Мстящий за Зайца• Изменено сегодня в 14:35

Чому так багато розлучень?

Не треба писати, що раніше терпіли і робили видимість родини. Звісно, були й такі, але я памʼятаю численних родичів старшого покоління, друзів батьків: усі тримались одне одного, відносились з повагою, всі рішення в родині приймались обома з подружжя.
А крайні років 10-15 мало не кожна друга родина розпадається. Або живуть, як чужі, їх тримають від розлучення діти/фінанси/майно. Хтось міняє партнерів, як рукавички, що й імен не встигаєш запамʼятовувати.
Я зараз за кордоном, маю широке коло спілкування серед українців. Що цікаво, чоловіки у 95% сімейні, а от серед жінок лише близько 10 % заміжніх.
Те саме і вдома: ті пари, які вважались дуже міцними, розпадаються одна за одною.
І справа не лише у війні. Багато хто розлучився задовго до війни.
Поясніть, чому так? Що відбувається з українськими сімʼями ?
У опитуванні можна обрати декілька варіантів відповідей.
Зробіть вибір:
вже голосів: 39
Я розлучена
Я у другому/третьому шлюбі
Не була заміжня
Заміжня вперше
Результат
Я щаслива у шлюбі
Я не щаслива у шлюбі
Для драки• сегодня в 14:35
Потому что украинский мужчина за границей после развода хрен кого найдёт если он не миллионер только

Млинці зі смайликом• сегодня в 14:37
ну так езжайте на Родину.. запобигайте розлученням!
Свисток ля-минор• сегодня в 14:37
А кількість чоловіків і жінок ви однакову порівняли? )) Чи все ж жінок за кордон в сотні разів більше виїхало, і багато саме без сімʼї, бо сімейні через заборону виїзду чоловіку залишаються переважно в Україні?
viter33• сегодня в 14:38
ЯК може бути, що 95% чоловіків одружені, а 90% жінок розлучені?
Чоловіки що, між собою одружуються ?
автор Мстящий за Зайца • сегодня в 14:39
Ответ дляДля драки
Ті, хто виїхали за кордон - практично усі сімейні (звісно, мова про дорослих чоловіків).
Взяти до прикладу осіб 20. От серед них не мають пари від сили 2 осіб.
А з жінками ситуація кардинально відрізняється: з 20 осіб 2-3 мають чоловіків, усі інші горді тим, що розлучені.
Млинці зі смайликом• сегодня в 14:39
Ответ дляviter33
Чоловіки що, між собою одружуються ?
ну то такие наши розумници по Польшчям))))
Свисток ля-минор• сегодня в 14:39
А статистику шлюбів і розлучень в європейських країнах ви з Україною порівнювали? Це лише українська тенденція, чи все ж світова?
Дуб береза• сегодня в 14:39
Всі обирають себе, не компроміс. Терпіння немає. Очікування безмежні.
Силиконочка• сегодня в 14:40
Выгода. При текущем технологическом развитии выгоднее быть одинокой/одиноким. Зачем терпеть другого человека с его бытовыми приколами, психологическими особенностями, если лучше без него?

Ананомчикус• сегодня в 14:41
Так відбувається, бо люди перестали боятися жити самі. Суспільство більше не тикає пальцем у тих, хто не має пари. Не визнає їх бракованими або другим сортом.
Людей почали оцінювати за іншими критеріями, ніж наявність партнера.
Усі боага нарешті доступні усім. І щоб смачно поїсти / відремонтувати кран не потрібно бути у парі.
+ додалася філософія, про те, що ніхто нікому не заборгував. Тому і розривати стосунки стало ще простіше
Борщичок• сегодня в 14:40
У меня знакомые поразводились только из-за войны, кто не смог вместе выехать. Только одну знаю, что терпит или как, сама в Польше, у мужа любовница, приезжает к нему. Я тоже развелась из-за расстояния. А так чтоб просто жили и вдруг разошлись таких не знаю
автор Мстящий за Зайца • сегодня в 14:42
Ответ дляСвисток ля-минор
Багато хто виїхав на початку 2022, коли це зробити було набагато легше, аніж зараз. Мова зараз не лише про тих, у кого 3+ дітей.
Холостяків дуже мало.
І я ж пишу, що справа не у війні, багато жінок давно розлучені.
Силиконочка• сегодня в 14:41
Ответ дляСвисток ля-минор
В Европейском союзе в среднем около 15,8%–20% населения живут в одиночестве (в виде отдельных домохозяйств). Лидером в Европе является Швеция, где более 50% всех домохозяйств состоят из одного человека. В Германии насчитывается около 17 миллионов таких людей, что составляет 20,6% населения страны
Дуб береза• сегодня в 14:41
В моєму оточенні не розлучився автор ніхто. Ніхто з України не виїхав.
Свисток ля-минор• сегодня в 14:43
Ответ дляМстящий за Зайца
Холостяків дуже мало.
Так скільки жінок і чоловіків ви вивчили. На 100 чоловіків 95 одружені? З ким, якщо на 100 жінок лише 10 заміжніх? Розлучення двосторонній процес
автор Мстящий за Зайца • сегодня в 14:46
Ответ дляБорщичок
А як раніше чоловіки їздили на заробітки за кордон і бачились родини 1-2 рази на рік.
Або навіть зараз. Наприклад, є знайома, вони багатодітні. Жили у різних країнах, але повернулись до України. Чоловік цієї жінки- капітан, робота на кораблі. Бачаться вони приблизно раз на 3-4 місяці: або він приїздить, або жінка з дітьми їде за кордон і вони зустрічаються в якійсь країні. І їх це влаштовувало ще задовго до початку війни.
viter33• сегодня в 14:46
Ответ дляСвисток ля-минор
Арифметична аномалія
Кажуть, як тільки виїжджаєш за кордон, традиційна математика дає збій (((
Або чоловіки між собою женяться.....
Бла бла бла• сегодня в 14:53
Бо, на жаль, укр.чоловіки в більшості мамині вишеньки /царапинки,яким сраку заносять все життя.З-під маминого крила переходять під жінчине. Принеси/подай/звари/зароби/купи. Чи багато чоловіків,які забезпечують сім´ї? коли жінка працює, але в неї не болить голова за що купити нове пальто,за що поїхати на відпочинок, за що купити новий кондьор...От і все. Таких,які все в сім´ю і головне_ прагнуть розвиватися ,а не сидіти на досягнутому,дуже мало. І виходить,що жити з чоловіком- це купа проблем,обов´язків,купа незручностей,бо він більше обуза,ніж допомога. Секс? його можна мати і без шлюбу. Романтичні стосунки? Їх можна мати без шлюбу,при чому без шлюбу вони більш романтичні))) тому я свідомо розлучилася і 15 р без шлюбу і не прагну туди йти.Чоловіки були і є. І Хотіли і хочуть штампу. Але я не хочу. Бути доглядальницею /сракопідтирачкою/економкою не хочу,особливо.коли чоловікам вже після 50 і вони шукають за кого б на старості закотитися вигідно і удачно...А так,час провела,секс маю, якісь розваги,романтику,відпустки і адьос. а борщі вари сам і бігай в аптеки за таблетками теж.
Є хороші,відповідальні,але це одиниці. Ось моя дочка з таким зустрічається. йому лише 24,але в нього іскри з-під копит летять. Працює на 2-х роботах. Будь-яка її забаганка,і це з 20 років. аби вона при ньому гаманця відкрила- ніколи. Справжній чоловік.Серйозний.відповідальний. Я коли з ним познайомилась - одразу сказала,ти за ним будеш як за стіною. Моя трохи незібрана,а він дуже відповідальний.
Борщичок• сегодня в 14:49
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну так не знаю, если их такое устраивает, что по большому счету семьи нет, что муж спит еще с кем-то, то пусть живут. Нормальных людей такое устраивать не может

Бла бла бла• сегодня в 14:55
Я вийшла заміж в 21.рано. За чоловіка його мама бігала в технікумі здавати іспити,потім в інституті. улюблена її фраза- Та що ті чоловіки можуть і знають? Самому треба. А я молода, дурна. Не розкусила. Вляпалась в гімно безініціативне,яке вийшло з-під маминого крила під моє. пожила 5 р і помахала ручкою. Оженився він вдруге,через 6 р і друга покинула.
Свідок Перемоги• сегодня в 14:57
Авторко, у вас там за кордоном взагалі нічим займатися? Соцопитування влаштували, вас не українські сім´ї мають колихати, а власна дупа, прилаштовуйте її там позручніше, і не морочте голову ні собі, ні людям.
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 14:59
В моём окружении такого нет
Люди вокруг меня в браках по 25+лет
Всё ок
У некоторых жена заграницей, разводиться никто не собирается.
Я не в браке например, вместе 20 лет, мне развод не светит
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 15:01
Ответ дляБла бла бла
У меня с первым мужем было что я прожила с ним 2 года, вторая жена его терпела 13лет
Срочнокпсихологу• сегодня в 15:01
Благо настали времена , когда мало какая женщина будет терпеть хренового мужика ) вот и все )и да, раньше жили потому что так надо, любовью там и не пахло - у большинства
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 15:02
Ответ дляСрочнокпсихологу
А чем пахло? У людей разные вподобання и понятия
Україна понад усе!• сегодня в 15:06
Якщо коротко, то взагалі то війна і руйнується не тільки Україна, а й світовий порядок і поведінкові шаблони. І да, це трохи нервує людей. Гівно ваша статистика.
Кривая спроса• сегодня в 15:13
Ответ дляАнаномчикус
Єдиний вірний коментар по темі і то хтось тітку фіолетову поставив
Сплюшка• сегодня в 15:21
Ответ дляДля драки
Знаходять. Дійсно, хрін знає якої якості, але справді знаходять і здебільшого серед українок. Свій до свого по своє)
Сплюшка• сегодня в 15:24
Ответ дляСвисток ля-минор
Валите)
Шаманю второпях• сегодня в 15:33
Була багаторічна тенденція в психології і медіа обирати себе у всіх кризисних ситуаціях. Всі, хто проходили сімейну психотерапію в більшості розлучались. Зараз психологи міняють курс від ´обирати себе і свої потреби - до балансу з собою і оточенням´. Зміниться і соціум, бо кожен другий блогер - це горе психолог