healer09648293• 29 декабря 2023
Ответ дляnatapril
Інету не було - то одне. Головне, у них не було мантри ’старший брат’.
Хуят бл*т … аж не можу як бісить оцей вираз.
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ для taka
Зачем вы это читаете?
Навмисне підписалася. Дуже цікаво читати, як вони подають інформацію. Доречі, коли в нашому місті був приліт, то свинота перша про нього написала, коли ми ще навіть не знали ніхто, де і шо((( Ну і , мені здається, треба орієнтуватися чим і як ворог апелює. Вони всі теж дуже уважно нас читають, навіть Совєтчіцу
ultragringo• 29 декабря 2023
Только проснулась.Собираюсь на работу.Забембали паразиты.Вот думаю в убежище идти уже поздно?
Natal_ka91• 29 декабря 2023
Ответ длячаревна
.ляди вошли в тему с реакциями, проспали немного тупорылые матрешки.
Ничего, вам пожинать все это и вашим детям, бесследно эта война не пройдёт для кацапов
Вони не переживають, їм головне Ладу від своєї недодержави отримати
Счастливый магазинчик• 29 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Но в таку рань хіба працюють трц?
А работники, у них смена раньше начинается, чем открытие ((
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Доречі, кацапня пише, шо це нам помста за Горлівку, Донецьк і Феодосію. А в будинок ми самі своїм ппо влучили «для картинки»
MaргаРитка• 29 декабря 2023
Ответ длячир
Может охранники или парковка.
Охорона,прибиральники...
Русня гній