Невісточка ж• 29 декабря 2023

Вы бы полетели втихаря на море

Сейчас мужчина предлагает на море отдохнуть, у него отпуск неделя всего, мой ребенок в Украине, с одной стороны хочется , с другой стыдно как-то. Вы полетели бы?
Результат:
вже голосів: 539
305 (56.59%) Лететь отдыхать
150 (27.83%) Нет,это некрасиво
84 (15.58%) Тыц
Ненька наша• 29 декабря 2023
Ответ дляKhmelnichanka
А я колись писала про безпечні регіони? Я якраз весь час кажу про те, що війна - по всій Україні, за що і огрібаю пості но тут від порадниць.
я про загальну тенденцію тут і подвійні стандарти.
Радикальная• 29 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Едьте,секс тоже нужен.
он и так есть)
Винник• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
11 лет
Ви при здоровому глузді? Залишили дитину в небезпеці, А самі на море збираєтесь ? Сподіваюсь, що троль
Радикальная• 29 декабря 2023
Ответ дляНа привозе
своего бы он тоже оставил жить там где прилеты,только потому, что в квартире ремонт?
автор не смотрела на ситуации с этой стороны)
Аноним Советчик• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Где я это писала? Я вообще-то тоже работаю и мне дорога в Украину и назад займет 4 дня
При желании два - самолеты летают до Варшавы,Кракова, Люблина, Кишинева
Тепличная• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Да, через мужчину, он договорился, чтоб не было приколов потом, все копии документов, кроме табеля в школе
В якій ви країні?
Просто цікаво. Бо онлайн подача документів від садочка до універів іде зазвичай наприкінці - в кінці навчального року. Посеред року - у випадках, коли люди приїжджають або міняють адресу (країну перебування).
’Домовитись’ - поняття совка і його пережитку.
В ЄС я таког оне зустрічала навіть у приватних школах
Дівчина заглядєніє• 29 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
ух як заспівали порадниці і ні одна вже не заїкається про ’безпечні/спокійні’ регіони, фк в темах про виїхавших. оце лицемірство вищого левелу
В Україні їх немає зараз, на жаль.
На привозе• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Я никого не кидала, отвезла на время, зато сейчас ребенок приедет в шикарные условия
да это троль,расходимся
автор Невісточка ж • 29 декабря 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Поговоріть із вашим чоловіком, якщо він так старається для дитини, в чому проблема взяти дитину із собою на море зараз а не чекати ще півроку?
А как он его сам вывезет, он может лишние свободные дни взять, я пока нет
Без Баяна• 29 декабря 2023
Автор, ну ведь не первая Ваша тема.
Читая весь негатив, Вы продолжаете с упорством писать, как там обустраиваетесь без ребёнка в Европе.
Кусюче сонечко• 29 декабря 2023
Ответ дляДлинноНожка
так нафига мужчине чужой ребенок? он вообще то отдохнуть хочет, а не терпеть присутствие чужака на отдыхе, да еще и за свой счет
А нафиг нужен мужчина, для которого ребенок его женщины - чужой?
Аноним Советчик• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ребенок не со мной всего 4 месяца, решение так поступить обсуждалось со всеми с ним в первую очередь. Потому что мы когда до этого жили в ЕС , ну как началась война ему пришлось сильно повзрослеть, я сутками на работе была
Стоп.
Так вы жили до войны в ЕС или ехали туда с 500 евро вникуда?
автор Невісточка ж • 29 декабря 2023
Ответ дляТепличная
В якій ви країні?
Ой, в Словакии ещё тот совок, поверьте, онлайн ничего не подавал, пришел в школу к директору и договорился
Без Баяна• 29 декабря 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Как видите, такое отношение некоторых очень даже устраивает.
begovelik• 29 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
ну. якщо фінанси тільки на такий відпочинок, то так, приходиться видавати це за ’яжемать всім яжематєрям’
финансы есть не только на отдых, я про то, что не понимаю, как можно ехать на море и оставить детей дома.
Тепличная• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Тоді не зрозуміло щодо 4 днів дороги.

З ким зараз син?
Радикальная• 29 декабря 2023
Ответ дляТрахтибидох
Таке враження, що такі тупі теми спеціально з´являються ракетних ударів, загиблих та поранених. Аби ще більше впливати на ментальний стан
нет, это просто жизнь нам показывает настоящие лица некоторых особей
Ненька наша• 29 декабря 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
В Україні їх немає зараз, на жаль.
їх і не було ніколи, але чогось це не заважало навіть у вчорашніх темах поливати помиями жителів ’безпечних’ регіонів. А тут прям така ж одностайність, але кардинально протилежна. А найсмішніше, що виїхавшим в темах першим ділом тичучуть ’із какова рєгіона виєхалі, нєбось с Ужгорода/Івано-Франковска/Львова?’, а тут навіть не питають, де саме дитина перебуває, ату автора, оччі кров’ю налились, серце люттю переповнилось, жовч фонтаном, бо ’море’
автор Невісточка ж • 29 декабря 2023
Ответ дляАноним Советчик
Стоп.
Нет уехали как началась война, прожили год , больше года, потом я сына в Украину отвезла, появились большие финансовые проблемы
Аноним Советчик• 29 декабря 2023
Ответ дляТепличная
Автор, для мене ваш випадок треш.
Я розумію, що ситуації дійсно, у кожного різні, інколи, не знаючи нюансів, дивуєшся, а потім..
Знаю одну дівчину, яка теж вимушена зараз жити далеко від дитини, але там тато не відпускає малу і вона у безпечній країні - то інша ситуація.

У нас в Україні війна. Кожна секунда, коли може прилетіти, а мама навііть морально не може підтримати і обійняти свою дитину, як ви таку хвилину переживаєте?
З точки зору нормальної людини - це аномалія, якщо ваш чоловік (партнер) сприймає це нормою, не хвилюється за вашу дитину, то які це взагалі стосунки?? Я би не змогла себе поважати в такій ситуації.

А на рахунок школи. Як це ви ’влаштували’ дитину вже у школу без фізичної присутності самої дитини?? Я таких випадків не зустрічала, це взагалі можливо?
Щеий за рік до того, як дитина прийде в ту школу
Шиворот Навыворот• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Тобто ви просто не хочете
автор Невісточка ж • 29 декабря 2023
Ответ дляТепличная
Тоді не зрозуміло щодо 4 днів дороги.

З ким зараз син?
С моими родителями. 2 дня в Днепр и два дня обратно
Радикальная• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
есть большая разница в какой квартире сидеть самому днями?
Бавовна• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Он в Украине потому что так надо было, в июне заберу
Уверены?
автор Невісточка ж • 29 декабря 2023
Ответ дляРадикальная
Так теперь уже не будет сам днями и ночами и готовить не будет сам себе, уже все налажено
автор Невісточка ж • 29 декабря 2023
Ответ дляБавовна
Уверены?
Да, без вариантов, главное родителей в этом убедить
Ненька наша• 29 декабря 2023
Ответ дляbegovelik
вірю, вірю)))) звичайно можна, так само, як і з дітьми. Батьки - не раби дітей і потребують відпочинку вдвох. Ми їздили і самі, і потім з дітьми або навпаки. Діти вже дорослі, ні в кого ’травми’ не сталось
Аноним Советчик• 29 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
А як же безпечні регіони, Ужгород/Чернівці/западная, жителів котрих клеймили і поливають помиями за виїзд? Подвійні стандарти.... Порадниця у всій красі
Автор написала, що сьогодні прилетіло поруч з місцем де живе дитина
На привозе• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
вышлите денег бабушке,пусть привезет
Радикальная• 29 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
таке ж ліцемірство як я ’виїхала спасти дітей’, а тут он як виходить - виїхала щоб влаштувати своє життя, а дитина почекає