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
ну пусть другая баба закрывает, а автор в обнимку с вибратором тянет одна ребенка. Так лучше будет?
Докладальниця• 28 декабря 2023
Ответ дляКусачая Я
она мужу? какая разница
может она просто хочет нормальные отношения построить с ребенком?)
автор Оле Лукойе • 28 декабря 2023
Ответ дляДокладальниця
Ні, моїй дитині він вже й не потрібен.
Я фінансово забезпечена повністю, тобто в мене не має ніяких фінансового інтересу в цих відносинах.
Мені ця людина под ходить як людина. Розумієте?
От ми якось відразу так зійшлися, наче знали один одного дуже давно.
Бюст Березуцкого• 28 декабря 2023
Ответ дляПринцепесочка
Думаю ваш мужчина мог не откровеннр рассказать причину развода, а спросите бывшую, многое узнаете. Или общих друзей. Боюсь что не она виновата, а..
Причины разводов всем известны. К мужчине доверие или есть, или нет. Смысл унижаться перед бывшей, которая только рада будет нагадить?
Кусачая Я• 28 декабря 2023
Ответ дляДокладальниця
может, но у меня дошло до тго что бывший везде с ней тягался. вплоть на собрания в школе. по вашему это нормально?
автор Оле Лукойе • 28 декабря 2023
Ответ дляСоня-сонятко
На Різдво 6 ми йдемо знайомитись з його батьками, тому вже так щоб бути пластирем, то ні.