Тихомандражная• 28 декабря 2023
Поділіться смс від діли на промокод будь ласка
Бачила присилають смс з промокодом на -20%
Летюча помилка• 28 декабря 2023
Для клиентов Водафона присылали VDF 20. Для Киевстара, кажется, тоже что-то похожее было.
Калинові вуста• 29 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Но это работает только в отделении на кассе. Онлайн не получится.
ага, а потім скажуть - у вас лайф і вам знижки немає.. і будеш стояти блимати очами
Ядвига Юсьлегко• 29 декабря 2023
З цими промокодами один клопіт. Чому не можна простіше зробити. як в інших лабах - типу знижку на сайті і всьо. Але ж ні, треба оформляти в лабораторії щоб сказати той промокод, затримувати людей в черзі...
Летюча помилка• 29 декабря 2023
Ответ дляМорковна
знову ці теми з промокодами, скільки можна...
Многим людям надо сдавать анализы, радуйтесь, что вам не нужно. Конечно, хочется сэкономить.
Летюча помилка• 29 декабря 2023
Ответ дляКалинові вуста
У меня записан ребенок как раз на мой лайф, а скидка на водафон. Все прошло нормально, скидку сделали.
Хочу наколоти губи• 30 декабря 2023
Я роблю аналізи в сінево, оформлюю онлайн, отримую знижку або бонуси, без проблем. Рекомендую