у Держприкордонслужбі підтвердили, що через неодноразові підробки документів можуть вимагати в чоловіків, яким дозволено перетинати кордон, зокрема багатодітних батьків, витяг із протоколу ТЦК або запис про відстрочку в військовооблікових документах.
Про це розповів речник ДПСУ Андрій Демченко у коментарі виданню.
«Зважаючи, що ми неодноразово виявляли підробки документів, пов’язаних з багатодітством, наші інспектори можуть перевіряти цю умову виїзду чоловіків, зокрема, і за документами з територіальних центрів комплектування. Це можуть бути витяг з протоколу ТЦК про прийняте рішення про відстрочку, або запис про відстрочку в військовооблікових документах», - повідомив Андрій Демченко.
Obuvok_Kate• 31 декабря 2023
Ответ дляYana-3f37
Дітей не маєш?
При чому тут мої діти і підробка документів?
Елена-0f43• 31 декабря 2023
Зачем постите этот бред .Господи да напишете хоть раз правду - приказ сверху никого не пускать бо разбегутся последние.
Aksinia 111• 31 декабря 2023
Ответ дляЕлена-0f43
Логично предположить, что паника и агония у тех, кто имеет липовые справочки . Для людей реально имеющих основания ничего не изменится .
Obuvok_Kate• 31 декабря 2023
Ответ дляIsidda
А в чому проблема взяти довідку?
Ні в чому, якщо чоловік реально багатодітний батько, або інвалід
Елена-0f43• 31 декабря 2023
Ответ дляAksinia 111
Да какая разница липовые или нет,речь не о том .А о том что приказ дан- стадо выполняет.Все пишут лозунги но знают что врут.
Ответ дляAksinia 111
Логічно припустити, що здоровий чоловік і без інвалідності також має право хотіти жити і можливість перетнути кордон. Звідси і липові довідки. Ніхто б їх не робив, якби вони таку можливість мали. І якби не виловлювали,як худобу також.
Fashion_besties• 31 декабря 2023
Ответ дляlilyD
Тупо скотське відношення до людей
Без офіційно оголошених змін всіх на розворот
І пофіг, що купа часу і грошей пропадає в сімʼї
У них люди - це їхня сім’я, родичі і друзі. Всі інші «ресурс»