Сіточка• 31 декабря 2023

новий український номер телефону зарордоном і eSim

Підкажіть будь ласка. Я правильно розумію, що таке е-сім:
1. Якщо телефон підтримує е-сім (наприклад, айфон 12 про), то можна без фізичної сім-карти отримати номер телефону і їм користуватися? тобто, коли ти закордоном, то просто зайти на сайт оператора і там якось (як?)обрати номер? І просто оплачуєш свій тариф і все? тариф буде той же як і з фізичною карткою?
2. Чи можливо потім по приїзду в Україну зробити на цей номер фізичну картку?
3. Чи якість звязку якось відрізняється від фізичної сімки?
4. Які ще є недоліки e-sim?
Как нефиг делать• 31 декабря 2023
можно
никаких недостатков

Аноним_1858• 31 декабря 2023
Лучше уточните у оператора. Например, у меня е-сим. Я не могу перенести ее на новый телефон без физической карты. Это возможно только для контрактных абонентов (Киевстар). Условия могут отличатся у операторов, возможно.
автор Сіточка • 31 декабря 2023
Ответ дляКак нефиг делать
можно
никаких недостатков
а Ви так робили? тобто просто звернутися на гаряу лінію лайф/водафон/київстар і просто заплатити абонплату. навіть мінімальну можна? бо мені поки я закордоном в основному для того щоб вже всюду реєструватися з новим номером телефоном, та і по поверненню в Україну хочу вже з чистого листа - з новим номером.

Бо нижче пишуть що е-сім начебто лише для контракних абонентів?
Как нефиг делать• 31 декабря 2023
Ответ дляСіточка

https://www.lifecell.ua/uk/sim-ta-nomer-new/eSIM/
Як перенести eSIM на інший смартфон?
Зробіть 2 кроки: Звертаємо вашу увагу, що інтернет має бути підключеним на обох смартфонах. Не важливо, яким інтернетом ви користуєтеся: мобільним чи Wi-Fi.
1) Зайдіть у налаштування вашого смартфону та видаліть потрібний eSIM.
2) Новим смартфоном відскануйте QR-код вашого eSIM номера.

ну вот лайф например
автор Сіточка • 31 декабря 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Як перенести eSIM на інший смартфон?

ну вот лайф например
щось я не розумію, а нащо переносити е-сім на інший смартфон?
в мене наразі телефон не підтримує е-сім, але треба новий номер телефону український, який по поверненню в Україну стане новим моїм основним. В одночас і треба айфон від 11го чи вище. тому і думаю З САМОГО ПОЧАТКУ е-сім туди купити. я подивилася на сайті лайф - навіть можна номер телефону обрати за 300грн послугою.
Але от оскільки це буде надалі основним номером, то треба щоб була і фізична картка, щоб наприклад і в цей смартфон що є зараз, її вставити.
Точу ляси• 31 декабря 2023
Я встановила собі свій укр номер як е сімку . Живу вже 4 рік не в Україні. Коли змінила номер телефону - ніхто не попередив, що з переносом усіх даних сімка не переноситься. Так я втратила номер, яким користувалася більше 20 років. Не допомогло нічого: не дзвінки, ні візити до Київстару . Сказали якби мала контрактний номер - відновили б .
автор Сіточка • 01 января 2024
Ответ дляТочу ляси
’Коли змінила номер телефону’ - ви мали на увазі не номер телефону, а телефон, так? Вище в п.4 пишуть що ніби це можливо.
а Ви також купуючи, номер обирали, яку наприклад у лайфі це коштує від 300грн?
який був тариф? я так розумію Вам також білье для всяких реєстрацій, тобто самий мінімальний тариф, а не щоб дзвонити в україну чи приймати звідти дзвінки?

Точу ляси• 01 января 2024
Ответ дляСіточка
Не зрозуміла вашого запитання . Поясню детальніше . Живу давно не в Україні . В Україні 20 років користувалася Київстаром . До цього номеру привʼязано багато чого : банківська карта, акаунти в Київ облгаз, енергонадзор і тд. Коли входила до Привату чи ін сайтів, часто висилали код верифікації, приходилося змінювати сімку, це незручно . Адже наше житло в Україні і хоч стоїть пустим - а комуналку плачу. Вирішила укр. карту встановити в якості е-сім. Почитала інструкцію, все легко , швидко, безкоштовно. Наголосили, що фізичну карту можна викинути, вона анулюється і непридатна . Все так і зробила . . На свій ДН отримала новий телефон . Вранці перенесла туди всі дані . Мій телефон одразу донька забрала і перенесла туди свої дані. Коли я зрозуміла, що карта просто зникла із списку доступних - подзвонила до оператора і він тоді мені сказав , шо так, карта не переноситься . . Мене це обурило . Адже в інструкції вони наголосили , що фізичну карту треба викинути, а про те , як її перенести до іншого пристрою - немає жодного слова . В результаті я втратила свій номер, до якого було привʼязано все. Навіть зайти в мій Київстар не можу, бо перевірка кодом чи Смс . Похід до Київстару нічого не вирішив, розвели руками. Фізичної карти немає . PUK коду немає ( що цікаво, що дома лежать стартові пакети всієї родини з цими кодами, а мого не виявилося. Десь при переїздах згубився). Чомусь, як дзвонила до оператора, то до мене зверталися по імені, а паспорт не доводить їм, що я це я і цей номер мені належав 20 років .
автор Сіточка • 01 января 2024
Ответ дляТочу ляси
дякую Вам. тепер зрозуміла.
автор Сіточка • 07 января 2024
Ответ дляАноним_1858
доброї ночі! а не знаєте: якщо я купуватиму б/у айфон, де є е-сім, я ж без проблем зможу туди новий номер укр.оператора (я закордоном) втулити?
автор Сіточка • 07 января 2024
Ответ дляКак нефиг делать
можно
никаких недостатков
автор Сіточка • 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Аноним_1858• 07 января 2024
Ответ дляСіточка
Так. Відключите ту е-сім, підʼєднаєте нову.
Ось у мене основний номер, то місцевий. Головний, то е-сім. А ті дві, то інші карти, які побували в моєму телефоні. І видно, що можна додати ще е-сім.
Точу ляси• 07 января 2024
Ответ дляСіточка
Так. Не знаю чи обмежують кількість встановлених сімок, у мене була одна і була опція додати ще
автор Сіточка • 07 января 2024
Ответ дляАноним_1858
дякую
автор Сіточка • 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
дякую