Бутербродница• Изменено 29 декабря 2023

Дратую чоловіка, він мене теж не радує

Одружилися не так давно, до цього просто жили разом. Вже два роки на захисті держави. І мене вже не вистачає, я просто прибити падлюку хочу.
Він дратівливий, надутий завжди як сич, наче спеціально намагається мене зачепити.
Після поранення я кермую його авто, вчора поїхала його забирати з лікарні (ще лікується), то назад вже їхав він, бо ’тобі тільки воза з конями’, ’не дай Бог їхати з тобою в одній машині’ (мова саме про те що я за кермом), сьогодні в обідню перерву принесла йому у ліжко тарталетки з ікрою, каже ’що це ти накрутила?’, ’можна зробити просто на хлібі? я цю уйню їсти не буду’, з ранку питав що є їсти, я сказала що зараз зроблю макарони (які він любить), каже ’а чого вчора не зробила?’, а чого їх вчора робити як він не їсть ввечері, а ми додому потрапили вже після одинадцятої, а їсти розігріте він не любить, ну таке, претензії, претензії, претензії, я вже трохи втомилася, хочеться його прибити, я розумію що йому болить, що йому важко, але це не діло, він як навмисно намагається мене зачепити
Стріляний птах• 29 декабря 2023
Просто говоріть з ним про це. Ви праві, йому боляче і погано, та мабуть, жалітися його не навчили, а агресію виказувати ми всі уміємо і так. Говоріть, що вам це образливо, що ви все розумієте але і свої почуття маєте. Ні, то ні. До батареї ви не прикуті, зможете просто піти якщо що.
Ищу Аленя• 29 декабря 2023
Автор, сміюсь, дотепник ваш чоловік.
Важко, але переводьте в жарт. Зараз всім важко, а далі - час покаже.
Аноним НаВсеГда• 29 декабря 2023
Показав себе у всій красі) Не був би поранений і це б вилізло пізніше. Шкода, що раніше себе не проявив, можливо і не виходили б за нього заміж.
Апофиозная• 29 декабря 2023
Ему нужен психолог, но не интернетные, а кто реально на этом специализируется. С ним работали в больнице, когда лежал?
So_so• 29 декабря 2023
Ответ дляАпофиозная
автор Бутербродница • 29 декабря 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
не може людина так довго придурюватися, ми з ним ’пройшли і Крим і Рим’, і ремонти, і ще багато чого, тому я знаю що він мій котик, а ось те що маємо зараз то не його
автор Бутербродница • 29 декабря 2023
Ответ дляАпофиозная
він і зараз у лікарні, просто на кілька днів додому відпустили на свята, ніхто з ним не працював там, на наступний день після поранення, приходив ’психолог’ хотіла щоб він тести якісь заповнював, а в нього руки не працюють, на тому і розійшлися
Апофиозная• 29 декабря 2023
Ответ дляБутербродница
Блин, странно, с моим зятем работали психологи. Надо тогда самим искать. Его психи и брыки - нормальная реакция. К сожаления, нормальная((((
автор Бутербродница • 29 декабря 2023
Ответ дляАпофиозная
ну то може він у нормальній лікарні лежав?
Чоловіка, з київською пропискою, катають по районним лікарням(вже тричі його транспортували), хоча я ще з ЗП хотіла його в інститут забрати, там дуже тяжко з кінцівками
Аноним НаВсеГда• 29 декабря 2023
Ответ дляБутербродница
Ну як Вам сказати). Знаю такого чоловіка. Жінка за кермом, що мавпа з гранатою. Запитали, що їсти йому приготувати- мовчить, витягли декілька слів, приготували - не таке, їсти не буду. З собою їжу давали - не потрібно, а потім друзям розповідав, що йому навіть їсти не готують. І так все життя, якщо поганий настрій, то у всіх він такий має бути. Воно або є, або немає такого ставлення. Не постійно звичайно, але періодично буде шпиняти і злість на Вас зганяти. В нього звичайно є хороші сторони також, як котик буває, як Ви кажете, але це не відміняє того, що Ви будете приймати на себе весь негатив. Деякий час ще буде себе стримувати, а потім вже не потрібно бути хорошим. Але це Ваша справа і Ваше життя я лише написала свою думку.
Апофиозная• 29 декабря 2023
Ответ дляБутербродница
Да, наверное. Тоже покатался. Но он долго лежачий был. Больше 6 месяцев по больницам катали по всей Украине. Начали с Днепра, и закончили во Львове. Он ходить заново учился. 2 группу сразу дали. Грустно это все. Сил вам. Ваш муж пережил ужасы войны, и аукаться ему будет это долго. Его раздражение понятно. Попробуйте открыто поговорить, может будет толк
Апофиозная• 29 декабря 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Он служил и после ранения?
Аноним НаВсеГда• 29 декабря 2023
Ответ дляАпофиозная
Он служил и после ранения?
В данный момент точно нет, а в молодости не знаю. Но людей лучшего всего можно рассмотреть в такие моменты слабости. Истинное отношение к водителям женщинам и в целом к женщинам, и ’’благодарность за заботу’’. Сейчас это просто вырвалось и понятно почему, но никуда оно не денется. Вопрос времени только, когда это станет нормой.
Апофиозная• 29 декабря 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не, тогда это разное. Имела ввиду службу сейчас, в войну, как муж автора. Вы думаете, просто так есть военные психологи. Им нужна отдельная помощь психологическая. У них по другому кукуха едет. Это боль, отсутствие справедливости, потеря сослуживцев, мясо, кровь и другие ужасы. Он после ранения, его жизнь прежней не будет, когда другие живут свою лучшую жизнь и война для них где-то там. Ему нужна помощь, не потому что он как человек не очень, а потому что с ним случилось такое
Майданщица• 29 декабря 2023
Ответ дляБутербродница
Бедные мужчины... После фронта, с ПТСР никому не нужны: психологическая поддержка не оказывается и жёнам наплевать на них...
автор Бутербродница • 31 декабря 2023
Він посеред ночі спеціально грюкає дверима ванної чи туалету, може пройти по усіх кімнатах світло ввімкнути, ну просто, бо йому так придумалося, може щось голосити, воно наче й нічого, але …
Хлопці обіцяли йому дати телефон психолога, сподіваюсь як буде у відпустці вдома, стане краще, бо в мене теж скоро кастрюлька закипить