❗️❗️❗️Вибухом пошкоджена будівля станції метро «Лукʼянівська».
Станція НЕ ПРАЦЮЄ
Мониторинг - З Х-101 це здається остання.
Ракетна небезпека триває по всій країні. Є загроза балістики, крилатих ракети морського базування.
Вже відомо про влучання у житлові будинки і цивільні споруди по країні.
Станція НЕ ПРАЦЮЄ
ViktoriyaM2013• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Доречі, кацапня пише, шо це нам помста за Горлівку, Донецьк і Феодосію. А в будинок ми самі своїм ппо влучили «для картинки»
Та вони цю дічь с першого дня пишуть, тварюки прокляті
stranger-1• 29 декабря 2023
Ответ длячир
Может охранники или парковка.
В ТРЦ зазвичай є супермаркети, які раніше можуть починати роботу. Крім того, їх персонал прибуває раніше. Прийом і розкладка товару і т.д.
Інші магазини також завозять товар до відкриття.
Плюс охорона і черговий тех. персонал.
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
І чого вони добитись хочуть? Ми ж їх травити будемо втіхую і з того світу дістанемо, навіть при найгірших сценаріях буде холодна помста.
Ответ дляLudaSHS
Станція НЕ ПРАЦЮЄ
Знають куди ліпити, паскуди
Nikol-9a2f• 29 декабря 2023
Ответ дляnatapril
Інету не було - то одне. Головне, у них не було мантри ’старший брат’.
В них була інша мантра - що вони найвища арійська раса, вони Боги, всі інші таргани. Не треба через одних фашистів олюднювати інших фашистів
ultragringo• 29 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Станція НЕ ПРАЦЮЄ
Блин,а мне туда ехать.Уроды.
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляMarinaPA
Блін, дивлюсь відео з Дніпра, люди на зупинках стоять, чого не сидять вдома , жах
Ну як чого… бо на роботу треба. Звичайно, можеш керуватися всякими законами , правилами і не йти. Але на завтра ти вже там не працюватимеш. Такі реалії…
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Но в таку рань хіба працюють трц?
И пусть хоть еще одна мразота на,форуме напишет про майдан .военных на Киев или ’путинвведи!’
Теона.и Вас касается с кублом Ваших камрадов в темах!
Трц и через дорогу роддом пострадал!
Рашня гной цивилизации!!!!!!!
Трц и через дорогу роддом пострадал!
Рашня гной цивилизации!!!!!!!
Ответ дляlisenok_8282
А что им ещё написать? Что они фашисты, пороча память дедов, бомбят мирные города? Что они четко идут по стопам Гитлера? Что их деды в гробу переворачиваются? Ну пусть напишут 5 отличий фашистской Германии от современной расии. Один в один.
Счастливый магазинчик• 29 декабря 2023
Ответ дляSolly85
Они всегда одинаково пишут, можете не читать
Они уже за**ли с тем Донецком, да своей местью ’ за что то там ’! Идиоты просто. Только идиоты могут радоваться с чужого горя
Пишуть станція лукьянівська не працює...мені якраз туди...
Ольга Кондратюк• 29 декабря 2023
Ответ длячаревна
.ляди вошли в тему с реакциями, проспали немного тупорылые матрешки.
Ничего, вам пожинать все это и вашим детям, бесследно эта война не пройдёт для кацапов
Щоб вини тими руками, які наставляють в реакціях морди собі порозбивали, тварюки.
Нехай ще їх десять поколінь буде проклято за те горе, яке вони принесли в нашу країну. Безмозгла русня!
Ми всеріано починаємо ранок з донатів і ще більше вас ненавидимо/ москорилі!
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляОленёнок
В точку
ViktoriyaM2013• 29 декабря 2023
Ответ дляMarinaPA
Ну бо змушують людей їхати на роботу, навіть під час обстрілів((
Писали зверху..