Невісточка ж• 29 декабря 2023

Вы бы полетели втихаря на море

Сейчас мужчина предлагает на море отдохнуть, у него отпуск неделя всего, мой ребенок в Украине, с одной стороны хочется , с другой стыдно как-то. Вы полетели бы?
Результат:
вже голосів: 539
305 (56.59%) Лететь отдыхать
150 (27.83%) Нет,это некрасиво
84 (15.58%) Тыц
автор Невісточка ж • 29 декабря 2023
Ответ дляНа привозе
вышлите денег бабушке,пусть привезет
Деньги перевожу, с этим всё ок. Как привезет? Она тоже не может
Радикальная• 29 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
ух як заспівали порадниці і ні одна вже не заїкається про ’безпечні/спокійні’ регіони, фк в темах про виїхавших. оце лицемірство вищого левелу
крім того автор написала що прилетіло геть близько, які безпечні регіони, чи вже забули які є регіони в Україні взагалі
Дрібка щастя• 29 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Моя донька двічі була на морі в цьому році без нас.
І ми захотіли без неї.
І скажу офігенно відпочили, але ви таке не зрозумієте, бо вам немає з чим порівняти- ви завжди з дітьми.
Я вважаю, що ви праві. Тим більше як дитина на морі була. Ми теж цього року були окремо. Діти були в таборі, я на морі. Потім вони окремо поїхали. Я хоч розслабилася, а не постійно в напрузі: поговорити, покормити, прослідкувати, купити, розважити... Це не відпочинок, а робота зі зміною умов проживання:)
Аноним Советчик• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
А как он его сам вывезет, он может лишние свободные дни взять, я пока нет
Бабушка или кто сейчас с ребенком привозять к границе, вы забираете.
Радикальная• 29 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
А як же безпечні регіони, Ужгород/Чернівці/западная, жителів котрих клеймили і поливають помиями за виїзд? Подвійні стандарти.... Порадниця у всій красі
а що там у Чернівцях і Ужгороді? щось трапилося?
Дівчина заглядєніє• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ви всі у в´язницях?
Ненька наша• 29 декабря 2023
Ответ дляАноним Советчик
Автор написала, що сьогодні прилетіло поруч з місцем де живе дитина
І? а коли люди писали, що і до них прилітає, то у відповідь хор стояв ’подумаєш, раз прилетіло’. Забавно паралельно дві теми читати, а найсмішніше, коли без аноніма один і той самий нік в двох темах строчить цілком протилежне. Дисертації по психіатрії можна писати
Аноним Советчик• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ой, в Словакии ещё тот совок, поверьте, онлайн ничего не подавал, пришел в школу к директору и договорился
Это из Словакии 2 дня ехать в Украину?
На привозе• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
почему?
автор Невісточка ж • 29 декабря 2023
Ответ дляАноним Советчик
Это из Словакии 2 дня ехать в Украину?
Да, в Днепр еду 2 дня
Lysiiiiii• 29 декабря 2023
Ответ дляДрібка щастя
От і я про це. Коли ти для себе і для свого чоловіка. Ну кайф 🥰🥰🥰
Бавовна• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Да, без вариантов, главное родителей в этом убедить
Да я не в этом смысле.
Сегодня был прилёт рядом, вы написали...
Тепличная• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
С моими родителями. 2 дня в Днепр и два дня обратно
Автор, я мама двох діток з великю різницею у віці, один ще малеча.
Я вас не засуджую, але для мене не дай Боже свитуація, коли мені треба зробити вибір ’дитина чи чоловік’, бо від того буде залежати матеріальний стан тощо. Це мій жах, проте я ніколи не мала таких стосунків.
Фінансово дуже важко, але є момент сумління: навіть якщо ви дійсно не можете вивезти дитину прямо зараз, то їхати на відпочинок - це витерти ноги об себе, об свого сина і допомогти це зробити своєму партнеру! Бо є така штука, як сумління! Якщо ви дійсно прийшли за порадою об´єктивним поглядом, то у вас воно ще трохи є.
Бо варіант ’згоріла хата - гори і сарай’ - тут НІЯК не ліпиться!
Доктор Хаос• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Он в Украине потому что так надо было, в июне заберу
Вот троляка отжигает)
Ненька наша• 29 декабря 2023
Ответ дляРадикальная
таке ж ліцемірство як я ’виїхала спасти дітей’, а тут он як виходить - виїхала щоб влаштувати своє життя, а дитина почекає
то чого вз’їлись на автора? така ж сама. як і ті, хто тут її помиями поливає
Ума Палата• 29 декабря 2023
После того, что ребенка оттарабанили обратно в не очень безопасное место, летите и не переживайте, что уж там то море
Аноним Советчик• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Нет уехали как началась война, прожили год , больше года, потом я сына в Украину отвезла, появились большие финансовые проблемы
Автор, вы заврались
При чем нам в общем-то всё равно.
Вы сами себе врёте и из-за этого все ваши стенания.
Если вы себе признаетесь и реальной ситуации - решить свои проблемы вам станет легче
Стефанія• 29 декабря 2023
Не знаю... я б так не змогла. В мене доньці 9 років, я постійно біля неї, мені здається, що тільки я зможу захистити її, і , навіть, якщо доля загинути, то разом з нею. Вибачте за негатив, але це реалії нашого життя.
Найщасливіша• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Автор,жизнь одна. У ребёнка все впереди.
Аноним Советчик• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ребенок ещё и в Днепре?

Кстати не 2 дня дорога занимает.
автор Невісточка ж • 29 декабря 2023
Ответ дляТепличная
Какой выбор? Мне когда мужчина предложил жить вместе, я сразу сказала, что у меня есть сын и он будет со мной, без вариантов. Устраивает , отлично, не устраивает, тогда расходимся
Ненька наша• 29 декабря 2023
Ответ дляРадикальная
автора поливали помиями ще до того, як вона це написала, не треба тут юлити і видумувати виправдання. Ви тих, хто в темах виїхавших помиями поливав і розказував про ’безпечні’ регіони спитайте що вони забули.
Дрібка щастя• 29 декабря 2023
Ответ дляНа привозе
своего бы он тоже оставил жить там где прилеты,только потому, что в квартире ремонт?
Ну а как возвращаются в Украину из других стран, лишь бы домой? И не на ЗУ, а именно в свои дома в Харькове, Запоржье и в близкие к фронту городки? С детьми. И тут им все аплодируют, мол молодец, адаптируетесь, привыкните. Чем ситуация автора отличается (исключая то, что ребенок без матери)?
Дівчина заглядєніє• 29 декабря 2023
Ответ дляНайщасливіша
В Україні щодня рулетка.
Emilii• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Это первый раз я без него, у меня 2 варианта ехать без него или не ехать вообще, но я тоже уставшая морально, хочу отдохнуть головой
Автор, їдьте, від вашої втоми легше нікому не буде. А відпочивши і задоволена людина і мама - це для всіх подарунок
Vitamina1407• 29 декабря 2023
Виходить ви думаєте летіти чи ні не із-за того що війна та дитина в небезпеці поки ви сраку гріти будете з мужиком якимсь,а через те що стидно? Крінжова мамця
Ума Палата• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
По факту ребёнок живёт отдельно
автор Невісточка ж • 29 декабря 2023
Ответ дляАноним Советчик
Ребенок ещё и в Днепре?

Кстати не 2 дня дорога занимает.
Сколько ездила , то 2 дня , не меньше. Да, он в Днепре
ДлинноНожка• 29 декабря 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А нафиг нужен мужчина, для которого ребенок его женщины - чужой?
для удовольствия, тут некоторіе ради штанов и не на такое готові
Аноним Советчик• 29 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
Авторова дитина в Дніпрі
Почитайте новини