Rosa Blanca• 29 декабря 2023
Ответ длячир
Ой, спасибище Вам и Коту огромное! )))
То кицька. Соня зветься. Зараз прийде в коридор, почпло шуміти у нас (
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляmamaМия
А в минулому році як ви жили?
Так само. Чи ви думаєте, мені сьогодні страшно стало? Я від початку війни схудла на 12 кг вже
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляКарина250
Сестра гос , пошла на работу сейчас...Киев
Сейчас у нас взрывы
Ну от. А мені не вірять.
Ответ дляGleva
У вас має бути внутрішній документ, як діяти працівникам під час повітряної тривоги, на нього і спирайтеся задля власної безпеки
Не обов´язково, законодавство не вимагає створення таких внутрішніх документів, реакція на тривогу у всіх громадян має бути однакова й це точно не йти на роботу
Люблю море• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Ну от. А мені не вірять.
Та чому не віримо. Обурені
Елена - 79• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Дівчата, ті хто не боїться, як ви це робите? Мене трясе, аж підкидає від страху
Лежим считаем взрывы...
Джулияробертс• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Та за дитину страшно. Ну і укриття нема(
healer09648293• 29 декабря 2023
Я б хильнула 50 г заспокійливого, але ще працювала цілий день(( тому тільки каву встигла з бутерами в проміжку.
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляЕлена - 79
Лежим считаем взрывы...
Я коли чую вибухи, починаю як курка бігати по хаті. Розбудила дитину, натягнула на неі спортивний костюм теплий і на низькому старті тікати, правда хз куда тікати, але на рівні інстинкту хочеться кудись бігти
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
Ответ дляViktoriyaM2013
Тэкс. Киев, с добрым утром...
У мене вже весь підїзд вийшов в укриття. Ті, що лишились смивають без кінця унітази...