Щебетуха• 29 декабря 2023
Гороскоп на 2024
Кого смотрите/читаете? Чьи гороскопы у вас сбывались?
Как нефиг делать• 29 декабря 2023
Читаю все что попадаются. Если пишут хорошее, то верю. Если плохое, то да кто вообще такие эти ваши астрологи, я в такое не верю🙄
Залізний кіготь• 29 декабря 2023
Як показала ця війна, то всі ваші сказочніци до дупи, кожне плете те, що у голову бенькне, щось там підчитають, а далі лабуду різну
Тримаю свічку• 29 декабря 2023
Вы знаете прошлой зимой мне в тик токе попался какой то гороскоп , я прослушала ради прикола , все сошлось потом !
Вот только аккаунт естественно не запомнила (
Щебетуха
• 29 декабря 2023
Ответ дляМанкоголік
Ви про гороспопи країн, чи про гороскопи для знаків зодіаку?
для знаків
Манкоголік• 29 декабря 2023
Ответ дляЩебетуха
для знаків
Ні, такі не збуваються. Це неможливо навіть теоретично. От узяти двох, наприклад, раків. В них же планети в картах абсолютно по різному розташовані. Як же можна зробити для них однаковий прогноз? А от індивідуальні прогнози з урахуванням особистої карти, ті збуваються точно.
Мейк-ап форева• 29 декабря 2023
Ответ дляМанкоголік
Так,чистий лохотрон