Marie-Antoinette2• 29 декабря 2023

Що думаєте, Польща знову стурбована буде?

Чи щось нове скажуть
Pole• 29 декабря 2023
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Та будь ласка, нехай женуть!

Несу свiт на...• 29 декабря 2023
Ответ дляamoa
Чия ракета?
Знов скажуть що наша.
vihola• 29 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
Удалено администрацией...
Це такі ж ваші особисті фантазії, як те що я в Польщі, або в Німеччині.
За собою дивіться, який ви патріот великий, чи маленький.
YOzhik v tumane• 29 декабря 2023
Если кто-то ждет объявление войны из-за 1-2 ракет, то этого не сделает ни одна страна.
zana076• 29 декабря 2023
Я бы тоже на месте Польши не ввязывалась в войну
alina 94• 29 декабря 2023
Вже стурбовані.
alina 94• 29 декабря 2023
Ответ дляYOzhik v tumane
Але мають ноту протесту хоч би, чи посла викликати для пояснення
ViktoriyaM2013• 29 декабря 2023
От те зомбобидло біснується і від своєї безкарності. Бо всі навколо тільки ’занепокоєні’
ebbi• 29 декабря 2023
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Це за чиїми спінами?Я щось не бачу поляків у броніках і з автоматами.Я тільки бачу як всі за нашими спинами ховаються і хочуть,щоб ми в оборону йшли(на скільки років тільки уточнити забули) ,виснажували русню і про контрнаступ не думали.

Elmyska• 29 декабря 2023
Ответ дляDeniza
А як українці ховаються за спинами поляків? Наче ті прям воюють і груддю наших біженців прикривають.
Удалено администрацией...
Elmyska• 29 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
Вы распространение расистские нарастивы? Жалоба
Почитайте что такое женевская конвенция
Удалено администрацией...
Elmyska• 29 декабря 2023
Ответ дляebbi
Удалено администрацией...
БальзаковскийВозраст• 29 декабря 2023
Якось все одно що вона скаже
ebbi• 29 декабря 2023
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
В мене найкращих немає.І не було.А те,що нас би хотіли бачити вічним буфером між Європою і руснею,то мені вже зрозуміло.Мати нас буфером вигідніше ніж вписуватися своїми людьми у випадку чого
avicber• 29 декабря 2023
Ответ дляАнна_Бель
Є море незаблокованих кордоном, але нашим потрібно бикувати саме там де закрито. Досі їдуть, де щакрито
Вы по всей видимости не понимаете смысл этой блокады. Хотя бы почитали что-то на эту тему...
kharkovchanka• 29 декабря 2023
уже ж вроде знают, что российская ракета, но толку с этого 🤷
Mary-7b23• 29 декабря 2023
Не пойму , чего вы ждете ? На поляков никто не нападал , это случайность , и так бывает, когда у соседей война , к чему эта истерия
Анна_Бель• 29 декабря 2023
Ответ дляavicber
Розумію, а ви певно ні. Не ті методики читаєте
Metelitsa• 29 декабря 2023
Кому цікаво - ідіть читати Дефенс
https://defence-ua.com/news/poljaki_pojasnjujut_ch...

Якщо коротко, то причиною є недостатня кількість ППО для того, що закрити увесь кордон.
Потрібно 46 установок.
Є набагато менше. Те, що Польща замовила, поки що не виготовили.

А зараз є можливість лише закрити столицю та важливі стратегічні об´єкти. І все !

І неможливо швидко купити системи ППО .
Це довга історія.

Metelitsa• 29 декабря 2023
Скріни в попередньому коментарі не прикріпились