Marie-Antoinette2• 29 декабря 2023

Що думаєте, Польща знову стурбована буде?

Чи щось нове скажуть
Piracanta• 29 декабря 2023
Ответ для vihola
Як згадаю цю їхню блокаду безсовісну, ледь стримуюсь щоб не побажати на наше місце.
Удалено администрацией...

nata.ant• 29 декабря 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Знову скажуть наше ПВО?
і ми проковтнемо
Чого то НАТО мовчить
Звісно,вони вже і пишуть що залетіла зі сторони України
Deniza• 29 декабря 2023
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
А як українці ховаються за спинами поляків? Наче ті прям воюють і груддю наших біженців прикривають.
WomAnn• 29 декабря 2023
Нет, они ввяжутся в войну с Россией.
WomAnn• 29 декабря 2023
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Вы распространение расистские нарастивы? Жалоба
Почитайте что такое женевская конвенция
Omerta• 29 декабря 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Президент Польщі скликає термінову нараду (о 14:00 за Києвом) з військовим керівництвом після порушення повітряного простору.
скажукть знову що українська ракета
nata.ant• 29 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
Нет, они ввяжутся в войну с Россией.
Ага ,триста разів
Борисфенка• 29 декабря 2023
Буде знову стурбована.
vihola• 29 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
Удалено администрацией...
Ні

Piracanta• 29 декабря 2023
Ответ для vihola
Ні
Удалено администрацией...
nata.ant• 29 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
Нет, они ввяжутся в войну с Россией.
Ви ще скажіть,що на рашку з білорашкою нападе)
Карина250• 29 декабря 2023
Ответ дляOmerta
скажукть знову що українська ракета
Даже если и так...мы защищались, на нас летело 110 ракет и не наша вина.
Все претензии к России
Анна_Бель• 29 декабря 2023
Ні, війною оголосить.))) Зрозуміло що випадково
Анна_Бель• 29 декабря 2023
Ответ для vihola
Є море незаблокованих кордоном, але нашим потрібно бикувати саме там де закрито. Досі їдуть, де щакрито
НамСвоюРобити• 29 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
А з якої сторони вони мають писати, якщо ч/з наш з ними кордон?
vihola• 29 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
Удалено администрацией...
В відгадайки грати не збираюсь, мене не цікавить де ви і не ваша справа де я.
НамСвоюРобити• 29 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Угу, давно вже Ригорича з мапами нападу не було.
vihola• 29 декабря 2023
Ответ дляАнна_Бель
У вас наші завжди винні навіть в голодомор мільйонами вмирали, бо були лінивими алкоголіками, з ваших слів. Тільки питання чи ви сама наша.
Piracanta• 29 декабря 2023
Ответ для vihola
Ясно))

mamaМия• 29 декабря 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Попередньо ракета залетіла на територію Польщі та впала на околицях селища Вожучин-Цукровня, — польські ЗМІ.
Москальська ракета чи наше ппо?
Бессмертный пони• 29 декабря 2023
Ответ дляamoa
Чия ракета?
Наша , шо непонятно . Это все наше ППО . Поляки еще в прошлый раз сказали же .
Nathalie27• 29 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
А що НАТО прагне воювати з рашою?
А їх хтось примушує воювати? Могли хоча б не дивитись як летить ракета, а збити її.
nata.ant• 29 декабря 2023
Ответ дляmamaМия
Москальська ракета чи наше ппо?
Ще офіційно нічого не сказали
LoliTaran• 29 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Ну как раз по этом поводу они и собирают совет… Что-то делать с ПВО на границе… нам никаких претензий не предъявлял. На сайтах пишут о ракете, которая просвистела в 8 утра, потом о вертолете и все. До сих пор 200 военных ее ищут… Не взорвалась судя по всему. И параллельно в тех же статьях пишут о массированном ударе рашки на Украину. Так что повторюсь - никаких никто претензий нам не предъявляет
KINO_7• 29 декабря 2023
Как только прочитала, что поляки собрали совет безопасности, сразу подумала - будут беспокоиться...
Be_me• 29 декабря 2023
Щось мені здається, що будуть зараз собі ще якусь зброю в НАТО вибивати, типу для захисту сильнішого. Ну і стурбуються, не без того..
Anastasiya-f052• 29 декабря 2023
Малоймовірно щось більше
Наталья557• 29 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
Удалено администрацией...
Piracanta• 29 декабря 2023
Ответ дляНаталья557
Удалено администрацией...
Dumky• 29 декабря 2023
Дуже стурбовано занепокояться і будуть випрошувати в НАТО ппо для себе. А, ще почнеться розслідування і через півроку скажуть, що то ракета українська.