Sergeevna-a227• 29 декабря 2023

Хвилюємося...18 літаків(((

Труп нареченої• 29 декабря 2023
Одеса що там?

ЛЮБА• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
И пусть хоть еще одна мразота на,форуме напишет про майдан .военных на Киев или ’путинвведи!’
Теона.и Вас касается с кублом Ваших камрадов в темах!
Трц и через дорогу роддом пострадал!
Рашня гной цивилизации!!!!!!!
Та чуть позже повылазят … начнут свои веденья как жить надо, договариваться и прочую чухню нести …
автор Sergeevna-a227 • 29 декабря 2023
Ответ дляultragringo
Блин,а мне туда ехать.Уроды.
Капець. І мені туди, потім ще траліком...на роботу
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Доречі, кацапня пише, шо це нам помста за Горлівку, Донецьк і Феодосію. А в будинок ми самі своїм ппо влучили «для картинки»
По собі міряють. Їх методи перевдягашки, імітація нападу і демонстрація жертви ’для картинки’, для конфлікту. Як жирік говорив: ’всі працюють -журналісти пишуть, кіно снімають, зброя продається, ринок збуту є...’
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Ви бачили?
Вибачте, тут всі сердяться, шо я читаю руснявий канал. Але на тому каналі і відео було…жахливо…
stranger-1• 29 декабря 2023
ТУ22 поблизу курська йде на пуск
irinka_kyiv• 29 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Та нє
Я працювала, на пів-год раніше
Це може бути супермаркет. Охоронці, прибирання
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляЛЮБА
Так вон уже в унисон с бомбежками тема Паника. Работают уже чушки местные
Оленёнок• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
В точку
Вы знаете, как их бесит, когда об этом пишешь? Попробуйте, вам понравится, тем более что это правда. Их деды воевали с фашистами, а внуки стали фашистами. При этом их на палках на парадах тягают. И когда они говорят «можем повторить», они имеют в виду «можем повторить фашистскую Германию». И повторили.

MarinaPA• 29 декабря 2023
Ответ дляViktoriyaM2013
Ну бо змушують людей їхати на роботу, навіть під час обстрілів((
Писали зверху..
Але сьогодні не проста тривога , а масований обстріл, нічого не станеться, якщо приїхати на пів годину-годину пізніше. Я в Києві, всі знайомі в таких випадках як сьогодні їдуть після відбою
stranger-1• 29 декабря 2023
Одесса прилет в 3!!! жилых дома.(((((((

Київ, склади в Подільському, пишуть багато....(((
ViktoriyaM2013• 29 декабря 2023
Ответ дляMarinaPA
Я з вами повністю погоджуюсь
LudaSHS• 29 декабря 2023
Ответ дляТруп нареченої
Одеса що там?
Пишуть 3 будинки(
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Видео и в днепровских группах есть
Матрюганы гнойные.преступления ваших свинособак не замылите никаким воем своим !
Мрази !
VivaForever• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Самі влучили- в це вже навіть самі кацапи ’не зет патріоти’ не вірять
Mussja• 29 декабря 2023
❗️❗️❗️

ще відбувся зліт до чотирьох Ту-22М3 з Шайківки.

✙ Хамелеон
Dumky• 29 декабря 2023
Ответ дляstranger-1
Одесса прилет в 3!!! жилых дома.(((((((

І оце путін говорив про «рускій город Одессу» То така любов, що задушити хоче?
Каллипсо• 29 декабря 2023
Ответ дляnatapril
Харків - 20 вибухів за сьогодні. Є постраждалі.
Пишут, что 22. Мне было слышно меньше. Выше писали про праздничное настроение. Та какое там настроение ...
stranger-1• 29 декабря 2023
Ответ дляMussja
❗️❗️❗️

✙ Хамелеон
Новый взлет самолетов для запуска ракет

Дождливая• 29 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Ви бачили?
На відео видно
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляDumky
Так ’бьет.значит любит!’
ЛЮБА• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
А это 8 лет бомбили … теперь вы сами себя , а русня же только за Бандерой гоняется , и уничтожает штабы и Америку , а то что в жилых домах , то это вы сами их штабы там прячете ….
Павела• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Видео и в днепровских группах есть
Мрази !
Ви свою злість і на своїх і на кацапів?
ultragringo• 29 декабря 2023
Ответ дляMussja
❗️❗️❗️

✙ Хамелеон
Не успокоятся.Какое тут праздничное настроение.Сегодня на работе посидеть хотели,отметить.
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляMarinaPA
Та все одно яка тривога. Зніміть рожеві окуляри. Є система електронного документообігу. Дуже часто приходять термінові документи «на вчора». Ти його просрав? Чудово. Догана і допобачення. Ракети чи атомна бомба - нікого не хвилює.
Dumky• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так ’бьет.значит любит!’
І от як домовлятися? І взагалі…😔
stranger-1• 29 декабря 2023
Ракета з півночі
LudaSHS• 29 декабря 2023
Тут дом недострой
И многоэтажка парковка, с нее черный дым
Tatka Kiev• 29 декабря 2023
Суки горіти вам в пеклі
Бажано повільно
In limbo• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Та ніхто не сердиться. Просто й так всі в перманентному стресі, а ще читати ту хтонь. Воно вам треба? І відео… для чого ця інформація? Окрім того, що якась наша гнида їм злила його.