кнопкодав• 2 часа назад

Чому люди не хотять щоб їх називали своїми іменами? Ситуація з дітьми

Гуляли з донькою на майданчику, познайомилася в хлопчиком Леонідом, дітям по 4 роки. Я не задумуючись назвали хлопчика Льоня, як його мама визвірилась… Чуть не криком почала говорити, що його тільки Леонід називати. Я ж не проти, просто не знала, а це прям агресія почалася перед дітьми ще й… Не можна нормроег було сказати? Не приємно від такого
КрестьянинДиор• 50 минут назад
Ответ дляБулку Дай
Я бы Матвея тоже Мотей не назвала. Мотя непопулярное сокращение, а Маша-популярное.
Маша это кацапское сокращение. За такое сокращение сейчас можно и в глаз получить

Нульовий сантиметр• 49 минут назад
Ответ дляВилосипедниця
А в моєї я подружка Олівія і всі її називають Оллі. Бо так вона сама представляється іншим
Так.
У нас є ще одна Олівія, вона просто Олівія, її не скорочують.
Дітям навіть простіше, одна Олівія, інша Оливка.
Бавовнятко• 49 минут назад
Ответ дляСнідаю авокадо
А что, простите, теперь делать Сашам и Дашам из Восточной части Украины, которые ну ни разу не Лесики и Одарки?
Автор вам порадить звертатися до них саме так: до Саші - Лексику, до Даші - Даринка, Одарка.
Да какая разніца, як назвали, головне ж автору так зручно)))
Пухнасті штани• 49 минут назад
Ответ дляКрестьянинДиор
за глаз можно срок получить. будете сокамерницам рассказывать про Машу.
Советничаю тут• 49 минут назад
Ответ дляБавовнятко
Діти захищають свої кордони як можуть. І чим менша дитина, тим менше слів і більше дій. Тому так - діти будуть бити, замість дискусій на 10 сторінок. Зате на відміну від мамані (автора теми) її невихованій дитині діти пояснять з першої ж спроби. Один удар в носа - і бажання порушувати кордони інших випарується.
Не, адекватные дети адекватных родителей не бьют. А удар а нос - таких изолируют от общества. Проводят коррекцию поведения
Вилосипедниця• 47 минут назад
Ответ дляФенте Фря
Треба бути обережним, щоб не образити дитину, бо їй це буде неприємно. Навіщо це. Вихована людина намагається не зачепити іншу людину і поважати її гідність - і це починається з імені, як на мене
Вам дитина представляться як Катерина, ви її називаєте Катерина, так роблять виховані люди,
Якщо вам дитина представляється Катериною і ви боїтеся зачепити її назвавши не так, то от саме це і є той страз, про який я писала. Ви називаєте дитину так через страх, а не через повагу до її кордонів
Бавовнятко• 44 минуты назад
Ответ дляБулку Дай
Я везде представляюсь Елена, почему меня называют Олэна, и стоит ли мне каждый раз зачитывать ваше сообщение при каждом знакомстве?
Якщо вас називають так у державних установах - варто перевірити написання вашого імені у паспорті. Якщо там ’Єлєна’ - то вказати на помилку посадовій особі, якщо там ’Олена’ - приймати вітаміни групи В для пам´яті і сходити до лікаря.
Якщо це неофіційне спілкування з друзями чи колегами, то потрібно зауважити, що ваше ім´я ’Єлєна’, а не Олена. Зазвичай адекватні люди розуміють з першого разу. Якщо це такі як автор - прийміть співчуття, вас будуть звати, як їм заманеться.
ВільнаНазавжди• 44 минуты назад
Ответ дляВилосипедниця
В мене донька Марічка, таких як ви, які намагаються назвати її Маша, відразу ставить на місце.
Та нашо ваша Маша кому треба ))))
Якщо ви її королевою називаєте, то всі будуть називати королева ?
Дурний піп вас хрестив.
Фенте Фря• 44 минуты назад
Ответ дляВилосипедниця
Гарного дня, на все добре

Пухнасті штани• 44 минуты назад
Ответ дляВилосипедниця
ваш ребёнок представился чужой тёте Леонидом, чужая тётя назвала его Лёня. вы спокойно и вежливо чужую тётю поправляете, чтобы ни дай бог тётя не обиделась - так роблять виховані люди.
ВільнаНазавжди• 43 минуты назад
Ответ дляВилосипедниця
В мене є знайомий дорослий хлопець Ярослав. Ніхто його Яриком не називав, тому що відразу поправляв їх.
От прямо ніхто !!!!!
ВільнаНазавжди• 42 минуты назад
Ответ дляПоліцейський патруль
Это ж явно с клиникой мамка , зачем на таких обращать внимания, к сожалению таких у нас все больше и больше
Да , нажаль
ВільнаНазавжди• 40 минут назад
Ответ дляВилосипедниця
Саме так і є
Мало того, лише в певному крузі людей дозволено скорочувати чи помʼякшувати імʼя.
Певний круг ?
Лююююдииииии !!!!
Звідки стільки апломбу !!!!!
ЖующаЯКонфету• 40 минут назад
Мама з дитинства створює комплекси дитині, бо він, бачте, Леонід і ніяк не Льоня 😂😂😂
Бавовнятко• 38 минут назад
Ответ дляПухнасті штани
всем бы вам пожить в разных странах. чтобы ваше имя переиначивали каждый раз на свой лад.

у нас в универе курсы иняза вела американка. Кэслин. С межзубное. На Кэтрин отзываться сперва не хотела. На Кэслин без межзубного С, тоже.

Вот обращаешься к ней, а она поправляет Кэсфсфсфлин. ничего у неё не вышло. пришлось смириться с Кэтрин и не выделываться.
Я вибачаюся, а навіщо люди з грубими вадами мови вступали у ВНЗ? Як ви можете вчити мову, якщо плутаєте абсолютно не співзвучні Кетрін і Кеслін?
ВільнаНазавжди• 38 минут назад
Ответ дляЗвоночек
Я навчалась разом з Софією, то вона одразу при знайомстві просила називати її Софія або Софійка і ні в якому разі не Соня і не Софа. Абсолютно всі сприймали це нормально і всі називали її Софійка.
Я, на приклад, Анна, по паспорту Ганна, мені по факту не важливо яким з варіантів мене називають, хоч Аня, хоч Ганя, аби не Нюра. От я на дух не переношу це Нюра. Так мене називала лише одна подруга мами і в неї доречі своя донька Нюра, то вона і мене так іноді називала
Терпіти не можу Ганя ))))
Неначе посуд якийсь.
Вилосипедниця• 38 минут назад
Ответ дляВільнаНазавжди
От прямо ніхто !!!!!
От прям ніхто.
КрестьянинДиор• 38 минут назад
Ответ дляЖующаЯКонфету
І в чому комплекс? І Макар - Макар, і Аліса - Аліса. У всіх повинні бути комплекси з приводу того, що їх називають їх іменем?
Бавовнятко• 37 минут назад
Ответ дляКумедна
так Шура ’гораздо’ краще Саші
Я з дитинства звикла, для мене абсолютно нормально, дехто на ім´я Шурік і тим більше Шура аж стикається, для них лише Саша нормально, хтось взагалі Александр і ніяк інакше. То їх імена, мають право називатися як хочуть.

Леди Г• 36 минут назад
Ответ дляВилосипедниця
Ну вам же ж сказали, що його звати Леонід. Леонід, а не Льоня. Але ви чомусь вирішили, що це Льоня. Ви перейшли кордони, вам на них вказали
Лёня - это сокращение от Леонид. Обычное, не придуманное автором. Я тоже, когда представляю дочь, говорю, что она Анастасия, но для меня нормально, что про этом она может быть и Настей.
Не буду ж я блин представлять ее: он же Гога, он же Гоша, он же Жора
Пухнасті штани• 34 минуты назад
Ответ дляБавовнятко
как произносится Catherine знаете?
о. точно. 20 лет прошло с вуза я забыла. не Кэслин, Catherine. тут мой косяк, приношу извинения. но сути это не меняет. она хотела ’’th’’, а мы её так не называли.
Бавовнятко• 35 минут назад
Ответ дляЛеди Г
Боже, как же она ‘ставит на место’ и какое такое место у человека, который Марию назвал Машей
У неї донька не Марія, а Марічка - це повне ім´я у паспорті. Ви - яскравий приклад чому не потрібно самостійно називати людину як вам хочеться. Називайте її іменем і все буде ок.
Леди Г• 34 минуты назад
Ответ длякнопкодав
В мене в старшої дитини було два однокласники Олексія, але одного називали Альоша, а інший любив коли називають Олексій, але коли говорили по іншому то не одразу агресією кидався
У меня есть знакомая, у которой родился сын Александр. Ему сейчас три года и бляха, он именно Александр и никак иначе
Это очень смешно, если честно. Ну это же и обычное имя, и Саша - стандартное и общепринятое сокращение, но там мать за Сашу порвет. Кстати, когда гуляет папа, завет его Саша, пока мама не слышит
ВільнаНазавжди• 33 минуты назад
Ответ дляКрестьянинДиор
А Вас ми будемо називати Гнила Петрушка. Бо ми так вирішили
Ми
Леди Г• 33 минуты назад
Ответ дляЧемна панночка
А догадаться спросить вы не можете? Вашего ребенка как зовут? Сейчас сократим наполовину имя, нравится, не нравится, слушайте
А вас как зовут?
Бавовнятко• 32 минуты назад
Ответ дляПухнасті штани
расскажите это китайцам, французам, японцам. они в силу произношения или отсутствия звуков в языке просто скорее всего не смогут выговаривать ваше имя. Так и мы не могли говорить это её Кэсфсфлин. Это не наш язык и не наши звуки. Межзубного С в нашем языке НЕТ и Кэслин пусть хоть треснет, но она в Украине не будет звучать так, как у себя в Штатах.

Дайте вгадаю: вчитель англійської у школі?
Не вимовити простеньке ім´я Кеслін людині, яка вчиться у ВНЗ - то виникає лише одне питання: хто вас взяв у ВНЗ?
Леди Г• 31 минуту назад
Ответ дляБезникаЯ
Мамаша на площадке точно не в себе. Её сына будут называть Леонид только она сама, и ее родственники. Остальные, пока он маленький и будет в школе в том числе, будут называть его Лёньчик, Лео, Лёша, Лёха и т.д.У нас подросток сосед Леонид и друзья его так по разному и называют
Совершенно верно.
Вспомнила, ещё у младшей в садике была девочка Анна, и когда мать слышала, как девочку назвали Аня, она так заорала: ВОНА АННА, что я чуть не упала там, а дети так вообще перепугались.
КрестьянинДиор• 31 минуту назад
Ответ дляЛеди Г
Что смешного? Дикие люди. Александр, гы-гы-гы 🦧
Вилосипедниця• 31 минуту назад
Ответ дляЛеди Г
Так це нормально для вас! А для інших це може бути не нормальним і ви повинні поважати цей вибір, а не скорочувати до Насті тільки тому, що для вас це норма.
Вилосипедниця• 30 минут назад
Ответ дляЛеди Г