Зашла на 5минут• 29 декабря 2023
Порадьте серіал, бажано український
Подивилася Шпиталь, жіночий лікар, і будуть люди, встигнути до 30. Щось не важке, не про війну
Перекус беру завжди• 29 декабря 2023
Ответ дляMiss Lisi4ka
Спіймати Кайдаша
Вас счас заклюють. Але то топчик
Зашла на 5минут
• 29 декабря 2023
Ответ дляДверной_Проем
Новенька
Дякую, але дивилася і перші ластівки теж
Тра Ля Ля• 29 декабря 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Дякую, дивилася)
Щедрик, посмотрите, красиво сняли фильм
Замулена ріка• 29 декабря 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Вас счас заклюють. Але то топчик
А чого? Я не бачила людей, яким цей серіал не сподобався. Його ж всі люблять.
Перекус беру завжди• 29 декабря 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Ага)) тут теми навіть були. Називали це дешевим і жахливим .
Я сама його люблю))
Замулена ріка• 29 декабря 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Щедрик, посмотрите, красиво сняли фильм
Такий сумний, наплакалась, поки дивилась.
Пополняю_Карму• 29 декабря 2023
Бумажный дом. Он правда не украинский, но довольно легкий, по крайней мере из тех, что я смотрела. Очень сложно на самом деле посоветовать именно не тяжелый сериал
Замулена ріка• 29 декабря 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Я сама його люблю))
Серьозно?))) А я подивилась, бо дівчата тут радили ))) Що не тема, то і хвалять, от і вирішила подивитися. Сподобався дуже.
Замулена ріка• 29 декабря 2023
Зв´язок, хоч і про війну, але він з юмором . Там же і Мотря і Карпо)))
Пополняю_Карму• 29 декабря 2023
о, еще ’Загрузка’ легкий и даже юморной, но там пока мало сезонов вышло
Перекус беру завжди• 29 декабря 2023
Ответ дляKika-6655
Мне тоже очень понравился.
Кстати где-то читала, что актрисе не понравился сериал, которая сыграла Мелашку. Её и не видно нигде, что-то её не снимают...
Бо на її героїню найбільше хейту було. Що вона ні риба ні м´ясо. Погано зіграла . А всі інші неначе прямо жили , а не грали
Замулена ріка• 29 декабря 2023
Ответ дляKika-6655
О чем фильм?
Як почалася війна у Польщі, і знищували євреїв. Там три родини ( польська, українська і єврейська), от про них. Як переховувались, рятували чужих дітей.
Замулена ріка• 29 декабря 2023
Ответ дляKika-6655
’Будиночок на щастя’ мне лично вообще не понравился, нудный какой-то
Ой, мене там тільки Вася кумарив, такий пентюх. А так нічого. На кухні дивилась зранку, поки готувала)))
Замулена ріка• 29 декабря 2023
Ответ дляKika-6655
Мне тоже очень понравился.
Вона львівська акторка театру. В театрі грає. Але мені вона теж не сподобалась.
Зашла на 5минут
• 29 декабря 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Сагу дивилися?
Не дивилася, він теж про роки голодомору?