Ответ дляИрина-bbd0
И пусть хоть еще одна мразота на,форуме напишет про майдан .военных на Киев или ’путинвведи!’
Теона.и Вас касается с кублом Ваших камрадов в темах!
Трц и через дорогу роддом пострадал!
Рашня гной цивилизации!!!!!!!
Трц и через дорогу роддом пострадал!
Рашня гной цивилизации!!!!!!!
Та чуть позже повылазят … начнут свои веденья как жить надо, договариваться и прочую чухню нести …
Ответ дляultragringo
Блин,а мне туда ехать.Уроды.
Капець. І мені туди, потім ще траліком...на роботу
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Доречі, кацапня пише, шо це нам помста за Горлівку, Донецьк і Феодосію. А в будинок ми самі своїм ппо влучили «для картинки»
По собі міряють. Їх методи перевдягашки, імітація нападу і демонстрація жертви ’для картинки’, для конфлікту. Як жирік говорив: ’всі працюють -журналісти пишуть, кіно снімають, зброя продається, ринок збуту є...’
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Ви бачили?
Вибачте, тут всі сердяться, шо я читаю руснявий канал. Але на тому каналі і відео було…жахливо…
irinka_kyiv• 29 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Та нє
Я працювала, на пів-год раніше
Це може бути супермаркет. Охоронці, прибирання
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляЛЮБА
Так вон уже в унисон с бомбежками тема Паника. Работают уже чушки местные
Ответ дляlisenok_8282
В точку
Вы знаете, как их бесит, когда об этом пишешь? Попробуйте, вам понравится, тем более что это правда. Их деды воевали с фашистами, а внуки стали фашистами. При этом их на палках на парадах тягают. И когда они говорят «можем повторить», они имеют в виду «можем повторить фашистскую Германию». И повторили.
Ответ дляViktoriyaM2013
Ну бо змушують людей їхати на роботу, навіть під час обстрілів((
Писали зверху..
Але сьогодні не проста тривога , а масований обстріл, нічого не станеться, якщо приїхати на пів годину-годину пізніше. Я в Києві, всі знайомі в таких випадках як сьогодні їдуть після відбою
stranger-1• 29 декабря 2023
Одесса прилет в 3!!! жилых дома.(((((((
Київ, склади в Подільському, пишуть багато....(((
ViktoriyaM2013• 29 декабря 2023
Ответ дляMarinaPA
Я з вами повністю погоджуюсь
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Видео и в днепровских группах есть
Матрюганы гнойные.преступления ваших свинособак не замылите никаким воем своим !
Мрази !
VivaForever• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Самі влучили- в це вже навіть самі кацапи ’не зет патріоти’ не вірять
stranger-1• 29 декабря 2023
Ответ дляMussja
❗️❗️❗️
ще відбувся зліт до чотирьох Ту-22М3 з Шайківки.
✙ Хамелеон
Новый взлет самолетов для запуска ракет
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляDumky
І оце путін говорив про «рускій город Одессу» То така любов, що задушити хоче?
Так ’бьет.значит любит!’
Ответ дляlisenok_8282
А это 8 лет бомбили … теперь вы сами себя , а русня же только за Бандерой гоняется , и уничтожает штабы и Америку , а то что в жилых домах , то это вы сами их штабы там прячете ….
ultragringo• 29 декабря 2023
Ответ дляMussja
❗️❗️❗️
✙ Хамелеон
Не успокоятся.Какое тут праздничное настроение.Сегодня на работе посидеть хотели,отметить.
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляMarinaPA
Та все одно яка тривога. Зніміть рожеві окуляри. Є система електронного документообігу. Дуже часто приходять термінові документи «на вчора». Ти його просрав? Чудово. Догана і допобачення. Ракети чи атомна бомба - нікого не хвилює.
Ответ дляlisenok_8282
Та ніхто не сердиться. Просто й так всі в перманентному стресі, а ще читати ту хтонь. Воно вам треба? І відео… для чого ця інформація? Окрім того, що якась наша гнида їм злила його.