Побажаємо розвернутися їм прямо на москву . Бережіть себе
po_li_na-49a8• 31 декабря 2023
Ответ дляКаллипсо
Шо, опять? 3 бомбежки Харькова за 2 дня. Хочу, чтоб им прилетело в 3 раза круче и не только в Белгород
все будет
мстят типа
дауны)
мстят типа
дауны)
svetlapanna• 31 декабря 2023
повертаються на свій моздок..Щоб іх параліч схопив та проклятття виїло внутрішні органи
svetlapanna• 31 декабря 2023
Ответ дляКаллипсо
на моску и пітіер, щоб так душевно уіпало, хай би попіл залишився.
svetlapanna• 31 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Знову пуски, можливо реб, надіюсь сьогодні палатиме красная площадь
Щоб вони вже зникли, підараси рашиські
svetlapanna• 31 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Курвы
💥Кропивнивницький та Кривий — вибухи.
Якась руская курва Вам вже смайл ржачний поставила.
Щоб тобі, наволоч. покрутило .
svetlapanna• 31 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Яка сука довбані ржущі смайли ставить
Щоб її вже парізувало та било об землю. наволоч. Русосвінопадаль
svetlapanna• 31 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Может типа этой🤷♀️
Вчера читала
Человек ждет тут смертей, разрушений, раши
Вчера читала
Мразь.Надеюсь, єту шваль забанили, падаль такую?
svetlapanna• 31 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Сміється той, хто сміється останнім, бєлгородці теж сміялись
Не буває гри в одні ворота. Скоро вони самі від раку сдихати будуть, А РЕШТУ КИТАЙЦІ будуть добивати ))))
svetlapanna• 31 декабря 2023
Ответ длячир
Чёт очень сильное предчувствие - на днях завалится крымский мост.
И взорвется весь Кремль вместе с мавзолеем.