АяВсёЗнаю• 29 декабря 2023
Блюда на новый Год
Что вкусненького готовите ? Поделитесь рецептом или названиями блюд.
Ленне-Рейма• 29 декабря 2023
Ответ дляУкраиночка
Главное что бы было пюре,тут его все любят
Я кстати хочу пюре, да)
Сокодавка ще та• 29 декабря 2023
Муж признался, что заказал огромный сет суши. Я ничего не буду готовить, ура
ГейСюда• 29 декабря 2023
Ответ дляУкраиночка
И салат из крабовых палочек
СКИБИДЫШь• 29 декабря 2023
Ответ дляУкраиночка
І котлетки :)))
АяВсёЗнаю
• 29 декабря 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
В Ріксос приїхали, що подадуть те і буде на столі
Ни хуху себе вы мажоры🤣
Мира всем• 29 декабря 2023
Салат з ананасу, курки, кукурудзи, рибу червону засолю, сир козячий, тірамісу.
Поліпривіт всім• 29 декабря 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ни хуху себе вы мажоры🤣
Ну якщо святкувати, то тільки так
Значит надо• 29 декабря 2023
Нічого не хочу...але щось треба - запечу м´ясо курине (стегно мабуть), салат пекінка +краби, салат мікс зелені + тунець, бутерброди, олівки+ масліни, і сирно-мясна нарізка- бо це їдять діти. І для себе сирок+ яйце+часник на грінку
Хи хи, ну ну• 29 декабря 2023
Нічого особливого.
Засолила скумбрію(це я для себе,бо дуже люблю)
Салат слоями з крабовими і грибами(дехто його називає суші(певно через рис)
колись з мамою поділились цим рецептом,багато років вже його готую.дуже любимо
М´ясо(або шматочками в рукаві запечу або котлети зроблю)
Може картоплю з м´ясом в горщиках зроблю
Наполеон тільки доїдаємо,тому із солодкого можливо желе зроблю,а може і нічого
Ааа,ну і салат якийсь із зеленню і овочами з олією
Та і все, мабуть.
колись з мамою поділились цим рецептом,багато років вже його готую.дуже любимо М´ясо(або шматочками в рукаві запечу або котлети зроблю)
Та і все, мабуть.
ЯяяКакаджамбо• 29 декабря 2023
Олів´є, стейки з червоної риби, зелень і помідорки, бутерброди з ікрою і шампанське. Все)
Кумася• 29 декабря 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Ви це повідомлення через crtl V в кожній темі вставляєте?
Ніколи не збрешу• 29 декабря 2023
Піццу і вино, син попросив олів´є. Пляшка вина. Сир. Мені вистачить
ПешитеБесАшипок• 29 декабря 2023
В мене будуть тарталетки з ікрою, червоною рибою та крем сиром, блакитним сиром та грушею, качиним паштетом та конфітюром, тістечка Рошен, мандаринки та рожеве ігристе.Перед цим качині ніжки з яблуками та чорносливом, лапша.
АяВсёЗнаю
• 29 декабря 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Канапе різні 200 штук і окорочка запечені
Ого так возиться, не. Мне проще все в салатницу и пусть нагребают
Царевна в уггах• 29 декабря 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ми без салатів ))) єдине - шуба може бути )
Царевна в уггах• 29 декабря 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Та ну піцу 360 днів їли
Вже один день можна без неї
Большой секретик• 29 декабря 2023
Рулет из курицы с грибами и сыром в медовой глазури + горчица шариками, для красоты.
Рулетики из баклажан. Начинка сыр, помидоры.
Медовик с черносливом.
Жульен на горячее. Вместо кокотниц помидоры.
Нарезка сыровяленой колбасы + хамон.
Компот вишня, лимон, малина.
Засолю семгу.
Шубейка
Маслины
Мандарины
Петины цукерки Мон блан + чернослив в шоколаде
Ну и бутылки.
Медовик с черносливом.
Нарезка сыровяленой колбасы + хамон.
Компот вишня, лимон, малина.
Засолю семгу.
Шубейка
Маслины
Мандарины
Ну и бутылки.
Мир Мир Мир!• 29 декабря 2023
Канапе 5 видов.
Из салатов: Берег Атлантики, Морская жемчужина, Гнездо глухаря и Смерть фашизму
Тарелки ассорти: овощная, сырная, мясная и рыбная.
Утка с яблоками.
Большой десертный стол.
Утка с яблоками.
Большой десертный стол.
СКИБИДЫШь• 29 декабря 2023
Ответ дляКумася
В ріксосі багато вільного часу
Поліпривіт всім• 29 декабря 2023
Ответ дляКумася
Ви за мною слідкуєте
Кумася• 29 декабря 2023
До речі мені так незвично з цих шуб і холодців на новий рік. Можливо що у нас таке не готували саме на Нр. Я точно і не згадаю, що готували батьки. Курка печена і олівє тільки приходить на думку.