Оле Лукойе• 28 декабря 2023
Як реагувати на колишню чоловіка?
Зустрічаюсь з чоловіком, він був в шлюбі 12 років, має двох дітей. Я теж маю дитину від першого шлюбу.
Познайомились ми з ним, коли він вже був в процесі розлучення, на весіллі у нашого спільного знайомого і просто до бавились один до одного в ФБ. Зараз розведений. Спілкуватися почали не відразу, а через 6 місяців після знайомства.
З його дітьми я ще не була знайома, бо вважаю що зарано, разом ми вже майже 6 місяців, до цього просто 3 місяці зустрічалися періодично. Він з моєю дитиною теж офіційно не був не знайомий, але я дитині сказала, що в мене ж чоловік, який мені подобається і якщо я зрозумію, що в нас дійсно все серйозно, то тоді їх познайомлю.
І от чоловік дуже просить мене переїхали жити до нього, разом з дитиною, дитині 12 років. Я вагаюся, бо для мене все якось зарано, хоча у нас все добре, але він хоче жити разом, а не просто зустрічатися щоб побачитися.
Про це він повідомив свою дружину і дітей.
Хоча мабуть повинен був порадитись, щоб спочатку познайомитись з ними, а потім вже казати про те, що з ним будемо ми жити.
Спочатку познайомились з моєю дитиною, хоча він дуже нервував, але все пройшло ок. І запланували знайомство з його дітьми.
І тут почалося.
Його колишня просто почала маніпулювати дітьми, то вона їх пускає на зустріч, то ні. Привезла, сіла за сусіднім столиком, коли я спробувала долити сок дитині, вона підійшла, забрала дитину.
Якась дикість.
Зараз плануємо поїхати відпочити, він хоче взяти старшу дитину з собою, дитина хоче, але мама не відпускає. Причому він будучи в шлюбі дуже багато уваги приділяв дітям і залишився з ними і чудових відносинах. Вона каже, що може їхати, але без мене і моєї дитини, бо вона проти, щоб ми їхали разом.
Я б ще розуміла, якби я була причиною розлучення, але ж я не маю до розлучення жодного відношення.
Чоловік каже, що тоді зовсім не поїдемо нікуди, але ж то маніпуляції і вплинути на це він поки не може, бо домовитись не можливо, вона не чує нічого.
Я не вмішуюсь і намагаюсь не реагувати на все це, але мене ситуація засмучує і я не знаю як я правильно повинна діяти.
Може хтось був в схожій ситуації, що порадите робити?
І тут почалося.
Якась дикість.
Борець за гаманець• 29 декабря 2023
Ответ дляОле Лукойе
Просила про розлучення вона.
Я не знаю чи мудро я роблю, але дійсно я не хочу нічого радити в цій ситуації.
Взагалі я думаю , що поки не варто починати спільне життя, вони хоч і розлучилися, але видно , що не відпускають один одного , дивиться як вам , потрібні ці гойдалки чи ні , бо вона точно буде псувати вам життя
Оле Лукойе
• 29 декабря 2023
Ответ дляРассказница
Тут чомусь вважають, що люди після розлучення ще належать колишнім. І дуже прямо підгорає якщо виявиться що насправді про них забули і давно щасливі в нових відносинах.
Мені здається, що деякі саме так і вважають.
І ще часто жінки вважають, що діти це власність матері.
Борисфенка• 29 декабря 2023
Ответ дляРассказница
Син підліток ще трішки і піде в своє життя
Син піде в своє життя років через 5-7-10. І за цей час авторка сто раз пожаліє, що у все це влізла.
Можна спокійно пожити цей час окремо, чоловік сам розбереться з своєю дружиною і дітьми, син авторки підросте і не буде безглуздих війн з ’новим татом’.
Рассказница• 29 декабря 2023
Ответ дляОле Лукойе
Так тут так і є. Всі теми де жінка пише про відносини з розлучений чоловіком мають більшу половину коментарів як у вас тут. Про мало горював ( з якого такого дива він має горювати), не відпустив, нашо воно треба і тд
Оле Лукойе
• 29 декабря 2023
Ответ дляДама с заначкой
это другое. Они живут с ней постоянно
Ні, це не так.
Все літо вони були в нього, також він бере дитину одну собі, якщо хворіють.
Він зараз живе в іншому районі, за містом, школи знаходяться в іншому кінці міста. З точки зору логістики, якщо дітей возити до школи, то їх потрібно будити о 5, щоб довезти в школу на 8.
Оле Лукойе
• 29 декабря 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Чому він не подасть в суд на поділ опіки 50/50 ? Тоді б колишня вже нічого не змогла зробити.
Особисто я б в такі відносини не влазила б - так, провести декілька днів разом, поїхати кудись на вихідні, це можна. Але вже переїжджати до нього і потім дивитися на причуди колишньої (а її це ще більше дратуватиме після переїзду). Я себе занадто сильно люблю і поважаю, щоб так собі псувати нерви.
Я не вмішуюсь, він хоче сходити до адвоката, може там йому порадять, що робити. Бо вестись на ці всі провокації постійно він не хоче. А якщо буде якесь рішення суду наприклад, то тоді не буде іншого вибору
Рассказница• 29 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
Чоловіка моєї подруги виховувала сама мама. Вона декілька разів пробувала побудувати відносини з чоловіками, але син був проти і влаштовував скандали. Зараз він має сім´ю, мама тільки іноді на вихідних. Доглядає за своєю мамою. Так і залишилася сама. І дуже про це шкодує, що повелася на капризи синв
Оле Лукойе
• 29 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
Нема що робити, шукаєте пригод на свою голову? Син-підліток що думає з цього приводу?
Чоловік хай сам розбирається з бувшою, живіть окремо і не лізьте в цей дурдом
Не має ніякого дурдому для мене і моєї дитини.
Дурдом у його дітей.
Борисфенка• 29 декабря 2023
Ответ дляОле Лукойе
Дурдом у його дітей.
Буде. Як тільки ви до нього переїдете.
Не вірите - перевірите.
Оле Лукойе
• 29 декабря 2023
Ответ дляРассказница
В мого сина все ок з розумінням.
Я його морально до цього підготовила і це перший чоловік, з яким я його познайомила.
Він поважає моє рішення і хоче, щоб я була щаслива. Щаслива мама - щасливі діти
Борисфенка• 29 декабря 2023
Ответ дляРассказница
В мене була така сама історія, син-підліток бунтував. А от коли йому було 19, спокійно вийшла заміж.
Ваше від вас не втіче.
Оле Лукойе
• 29 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
Буде. Як тільки ви до нього переїдете.
Не вірите - перевірите.
От саме через це мій чоловік і хоче звернутися до адвоката
Рассказница• 29 декабря 2023
Ответ дляОле Лукойе
В мого сина все ок з розумінням.
То я не вам писала. А коментатору , який вважає що жінка з дитиною має думати лише про дитину .
Рассказница• 29 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
Ваше від вас не втіче.
Стільки вам було коли сину було 19?
Борисфенка• 29 декабря 2023
Ответ дляОле Лукойе
І чим йому допоможе адвокат? Відсудить дітей і вони будуть також з вами жити?
Оле Лукойе
• 29 декабря 2023
Ответ дляРассказница
Ні, я жінка в першу чергу.
Моя дитина доросла, я багато часу присвятила їй і тому в нас дуже гарні відносини. Тому от хто мене розуміє і под тримає, так це дитина.
Зліпок ступні• 29 декабря 2023
Ответ дляРассказница
Автор, ви думаєте тут більшість вам пише з бажанням допомоги?) Вони ж заздрять. Ви якщо не перший день тут, то чудово бачили, що не люблять тут коли у жінки з дитиною виходить побудувати нормальні відносини з хорошим чоловіком)
Та нема там чому заздрити. Попереду дурдоміщє.
Борець за гаманець• 29 декабря 2023
Ответ дляРассказница
Стільки вам було коли сину було 19?
Мені наприклад 40 , сину 19
Оле Лукойе
• 29 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
Буде радитись як з точки зору законів можна вплинути на ситуацію.
Дітей відсуджувати ніхто не буде.
Я сама мати і я розумію що для жінки значать її діти
Чоловік не зоче нашкодити нікому, бо якби хотів, то почав би маніпулювати грошима.
Дітей відсуджувати ніхто не буде.
Рассказница• 29 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
43.
Коли моїм буде 19 , мені буде 50 . Різницю відчуваєте?
Я не лише мама, я жінка. Маю свої потреби, хобі. Так , я все зроблю щоб мої діти мали щасливе дитинство. Але при цьому я не приношу себе в жертву.
Борисфенка• 29 декабря 2023
Ответ дляРассказница
А зараз вашим дітям скільки? Новий шлюб з дітьми-підлітками - це моральне самовбивство. Треба або раніше, або пізніше
Рассказница• 29 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
Новий шлюб у мене буде коли то буде саме та людина. А не під вік дітей підлаштовуватися.
ЕлькиПальки• 29 декабря 2023
Ответ дляОле Лукойе
Ні, я жінка в першу чергу.
Доросла ширина 11 років? Ви зрозумієте в 13-15 років,шо таке підліток,ще й без батька. Бажаю,щоб підлітковий вік минув спокійно
Борисфенка• 29 декабря 2023
Ответ дляРассказница
Ну оно авторка така сама. ’Син уже дорослий’. Пару місяців поживе у чоловіка, прийде сюди розповість, як воно.
ЕлькиПальки• 29 декабря 2023
Ответ дляРассказница
То чекайте свою людину.
Оле Лукойе
• 29 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Ну маю на увазі, що не садок чи початкова школа.
Зліпок ступні• 29 декабря 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Нічого не дасть той суд.
Мільйон відмовок і хитрощів: захворіли, вчаться тощо.
Щоразу з поліцією буде бігати за нею і дітьми?
Фігня. Тільки нормально між собою домовлятися.
Оле Лукойе
• 29 декабря 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Нічого не дасть той суд.
Але ж спробувати потрібно цивілізованим шляхом.
А далі буде видно
Зліпок ступні• 29 декабря 2023
Ответ дляОле Лукойе
Вони можуть вважати скільки завгодно неправильно (і так, це груба маніпуляція), але життя зіпсують вам і вашій дитині.