Залізна пані• 28 декабря 2023

Детские коляски Chicco 3 в 1, как по качеству?

ZavarzinaA• 28 декабря 2023
Чико нормальное, бюджетное качество. Три в одном не очень разумно покупать.
Какую Вы модель конкретно рассматриваете?
f_inna• 28 декабря 2023
Була, трьох дітей відкатала, здавалася хліпенькою, але ні, потім ще комусь віддали, далі не знаю про її судьбу.
Жена сантехника• 28 декабря 2023
3 в 1 не рассматривали, откатали пол года в люльке, потом купили chicco light way. Она мне нравилась. Не совсем хлипкая, но и прекрасно помещалась в багажник небольшого автомобиля, спинка ровно опускается, спать нормально на прогулке. Откатали двоих детей и потом подарила еще, она на ходу была, вид подуставший. А, еще плюс - все детали легко снимались и стирались в машинке.
Обращеница• 28 декабря 2023
Ща буде історія
В нас була Foppapedretti ... Червоненька, гарна. Колеса - чи піна, чо щось таке. Вийшли на першу прогулянку, а дороги в нас нерівні, з ухабинами, то у дитини голова болтається, коляску ту ковбасить Йде назустріч пара з коляскою, і дивимося - така сама історія, коляску ковбасить... Але в них була Chicco. Як висновок - італійські коляски не для наших доріг.
Купили польську Тако з надувними колесами - і все супер
Але. Подружка в Чікко так і відкатала дитину, її нічого не засмучувало
парИла я парИла• 29 декабря 2023
Двох дітей відкатала в 3в1 Chicco. Задоволена, все зручно і продумано. Нічого не скрипіло, не заїдало і не ломалось. Але важкувата, будинок без ліфту.