Sunny Hanny• 29 декабря 2023
У мене ще зараз активно всі ліфтом їздять. І від цього дуже шумно. 😥
Люблю море• 29 декабря 2023
Ответ дляRosa Blanca
У мене вже весь підїзд вийшов в укриття. Ті, що лишились смивають без кінця унітази...
Смішно. Ми нікуди не ходимо. В туалет тільки я, але то от кави
Karamelka-Ольга• 29 декабря 2023
Ответ дляnatapril
Сегодня , сучары, по-бахатому грохают: С300, Ха-10.
Я проснулась от шатания кровати.
Уроды, когда они передохнут.
Я проснулась от шатания кровати.
Уроды, когда они передохнут.
Долго копили.
Sunny Hanny• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Я коли чую вибухи, починаю як курка бігати по хаті. Розбудила дитину, натягнула на неі спортивний костюм теплий і на низькому старті тікати, правда хз куда тікати, але на рівні інстинкту хочеться кудись бігти
Коли вибух то вже має бути не страшно. То вже все. Страшно коли летить ще і збивають
Николь1986• 29 декабря 2023
Ответ дляRosa Blanca
Про унитазы это я
Джулияробертс• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Я теж так бігаю(
ViktoriyaM2013• 29 декабря 2023
Ответ дляRosa Blanca
))))))
Унітази то святе)
healer09648293• 29 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Більшість ракет проходять через Київщину, Черкаську, Кіровоградську області Західним напрямком.
У небі щонайменше 15 цілей зараз.
Нам терміново потрібен бетмен…
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляОха
Я иногда сплю с берушами. Однажды взрывы проспала)) все паниковали с утра, а я не пойму: почему
Гарна ідея . Я теж під час вибухів іноді одягаю навушники і дивлюся фільм. Правда з переляку ніхрєна не сприймаю в тому фільмі)
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
Ответ дляЛюблю море
Ну, як є. І на ліфтах катаються - на роботу, напевне. Зараз почне пілікати батьківський чат, хто вдома, хто після тривоги прийде... Останні, напевне, сталевояйці
Счастливый магазинчик• 29 декабря 2023
Ответ дляОха
Как мой муж, выходит с комнаты только что - доброе утро, чё не спишь )) и я сижу возле малого кровати как панда, с ночи не спавшая😟
Джулияробертс• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Я так як почалась війна, весна тоді вже була, Кайдашів серіал дивилась.
stranger-1• 29 декабря 2023
Над Україною орієнтовно 30 ракет.
(Київ інфо).
Хоча, по підрахункам деяких порадниць, мали б уже скінчитись(((
(Київ інфо).
Анастасия К.• 29 декабря 2023
Ответ для-Lemon
моя пришла только что, мурчит , спокойная как двери
Хороша!
Люблю море• 29 декабря 2023
Ответ дляRosa Blanca
У нас каникулы. И без лифта, частный дом живу